Trackito Technology Trackito
139,60 €

Splátky bez navýšenia

Čo je Trackito? Chcete mať dokonalý prehľad o svojom majetku? Trackito ochráni vaše auto, bicykel, motorku, priemyselný stroj alebo čokoľvek iného proti krádeži. Vďaka zabudovanému pohybovému senzoru budete v prípade krádeže.

Trackito Technology Trackito Bike
143,60 €

Splátky bez navýšenia

Chytré zabezpečenie Vášho kola! Trackito Bike je šikovný GSM alarm a tracker, ktorý pomôže ochrániť Vaše koleso proti krádeži. Je určený špeciálne pre umiestnenie do prednej vidlice bicykla. Vie monitorovať svoju polohu a pohyb.

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro
579 € 479 €

Splátky bez navýšenia

Elektrická kolobežka, s ktorou budete šetriť planétu prakticky a štýlovo. Xiaomi Mi Electric Scooter Pro je zhotovený z leteckého hliníka, takže váži necelých 15 kg a unesie až 100 kg. Na jedno nabitie prejde až 45 km a je vybavený duálnym brzdovým systémom s E-ABS, ktorý dobíja batériu pri jazde z kopca. Naviac je skladací: kompaktný balík z neho urobíte počas 3 sekúnd.

KUGOO Elektro kolobežka S1, biela
352,08 € 329 €

Splátky bez navýšenia

Skladacia elektrická kolobežka Kugoo S1 jazdí rýchlosťou až 30 km/h a na jedno nabitie prejde zhruba 30 km. Má 3 rýchlostné stupne, LCD displej **a **8,5" kolesá. Je vybavená predným aj zadným LED svetlom a prednými aj zadnými brzdami.

DJI Mavic Mini Fly More Combo
499 €

Splátky bez navýšenia

Veľmi kompaktný, ľahký a ľahko prenosný drón s príslušenstvom vrátane batohu. DJI Mavic Mini váži necelých 250 g, lieta rýchlosťou až 46 km/h, na jedno nabitie vydrží až 30 minút a má dosah 4 km. Vyhotovuje fotografie s rozlíšením až 12 Mpx a 2,7km Quad HD videa a je vybavený 3osou stabilizáciou. V aplikácii nájdete pripravené šablóny strihu a režimy profesionálnych záberov.

Segway Ninebot by Segway Kickscooter ES2
549 € 395 €

Splátky bez navýšenia

Skladacia elektrická kolobežka Ninebot Kickscooter ES2 od prémiovej značky Segway má odpružené 8" kolesá, dosahuje maximálnu rýchlosť 25 km/h a na jedno nabitie prejde až 25 km. Váži iba 12,5 kg a zložíte ju behom pár sekúnd. Je vybavená tempomatom, nášľapnou brzdou aj rekuperačnou brzdou s ABS, LED svetlami aj farebným LED podsvietením.

Segway Ninebot by Segway Kickscooter ES1
550,98 € 355 €

Splátky bez navýšenia

Voľný čas, nakupovanie alebo dochádzanie do práce či do školy – s celkovou hmotnosťou 11,3 kg je KickScooter ES1 predurčený ako ideálny spoločník pre cestovanie.

Evolveo Elektrická kolobežka ES-LR1
499 € 349 €

Posledný kus za túto cenu!

Skladacia elektrická kolobežka pre dospelých aj pre deti. Evolveo ES-LR1 má 8,5" nafukovacie kolesá, jazdí rýchlosťou až 30 km/h a na jedno nabitie prejde až 40 km. Má dvojaký brzdný systém s eABS, tempomat, 2 rýchlostné režimy s obmedzenou maximálnou rýchlosťou a výkonná svetla. Dokáže za jazdy rekuperovať energiu a poskytuje vám možnosť pohodlného ovládania v aplikácii.

Segway Ninebot Kicskcooter MAX G30
859 €

Splátky bez navýšenia

Elektrická kolobežka vhodná aj na veľké vzdialenosti. Ninebot Kicskcooter MAX G30 prejde na jedno nabitie až 65 km a je vybavená vstavanou rýchlonabíjačkou. Má veľké bezdušová 10"kolesá, dvojitý brzdný systém s rekuperáciou a dosahuje rýchlosť až 25 km / h. Zvládne až 20° stúpanie a je odolná proti vode s krytím IPX5.

