iGET SECURITY P5
7,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Diaľkové ovládanie v odolnom a praktickom tele kľúčenky. iGET SECURITY P5 je určený na ovládanie alarmov iGET SECURITY M1B a M2B a umožňuje ho úplne vypnúť, úplne zapnúť, čiastočne zapnúť či vypnúť, alebo v prípade núdze spustiť okamžitý SOS poplach.


iGET SECURITY P8
7,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Drôtový magnetický detektor otvorenia okien či dverí. iGet SECURITY P8 je určený pre alarm iGET SECURITY M2B a reaguje, ak sa od seba magnety vzdialia **aspoň o 2 cm **. Napája sa priamo z centrálnej jednotky alarmu.


iGET SECURITY P4
8,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Bezdrôtový magnetický detektor otvorenia okien či dverí. iGET SECURITY P4 je určený ako rozšírenie bezpečnostného systému pre alarmy iGET SECURITY M1B a M2B a reaguje, ak sa od seba magnety vzdiali aspoň o 2 cm. Od centrálnej jednotky môže byť vzdialený až 80 m.


iGET SECURITY P10
9,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Bezdrôtový detektor vibrácií. iGET SECURITY P10 je rozšírením alarmov iGET SECURITY M1B a M2B. Reaguje na zvýšené vibrácie detekčnej časti a hlási vám tak napr. otrasy okien alebo cenností. Jeho batéria vydrží až 1 rok a môže byť umiestnený až 80 m od centrálnej jednotky.


iGET SECURITY M3P5
9,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Diaľkové ovládanie v praktickom tele kľúčenky. iGET SECURITY M3P5 je určený na ovládanie alarmov iGET SECURITY M3 a M4 a umožňuje ho úplne vypnúť, úplne zapnúť, čiastočne zapnúť či vypnúť alebo v prípade núdze spustiť okamžitý SOS poplach.


iGET SECURITY M3P22
9,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

RFID kľúč k bezdrôtovej klávesnici iGET SECURITY M3P13v2 na ovládanie alarmu. iGET SECURITY M3P22 je rozšírením alarmov M3 a M4. Umožňuje ho ovládať pomocou bezdrôtovej klávesnice a tým uchovať centrálnu jednotku v bezpečí. Slúži na úplnú aktiváciu alebo deaktiváciu a poteší vás malými rozmermi aj tým, že nepotrebuje žiadnu batériu.


TrackR bravo - Karabina
11 €
+ doprava zadarmo

Drobná, ale velice pevná karabina z kvalitní oceli umožní rychlé připojení chytrého Bluetooth senzoru TrackR třeba k zavazadlu nebo obojku domácího mazlíčka. Skvělý pomocník do drsnějších podmínek.


iGET SECURITY M3P10
11,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Bezdrôtový detektor vibrácií. iGET SECURITY M3P10 je rozšírením alarmov iGET SECURITY M3 a M4. Reaguje na zvýšené vibrácie a hlási vám tak napr. otrasy okien, vitrín alebo cenností. Je vybavený ochranou proti sabotáži a jeho batéria vydrží až 2 roky.


iGET SECURITY M3P4
11,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Bezdrôtový magnetický detektor na zabezpečenie okien a dverí. iGET SECURITY M3P4 je určený pre alarmy iGET SECURITY M3 a M4 reaguje, ak sa od seba magnety vzdiali aspoň o 2 cm. Má vstavanú ochranu proti sabotáži a batérie mu vydržia až 2 roky.


iGET SECURITY M3P7
11,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Bezdrôtové SOS tlačidlo pre prípad náhleho a bezprostredného ohrozenia. iGET SECURITY M3P7 je rozšírením alarmov iGET SECURITY M3 a M4. Je vybavené praktickou šnúrkou na zavesenie a po stlačení odošle SMS a začne vytáčať vopred vybrané telefónne čísla. Jeho batéria vydrží až 2 roky.


iGET SECURITY M3P9
11,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Bezdrôtový detektor pre zisťovanie zvýšenej hladiny vody do nádrží a pod. iGET SECURITY M3P9 je rozšírením alarmov iGET SECURITY M3 a M4. Akonáhle sa časť detekčnej doštičky ponorí do vody, spustí sa poplach. Jeho batéria vydrží viac ako 2 roky.


