iGET SECURITY P5
7,90 €

Novinka

Diaľkové ovládanie v odolnom a praktickom tele kľúčenky. iGET SECURITY P5 je určený na ovládanie alarmov iGET SECURITY M1B a M2B a umožňuje ho úplne vypnúť, úplne zapnúť, čiastočne zapnúť či vypnúť, alebo v prípade núdze spustiť okamžitý SOS poplach.


iGET SECURITY P7
7,90 €

Novinka

Bezdrôtové SOS tlačidlo pre prípad náhleho a bezprostredného ohrozenia. iGET SECURITY P7 je rozšírením alarmu iGET SECURITY M2B. Po stlačení odošle SMS a začne vytáčať vopred vybrané telefónne čísla. Jeho batéria vydrží až 1 rok.


iGET SECURITY P8
7,90 €

Novinka

Drôtový magnetický detektor otvorenia okien či dverí. iGet SECURITY P8 je určený pre alarm iGET SECURITY M2B a reaguje, ak sa od seba magnety vzdialia **aspoň o 2 cm **. Napája sa priamo z centrálnej jednotky alarmu.


iGET SECURITY P4
8,90 €

Novinka

Bezdrôtový magnetický detektor otvorenia okien či dverí. iGET SECURITY P4 je určený ako rozšírenie bezpečnostného systému pre alarmy iGET SECURITY M1B a M2B a reaguje, ak sa od seba magnety vzdiali aspoň o 2 cm. Od centrálnej jednotky môže byť vzdialený až 80 m.


iGET SECURITY M3P22
9,90 €

Novinka

RFID klíč pro bezdrátovou klávesnici iGET SECURITY M3P13v2 k ovládání alarmu. iGET SECURITY M3P22 je rozšířením alarmů M3 a M4. Umožňuje ho ovládat pomocí bezdrátové klávesnice a tím uchovat centrální jednotku v bezpečí. Slouží k úplné aktivaci nebo deaktivaci a potěší vás malými rozměry i tím, že nepotřebuje žádnou baterii.


iGET SECURITY M3P5
9,90 €

Novinka

Diaľkové ovládanie v praktickom tele kľúčenky. iGET SECURITY M3P5 je určený na ovládanie alarmov iGET SECURITY M3 a M4 a umožňuje ho úplne vypnúť, úplne zapnúť, čiastočne zapnúť či vypnúť alebo v prípade núdze spustiť okamžitý SOS poplach.


iGET SECURITY P9
9,90 €

Novinka

Bezdrôtový detektor pre zisťovanie zvýšenej hladiny vody. iGET SECURITY P9 je rozšírením alarmu iGET SECURITY M2B. Jeho plavák sa umiestni nad hladinu – a keď vody pribudne a **zdvihne plavák aspoň o 2 **cm, spustí sa poplach.


iGET SECURITY P10
9,90 €

Novinka

Bezdrôtový detektor vibrácií. iGET SECURITY P10 je rozšírením alarmov iGET SECURITY M1B a M2B. Reaguje na zvýšené vibrácie detekčnej časti a hlási vám tak napr. otrasy okien alebo cenností. Jeho batéria vydrží až 1 rok a môže byť umiestnený až 80 m od centrálnej jednotky.


Yuneec náhradné vrtule pre Mantis Q, súprava
10,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Keď sa vám pokazí vrtuľa, nemusíte ešte meniť celý dron. Súprava 4 náhradných vrtulí na dron Yunec Mantis Q vám poskytne všetko, čo potrebujete. Ľahko ich namontujete a užijete si vďaka nim sa svojim drone ďalšiu várku zábavy.


Yuneec ochranné oblúky pre Mantis Q
10,80 €

Chráňte svoj dron pred poškodením. Ochranné oblúky pre Yuneec Mantis Q kryjú vrtule a bránia ich poškodeniu, prípadne chránia tých, kto by sa s dronom dostali do nechcenej konfrontácie.


TrackR bravo - Karabina
11 €

Drobná, ale velice pevná karabina z kvalitní oceli umožní rychlé připojení chytrého Bluetooth senzoru TrackR třeba k zavazadlu nebo obojku domácího mazlíčka. Skvělý pomocník do drsnějších podmínek.


TrackR bravo - Voděodolný návlek
11 €

Čirý voděodolný obal pro chytrý Bluetooth senzor TrackR vám dovolí bez obav využívat všech výhod tohoto senzoru i v tom největším lijáku. Skvělé, pokud máte váš TrackR připojený k batohu, který používáte každý den, nebo třeba k obojku domácího mazlíčka.


iGET SECURITY M3P10
11,90 €

Novinka

Bezdrôtový detektor vibrácií. iGET SECURITY M3P10 je rozšírením alarmov iGET SECURITY M3 a M4. Reaguje na zvýšené vibrácie a hlási vám tak napr. otrasy okien, vitrín alebo cenností. Je vybavený ochranou proti sabotáži a jeho batéria vydrží až 2 roky.