DJI Mavic 2 PRO

DJI Mavic 2 PRO

Hodnotenie: 5
1 524 €

Splátky bez navýšenia

  • Kompaktný dron so skladacou konštrukciou. Maximálna rýchlosť až 72 km/h, maximálny letový čas 31 minút a letová výška 6000 m n. M. Anti-kolízne senzory do všetkých smerov. – Veľmi tichý let Jedno palcový CMOS čip s objektívom Hasselblad 28 mm, nastaviteľnou clonou F2,8-F11 a rozlíšením 20 Mpix. – Vylepšený systém OcuSync 2.0.
BEDO AJAX Startovací balíček 2, bílá
522,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečnostní systém včetně řídící jednotky, který spolehlivě ochrání váš domov před nevítanými návštěvníky. Bedo Ajax Startovací balíček 2 sestává z řídící jednotky, která s vámi komunikuje 3 různými způsoby, detektoru pohybu s kamerou, senzoru na okna či dveře a ovládací bezpečnostní klíčenky. Všechna zařízení jsou chráněna proti sabotáži, ovládají se prostřednictvím aplikace a jejich komunikace je šifrována.

DJI Mavic Air, Arctic White-23%
866,64 € 659 €

Akcia

Malý, skladací dron je vybavený 4K kamerou umiestnenou na 3-osom stabilizátore, výkonným senzorovým systémom FlightAutonomy 2.0 a letovou dobou 21 minút. Možno ho ovládať pomocou vysielača, mobilného telefónu alebo pomocou gest. Pri modeli sú novinky typu Slow-Mo.

DJI Mavic Air, Onyx Black-23%
866,64 € 659 €

Akcia

Malý, skladací dron je vybavený 4K kamerou umiestnenou na 3-osom stabilizátore, výkonným senzorovým systémom FlightAutonomy 2.0 a letovou dobou 21 minút. Možno ho ovládať pomocou vysielača, mobilného telefónu alebo pomocou gest. Pri modeli sú novinky typu Slow-Mo.

BLAUPUNKT ESC808

BLAUPUNKT ESC808

Hodnotenie: 3,9
449 €

Splátky bez navýšenia

Skladacia elektrická kolobežka s vymeniteľnou batériou. Blaupunkt ESC808 má 3 rýchlostné stupne, maximálna rýchlosť 25 km/h a prejde na jedno nabitie až 20 km. Batériu môžete ľahko vymeniť a dojazd tak zdvojnásobiť. O vaše bezpečie sa stará kotúčová brzda a nožná brzda s E-ABS a predné a zadné LED svetlo.

BEDO AJAX Moja rodina

BEDO AJAX Moja rodina

Hodnotenie: 5
559 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečnostný systém vrátane riadiacej jednotky, ktorý komplexne ochráni váš domov. Ajax Moja rodina pozostáva z riadiacej jednotky, 2 detektorov pohybu, senzora na okná či dvere, sirény, klávesnice a 2 ovládacích bezpečnostných kľúčeniek. Všetky zariadenia sú chránené proti sabotáži, ovládajú sa prostredníctvom aplikácie a ich komunikácia je šifrovaná.

iQ-Tech SmartLife IQS003D, Wi-Fi vypínač so stmievačom
26,60 €

Inteligentný Wi-Fi vypínač s jedným spínačom a stmievačom, ktorým môžete rozsvecovať, zhasínať a upravovať jas svetla na diaľku. IIQ-Tech SmartLife IQS003D vám umožňuje ovládať svetlá aplikácií pre iOS aj Android, dotykom alebo hlasom, nastaviť časovač spínanie alebo podriadiť zhasnutie, rozsvietenie či stlmenie svetla iným akciám vo vašej chytrej domácnosti.

Forever City Sprinter Pro
507,14 € 355,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Skladacia elektrická kolobežka do víru mesta. Forever City Sprinter Pre na jedno nabitie prejde až 25 km a bude vás voziť rýchlosťou až 25 km / h. Unesie až 130 kg, je vyrobená z hliníka, má 8,5" kolesá, kotúčovú zadnú brzdu a predné i zadné LED svetlo.

KUGOO S1 PRO, biela

KUGOO S1 PRO, biela

Hodnotenie: 4,5
402,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Skladacia elektrická kolobežka. Kugoo S1 PRO má poloperforované 8,5 "kolesá, ktoré výrazne zvyšujú komfort pri jazde, prejde cca 30 km na jedno nabitie a dosahuje rýchlosť až 25 km/h. O vaše bezpečie sa starajú 3 rýchlostné stupne, predné a zadné brzdný mechanizmus, LED svetlá a ďalšie reflexné prvky. Obal na kolobežku je súčasťou balenia.