Forever Bluetooth hľadač kľúčov (lokalizátor)
11,90 €
+ doprava zadarmo

Lokalizátor Forever Bluetooth umožňuje sledovanie a vyhľadávanie kľúčov, peňaženky a ďalších vecí, ku ktorým je pripojený. Zariadenie sa pripojí k telefónu technológiou Bluetooth a pracuje s bezplatnou aplikáciou pre Android a iOS.


iQ-Tech SmartLife SB001, WiFi relé
13,10 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Wi-Fi relé, s ktorým môžete ovládať svoje spotrebiče na diaľku s mobilnou aplikáciou. IQ-Tech SmartLife SB001 sa zapája do elektrického rozvodu, z ktorého sa aj napája. Ovládate ho mobilnou aplikáciou pre iOS aj Android a umožňuje vám vytvárať automatizované reťazce pokynov pre celú vašu chytrou domácnosť.


iGET SECURITY P1
13,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Bezdrôtový infračervený detektor pohybu do interiéru. iGET SECURITY P1 je určený ako rozšírenie bezpečnostného systému pre alarmy iGET SECURITY M1B a M2B a zaznamená pohyb nevítaného návštevníka aj v úplnej tme. Pokryje vzdialenosť až 10 m a od centrálnej jednotky môže byť vzdialený až 80 m.


iQ-Tech SmartLife WS007, Wi-Fi zásuvka, 10 A
15 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Chytrá Wi-Fi zásuvka. IQ-Tech SmartLife WS007 vám umožňuje ovládať spotrebiče na diaľku s pomocou aplikácie pre iOS aj Android alebo hlasom, nastaviť časovač alebo plán spínania a mať prehľad o spotrebe elektriny. Znesie záťaž až 10 A, komunikuje s vami pomocou Wi-Fi a je kompatibilná s otvoreným automatizačným systémom IFTTT.


iGET HOMEGUARD HGDOA5666
15,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Veľmi verná maketa bezpečnostnej CCTV kamery. iGET HOMEGUARD HGDOA5666 je v čiernej farbe, s masívnym držiakom a reálnou optikou – LED diódy imitujúce nočné videnie na červeno blikajú **. Jednoducho sa inštaluje a je vybavená **krytím IP44, vďaka ktorému bez problémov odolá dažďu.


iGET SECURITY P2
15,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Drôtový infračervený detektor pohybu do interiéru. iGET SECURITY P2 je určený ako rozšírenie bezpečnostného systému pre alarm iGET SECURITY M2B a zaznamená pohyb nevítaného návštevníka aj v úplnej tme. Pokryje vzdialenosť až 12 m, a keď sa z neho niekto pokúsi odstrániť kryt, automaticky spustí poplach.


Fixed Smile - lokalizačný čip, červený
19,53 €

16,70 €
+ doprava zadarmo

Bluetooth strážca FIXED SMILE sleduje vaše osobné veci. Upozorní vás, ak necháte peňaženku ležať na stole v reštaurácii. Alebo vám ukáže poslednú zaznamenanú polohu vytrušeného zväzku kľúčov. A vie toho ešte o dosť viac.


iQ-Tech SmartLife WS020, Wi-Fi zásuvka, 16 A
16,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Chytrá Wi-Fi zásuvka. IQ-Tech SmartLife WS020 vám umožňuje ovládať spotrebiče na diaľku za pomoci aplikácie pre iOS aj Android alebo hlasom, nastaviť časovač alebo plán spínania a mať prehľad o spotrebe elektriny. Znesie záťaž až 16 A, komunikuje s vami pomocou Wi-Fi a je kompatibilná s otvoreným automatizačným systémom IFTTT.


iGET SECURITY P21
17,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Bezdrôtový magnetický detektor určený na zabezpečenie predovšetkým železných brán, dverí či okien. iGet SECURITY P2 je určený pre alarm iGet SECURITY M2B a reaguje, ak sa od seba magnety vzdialia aspoň o 2 cm. Od centrálnej jednotky môže byť vzdialený až 80 m.


iGET SECURITY M3P1
17,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Bezdrôtový infračervený detektor pohybu. iGET SECURITY M3P1 je určený pre alarmy iGET SECURITY M3 a M4 a zaznamená pohyb nevítaného návštevníka aj v úplnej tme. Účinne eliminuje plané poplachy, pokryje vzdialenosť až 9 m a od centrálnej jednotky môže byť vzdialený až 100m.


iGET SECURITY P3
17,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Bezdrôtový stropný infračervený detektor pohybu do interiéru. iGET SECURITY P3 je určený ako rozšírenie bezpečnostného systému pre alarmy iGET SECURITY M1B a M2B a zaznamená pohyb nevítaného návštevníka aj v úplnej tme. Pokryje priestor s priemerom až 9 m.


Gigaset Lokalizačný čip G-Tag, zelený
18,12 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Čip G-Tag je skvelým doplnkom pre chytré mobilné telefóny/tablety a predstavuje pohodlný a efektívny spôsob ochrany a lokalizáciu dôležitých a cenných predmetov. Prepojte vaše mobilné zariadenie s G-tagom pomocou Bluethooth a vybavte čipom svoje cennosti, v prípade ich straty ich potom ľahko nájdete. Čip má dosah až 40 m, disponuje batériou s výdržou 1 rok a je dodávaný v zelenom prevedení.