iGET SECURITY M3P7
11,90 €

Novinka

Bezdrôtové SOS tlačidlo pre prípad náhleho a bezprostredného ohrozenia. iGET SECURITY M3P7 je rozšírením alarmov iGET SECURITY M3 a M4. Je vybavené praktickou šnúrkou na zavesenie a po stlačení odošle SMS a začne vytáčať vopred vybrané telefónne čísla. Jeho batéria vydrží až 2 roky.


iGET SECURITY M3P9
11,90 €

Novinka

Bezdrôtový detektor pre zisťovanie zvýšenej hladiny vody do nádrží a pod. iGET SECURITY M3P9 je rozšírením alarmov iGET SECURITY M3 a M4. Akonáhle sa časť detekčnej doštičky ponorí do vody, spustí sa poplach. Jeho batéria vydrží viac ako 2 roky.


iGET SECURITY M3P4
11,90 €

Novinka

Bezdrôtový magnetický detektor na zabezpečenie okien a dverí. iGET SECURITY M3P4 je určený pre alarmy iGET SECURITY M3 a M4 reaguje, ak sa od seba magnety vzdiali aspoň o 2 cm. Má vstavanú ochranu proti sabotáži a batérie mu vydržia až 2 roky.


Forever Bluetooth hľadač kľúčov (lokalizátor)
11,90 €

Lokalizátor Forever Bluetooth umožňuje sledovanie a vyhľadávanie kľúčov, peňaženky a ďalších vecí, ku ktorým je pripojený. Zariadenie sa pripojí k telefónu technológiou Bluetooth a pracuje s bezplatnou aplikáciou pre Android a iOS.


Fixed Smile - lokalizačný čip, červený
19,53 €

12 €

Bluetooth strážca FIXED SMILE sleduje vaše osobné veci. Upozorní vás, ak necháte peňaženku ležať na stole v reštaurácii. Alebo vám ukáže poslednú zaznamenanú polohu vytrušeného zväzku kľúčov. A vie toho ešte o dosť viac.


iGET SECURITY P1
13,90 €

Novinka

Bezdrôtový infračervený detektor pohybu do interiéru. iGET SECURITY P1 je určený ako rozšírenie bezpečnostného systému pre alarmy iGET SECURITY M1B a M2B a zaznamená pohyb nevítaného návštevníka aj v úplnej tme. Pokryje vzdialenosť až 10 m a od centrálnej jednotky môže byť vzdialený až 80 m.


Tractive Adaptér do auta 12 V/5 V USB
15,10 €

Nabíjačka do auta na dobíjanie a pripojenie vyhľadávacieho zariadenia Tractive GPS. Adaptér Tractive sa pripája k autobatérii, prenos uskutočňuje z 12 V na 5 V a poskytuje dostatok energie monitorovaciemu zariadeniu, vďaka ktorému budete vždy vedieť, kde sa vaše auto nachádza a či nevyšlo z vyznačenej oblasti.


iGET HOMEGUARD HGDOA5666
15,90 €

Novinka

Velmi věrná maketa bezpečností CCTV kamery. iGET HOMEGUARD HGDOA5666 je vyvedená v černé barvě, s masivním držákem a reálnou optikou – LED diody imitující noční vidění červeně problikávají. Jednoduše se instaluje a je vybavena krytím IP44, díky kterému bez potíží odolá dešti.


iGET SECURITY P2
15,90 €

Novinka

Drôtový infračervený detektor pohybu do interiéru. iGET SECURITY P2 je určený ako rozšírenie bezpečnostného systému pre alarm iGET SECURITY M2B a zaznamená pohyb nevítaného návštevníka aj v úplnej tme. Pokryje vzdialenosť až 12 m, a keď sa z neho niekto pokúsi odstrániť kryt, automaticky spustí poplach.


Fixed Smile - lokalizačný čip, zelený
19,53 €

15,90 €

Bluetooth strážca FIXED SMILE sleduje vaše osobné veci. Upozorní vás, ak necháte peňaženku ležať na stole v reštaurácii. Alebo vám ukáže poslednú zaznamenanú polohu vytrušeného zväzku kľúčov. A vie toho ešte o dosť viac.


iGET SECURITY P3
17,90 €

Novinka

Bezdrôtový stropný infračervený detektor pohybu do interiéru. iGET SECURITY P3 je určený ako rozšírenie bezpečnostného systému pre alarmy iGET SECURITY M1B a M2B a zaznamená pohyb nevítaného návštevníka aj v úplnej tme. Pokryje priestor s priemerom až 9 m.


iGET SECURITY P21
17,90 €

Novinka

Bezdrôtový magnetický detektor určený na zabezpečenie predovšetkým železných brán, dverí či okien. iGet SECURITY P2 je určený pre alarm iGet SECURITY M2B a reaguje, ak sa od seba magnety vzdialia aspoň o 2 cm. Od centrálnej jednotky môže byť vzdialený až 80 m.


iGET SECURITY M3P1
17,90 €

Novinka

Bezdrôtový infračervený detektor pohybu. iGET SECURITY M3P1 je určený pre alarmy iGET SECURITY M3 a M4 a zaznamená pohyb nevítaného návštevníka aj v úplnej tme. Účinne eliminuje plané poplachy, pokryje vzdialenosť až 9 m a od centrálnej jednotky môže byť vzdialený až 100m.