KUGOO M2 PRO, čierna

KUGOO M2 PRO, čierna

Hodnotenie: 3
500,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Skladacia elektrická kolobežka Kugoo M2 PRO má 8,5“ poloperforované pneumatiky, je odpružená a vybavená kvalitným duálnym brzdným systémom vrátane ručnej kotúčovej brzdy. Na jedno nabitie prejde až 30 km a to rýchlosťou až 25 km/h. Vďaka zosilnenej konštrukcii unesie až 120 kg a ovládať ju môžete aplikáciou.

Narex E-Scooter ESN 350

Narex E-Scooter ESN 350

Hodnotenie: 5
459 € 399 €

Splátky bez navýšenia

Skladacia elektrická kolobežka vhodná aj do terénu. Narex E-Scooter ESN 350 má 8,5“ bezdušové kolesá, jazdí rýchlosťou až 29 km/h a na jedno nabitie prejde až 25 km. Je vybavená mechanickou a kotúčovou zadnou brzdou, LED svetlami a zvončekom. Pri jazde z kopca alebo brzdení rekuperuje energiu. Ľahko a rýchlo ju zložíte a všetko podstatné máte pred očami na prehľadnom LCD displeji.

iQ-Tech SmartLife WS007, Wi-Fi zásuvka, 10 A
15 €

Chytrá Wi-Fi zásuvka. IQ-Tech SmartLife WS007 vám umožňuje ovládať spotrebiče na diaľku s pomocou aplikácie pre iOS aj Android alebo hlasom, nastaviť časovač alebo plán spínania a mať prehľad o spotrebe elektriny. Znesie záťaž až 10 A, komunikuje s vami pomocou Wi-Fi a je kompatibilná s otvoreným automatizačným systémom IFTTT.

Razor Elektrická kolobežka Power Core E100 - fialová
215 €

Splátky bez navýšenia

Pozdvihnite svoju jazdu s Power Core E100 a jeho inovatívnym hub motorom, umiestneným v kole. Je ľahší, efektívnejší a s bezúdržbovou technológiou Power Core prináša o 50% dlhší čas jazdy ako E100 – až 60 minút nepretržitého používania. Odrazením naštartujte, otočte plyn a pocíťte vysoký krútiaci moment hub motora. Dobrodružstvo na seba nenechá dlho čakať.

DJI Mavic Mini

DJI Mavic Mini

Hodnotenie: 4,7
399 €

Splátky bez navýšenia

Veľmi kompaktný, ľahký a ľahko prenosný drón s príslušenstvom. DJI Mavic Mini váži necelých 250 g, lieta rýchlosťou až 46 km/h, na jedno nabitie vydrží až 30 minút a má dosah 4 km. Vyhotovuje fotografie s rozlíšením až 12 Mpx a 2,7km Quad HD videa a je vybavený 3osou stabilizáciou. V aplikácii nájdete pripravené šablóny strihu a režimy profesionálnych záberov.

BLAUPUNKT Batéria pre kolobežku ESC808
155,14 €

Splátky bez navýšenia

Náhradná batéria pre kolobežku Blaupunkt ESC808, vďaka ktorej zdvojnásobíte dojazd svojej kolobežky na dvojnásobok, teda až 40 km. Batériu môžete nabiť samostatne, Mmť ju pri sebe a v prípade potreby ju vymeniť za batériu vybitú. Výmena je veľmi jednoduchá a rýchla a na ceste vás prakticky vôbec nezdrží.

Invoxia GPS Pet Tracker
127,60 €

Posledný kus za túto cenu!

GPS lokátor pro zvířata. Invoxia GPS Pet Tracker umožňuje sledovat polohu vašeho zvířecího miláčka v pravidelných intervalech, zobrazit si historii jeho pohybu, záznam jeho aktivit, index spánku i překonané vzdálenosti. Upozorní vás, když mazlíček překročí virtuální plot, je vodotěsný, velmi malý a lehký a vydrží na jedno nabití až 1–3 měsíce.

BEDO AJAX Ajax StreetSiren, čierny
118,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtová vonkajšia siréna, ktorá váš domov ochráni pred nevítanými návštevníkmi. Bedo Ajax StreetSiren začne húkať a svietiť, keď sa aktivuje určený detektor, čím vyruší a odradí narušiteľa. Disponuje krytím proti vode IP54, funguje aj v –25 °C, je chránená proti sabotáži a jej hlasitosť si v rozmedzí 81–113 dB môžete nastaviť sami.