Sleepace Smart Mask - nteligentná uspávacia maska, veľ. L
19,20 €
19 €
+ doprava zadarmo

Veľmi príjemná a pohodlná Sleepace tvárová maska na spanie s vstavanými slúchadlami navodí ľahko a rýchlo kvalitný spánok. Ideálna pre cestovanie lietadlom, relaxáciu, meditáciu, nespavosť.


iGET SECURITY P17
19,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Bezdrôtový infračervený detektor pohybu, ktorý nedetekuje zvieratá do 10 kg. iGET SECURITY P17 je určený ako rozšírenie bezpečnostného systému pre alarm iGET SECURITY M2B a zaznamená pohyb nevítaného návštevníka aj v úplnej tme. Pokryje vzdialenosť až 12 m a od centrálnej jednotky môže byť vzdialený až 80m.


iGET SECURITY P14
19,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Bezdrôtový detektor dymu, ktorý funguje samostatne aj ako súčasť zabezpečovacieho systému. iGET SECURITY P14 je kompatibilný s alarmom iGET SECURITY M2B a mnohými inými alarmy s frekvenciou 433 MHz. V prípade ohrozenia bliká, húka a odosiela SMS správu.


Gigaset Lokalizačný čip Keeper, čierny
22 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Čip Gigaset Keeper je skvelým doplnkom pre chytré mobilné telefóny/tablety a predstavuje pohodlný a efektívny spôsob ochrany a lokalizácie dôležitých a cenných predmetov. Prepojte vaše mobilné zariadenie s čipom pomocou Bluethooth a vybavte čipom svoje cennosti, v prípade ich straty ich potom ľahko nájdete. Čip bliká a pípa, má dosah až 30 m, disponuje stupňom krytia IP67 a batériou s výdržou 1 rok.


iQ-Tech SmartLife SB002, WiFi relé s ovládačom
22,70 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Wi-Fi relé, s ktorým môžete ovládať svoje spotrebiče na diaľku. IQ-Tech SmartLife SB001 sa zapája do elektrického rozvodu, z ktorého sa aj napája. Ovládate ho diaľkovými ovládačmi alebo mobilnou aplikáciou pre iOS aj Android a umožňuje vám vytvárať automatizované reťazce pokynov pre celú vašu chytrou domácnosť.


iQ-Tech SmartLife DW04, Wi-Fi magnetický senzor dverí
22,70 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Šikovný detektor otvorenia okien či dverí, ktorý vás informuje o nevítaných návštevníkoch. Keď sa 2 magnetické časti iQ-Tech SmartLife DW04 vzdialia, pošle vám upozornenie na telefón. Ovláda mobilné aplikácie pre iOS aj Android a umožňuje vám vytvárať automatizované reťazce pokynov pre celú vašu chytrú domácnosť.


iGET SECURITY M3P17
22,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Bezdrôtový infračervený detektor pohybu, ktorý nedeteguje zvieratá do 12 kg. iGet SECURITY M3P17 je určený pre alarmy iGET SECURITY M3 a M4 a zaznamená pohyb nevítaného návštevníka aj v úplnej tme. Pokryje vzdialenosť až 12 m a od centrálnej jednotky môže byť vzdialený až 100 m.


iGET SECURITY P6
22,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtový detektor plynu, ktorý funguje samostatne aj ako súčasť zabezpečovacieho systému. iGET SECURITY P6 detekuje zemný plyn, uhoľný plyn, propán bután a ropné látky a v prípade ich úniku bliká, húka a odosiela varovnú SMS správu. Je kompatibilný s alarmom iGET SECURITY M1B a M2B a mnohými inými alarmami s frekvenciou 433 MHz.


iGET SECURITY M3P21
22,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Bezdrôtový magnetický detektor určený na zabezpečenie predovšetkým železných brán, dverí či okien. iGet SECURITY M3P21 je určený pre alarmy iGET SECURITY M3 a M4 a reaguje, ak sa od seba magnety vzdialia aspoň o 2 cm. Batéria mu vydrží až 2 roky a od centrálnej jednotky môže byť vzdialený až 100 m.


Xiaomi TS Computer Glasses Red
24 €
+ doprava zadarmo

Ochranné okuliare k počítaču. Xiaomi TS Computer Glasses zabraňujú únave očí a absorbujú modré svetlo z obrazoviek, ktoré narušuje prirodzené biorytmy. Poskytujú tiež ochranu proti ultrafialovému žiareniu (UV400) a potešia vás nízkou hmotnosťou, pevnou a odolnou konštrukciou a kvalitným spracovaním skiel.