Carneo Hlasový translátor VT3
79 € 66 €

Hlasový translátor, ktorý prekladá vaše hovorené i písané konverzácie v reálnom čase. Carneo VT3 sa hodí na cestách aj pri akejkoľvek inej komunikácii s cudzincami, lebo vám pomôže dorozumieť sa s ľuďmi, ktorých jazykom nehovoríte. Má na výber z viac ako 30 jazykov a výučbou cudzieho jazyka vám tiež pomôže. Funguje tiež ako bežné hands-free.

ozobot EVO inteligentní minibot, titanově černý
136,83 € 129 €

Splátky bez navýšenia

OZOBOT EVO je minibot s rychlým a snadným programováním pomocí intuitivního editoru OzoBlockly. Dětem kreativní formou představí svět robotiky, logického myšlení a programování.

LAMAX GPS Locator

LAMAX GPS Locator

Hodnotenie: 4,3
109,99 € 74,99 €

Posledný kus za túto cenu!

GPS lokátor, ktorý vám postráži všetko, na čom vám záleží. LAmax GPS Locator využíva na sledovanie polohy vysoko presnú GPS, LBS, GSM a Wi-Fi lokalizáciu, máte k dispozícii históriu pohybu až 30 dní naspäť a je vybavený SOS tlačidlom, mikrofónom a reproduktorom. Je vodotesný, má veľmi malé rozmery a nízku hmotnosť.

BEDO AJAX Ajax Keypad, čierny
98,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtová klávesnica na jednoduché ovládanie zabezpečovacieho systému číselným kódom alebo stlačením tlačidla. Bedo Ajax Keypad vám umožňuje zapnúť či vypnúť celý systém alebo jeho časť, a to stlačením jediného tlačidla. Je vybavená SOS tlačidlom, ktorým môžete okamžite spustiť tiesňový poplach, a chránená proti odtrhnutiu, sabotáži aj uhádnutiu hesla.

iQ-Tech SmartLife WS020, Wi-Fi zásuvka, 16 A
16,90 €

Chytrá Wi-Fi zásuvka. IQ-Tech SmartLife WS020 vám umožňuje ovládať spotrebiče na diaľku za pomoci aplikácie pre iOS aj Android alebo hlasom, nastaviť časovač alebo plán spínania a mať prehľad o spotrebe elektriny. Znesie záťaž až 16 A, komunikuje s vami pomocou Wi-Fi a je kompatibilná s otvoreným automatizačným systémom IFTTT.

Xiaomi Mi Smart Plug Wi-Fi
26,90 € 22,90 €

Inteligentná 16A Wi-Fi zásuvka Xiaomi Mi Smart Plug vám umožní zapínať a vypínať spotrebiče na diaľku, nastaviť im časový plán spínania alebo ju automatizovať. Ovláda sa aplikáciou alebo hlasom, monitoruje vašu spotrebu prúdu a pomáha vám ušetriť. Interaguje s inými senzormi a je chránená bezpečnostným senzorom a uzávierkou.

BEDO AJAX Ajax FireProtect, čierny
67 €

Posledný kus za túto cenu!

Protipožiarny alarm, ktorý ochráni váš domov. Bedo Ajax FireProtect má spoľahlivé kombinované senzory dymu a teploty, spustí tak poplach aj v prípade náhleho nárastu teploty v miestnosti bez dymu a naopak sa vyhne planým poplachom. Môžete ho bezdrôtovo prepojiť s inými protipožiarnymi alarmami a funguje aj samostatne, bez riadiacej jednotky.

Reolink Argus 2/Argus Pro Li-Ion Rechargeable battery
39 € 34,90 €

Náhradný akumulátor do bezdrôtovej IP kamery Reolink Argus 2 alebo Reolink Argus Pro. Akumulátor má kapacitu 5200 mAh, dlho vydrží na jedno nabitie a vymeníte ho počas chvíľky. Dobíjať ho môžete zo siete alebo solárnym panelom Reolink priamo v kamere.

iQ-Tech SmartLife WT004, Wi-Fi 4× zásuvka + 4× USB, 16 A
41,90 €

4 inteligentné Wi-Fi zásuvky so 4 portami USB v jednom. IQ-Tech SmartLife WT004 vám umožňuje ovládať spotrebiče na diaľku za pomoci aplikácie pre iOS aj Android alebo hlasom, nastaviť časovač alebo plán spínania a mať prehľad o spotrebe elektriny. Znesie celkovú záťaž až 16 A, komunikuje s vami pomocou Wi-Fi a je kompatibilná s otvoreným automatizačným systémom IFTTT.

VOCOlinc Smart Aroma Diffuser Flowerbud
59,99 €

Chytrý difuzér a zvlhčovač vzduchu s elegantným kvetinovým dizajnom. Vocolinc Smart Aróma Diffuser Flowerbud vypúšťa príjemne chladivú vodnú hmlu, prevonia a osvieži celú miestnosť a zariadi vám atmosférické LED osvetlenie ľubovoľnej farby. Vydrží v prevádzke až 10 hodín v kuse, vypne sa automaticky a ovláda sa aplikáciou alebo hlasom.

Xiaomi Mi Electric Scooter - prenosná taška
31 € 25,90 €

Praktická prenosná taška k elektrickej kolobežke Xiaomi Mi Electric Scooter. Nenoste kolobežku v ruke: jednoducho ju zložte, dajte do brašne a pohodlne prehoďte cez rameno.

Netatmo Netatmo Urban Weather Station
169,99 € 166,59 €

Splátky bez navýšenia

Monitorujte Vaše počasie v okolí, či vnútri alebo von Meria vnútornú/vonkajšiu teplotu a vlhkosť Meria vnútornú koncentráciu CO2 a hluk Monitorujte barometrický tlak Na použitie s iOS, Android zariadenia alebo PC Pracuje s VERA a Fibaro Z-Wave riadiacimi jednotkami

QUBINO Qubino 3-Phase Smart Meter (ZMNHXD1)
169 €

Splátky bez navýšenia

Qubino 3-Phase Smart Meter je používaný na meranie spotreby elektriny v troj-fázovej elektrickej sieti v domácnostiach alebo priemysle. Prístroj meria energiu priamo v 3-fázových sieťach podľa princípu rýchleho vzorkovania signálov napätia a prúdu. Je navrhnutý tak, aby bol…

Plantui 3 Smart Garden, biela
117,11 € 89 €

Posledný kus za túto cenu!

Plantui prináša revolúciu v pestovaní zeleniny bez potreby pôdy. Vo svojom domove môžete mať teraz chutnú, zdravú a čerstú zeleninu, kedykoľvek si budete priať. Plne automatizovaný proces rastu vám umožní, v spolupráci so špeciálnym osvetlením, dosiahnuť výborné výsledky bez námahy.

Netatmo Netatmo Thermostat (NTH01-EN-EU)
179,99 € 158,39 €

Splátky bez navýšenia

Ovládajte vaše kúrenie priamo z mobilu alebo počítača Jednoduchý na inštaláciu Žiadne mesačné poplatky, doživotne zadarmo Kompatibilný s elektrickým alebo plynovým kotlom Nahraďte váš starý drôtový/bezdrôtový termostat Ovládateľné smart zariadeniami bežiacimi na iOS,…

iQ-Tech SmartLife IQS001, Wi-Fi vypínač jednoduchý
22,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Šikovný Wi-Fi vypínač s jedným spínačom, ktorým môžete rozsvecovať a zhasínať na diaľku. IQ-Tech SmartLife IQS001 vám umožňuje ovládať svetlá aplikácií pre iOS aj Android, dotykom alebo hlasom, nastaviť časovač spínanie alebo podriadiť zhasnutie či rozsvietenie iným akciám vo vašej chytrej domácnosti.

Forever Bluetooth hľadač kľúčov (lokalizátor)
11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Lokalizátor Forever Bluetooth umožňuje sledovanie a vyhľadávanie kľúčov, peňaženky a ďalších vecí, ku ktorým je pripojený. Zariadenie sa pripojí k telefónu technológiou Bluetooth a pracuje s bezplatnou aplikáciou pre Android a iOS.

Fixed Kožená peňaženka Smile Wallet so smart trackerom Smile s motion senzorom, čierna
39,90 € 35,90 €

Ručne šitá mini peňaženka s Bluetooth čipom. Fixed Smile Wallet je vyrobená v ČR z pravej hovädzej kože a vďaka čipu vždy ľahko vypátrate, kde sa nachádza. Pohybový senzor pri aktivácii spustí hlasný alarm, nenecháte ju tak omylom nikde povaľovať sa. Ovládate ho pomocou aplikácie pre iOS a Android a vďaka inteligentným upozorneniam vás nebude strašiť zbytočne.