KUGOO Elektro kolobežka S1, čierna
352,08 € 329 €
+ doprava zadarmo

Skladacia elektrická kolobežka Kugoo S1 jazdí rýchlosťou až 30 km/h a na jedno nabitie prejde zhruba 30 km. Má 3 rýchlostné stupne, LCD displej **a **8,5" kolesá. Je vybavená predným aj zadným LED svetlom a prednými aj zadnými brzdami.

KUGOO Elektro kolobežka S1, biela
352,08 € 329 €
+ doprava zadarmo

Skladacia elektrická kolobežka Kugoo S1 jazdí rýchlosťou až 30 km/h a na jedno nabitie prejde zhruba 30 km. Má 3 rýchlostné stupne, LCD displej **a **8,5" kolesá. Je vybavená predným aj zadným LED svetlom a prednými aj zadnými brzdami.

Segway Ninebot by Segway Kickscooter ES4
625 €
+ doprava zadarmo

Skladacia elektrická kolobežka. Ninebot Kickscooter ES4 od prémiovej značky Segway má bezúdržbové 8" kolesá, predné a zadné odpruženie, dosahuje maximálnu rýchlosť 30 km/h a na jedno nabitie prejde až 45 km. Váži iba 14 kg a zložíte ju behom pár sekúnd. Je vybavená tempomatom, mechanickou brzdou aj rekuperačnou brzdou s ABS, LED svetlami aj farebným LED podsvietením.

Segway Ninebot by Segway Kickscooter ES1
550,98 € 355 €
+ doprava zadarmo

Voľný čas, nakupovanie alebo dochádzanie do práce či do školy – s celkovou hmotnosťou 11,3 kg je KickScooter ES1 predurčený ako ideálny spoločník pre cestovanie.

DJI Mavic Mini Fly More Combo
499 €
+ doprava zadarmo

Veľmi kompaktný, ľahký a ľahko prenosný drón s príslušenstvom vrátane batohu. DJI Mavic Mini váži necelých 250 g, lieta rýchlosťou až 46 km/h, na jedno nabitie vydrží až 30 minút a má dosah 4 km. Vyhotovuje fotografie s rozlíšením až 12 Mpx a 2,7km Quad HD videa a je vybavený 3osou stabilizáciou. V aplikácii nájdete pripravené šablóny strihu a režimy profesionálnych záberov.

H2VODA HG-1200 generátor vodíkovej vody - fľaša
180 € 157 €

Nabíjiteľná fľaša z borosilikátového skla, ktorá elektrolýzou obohacuje vodu o molekulárny vodík, ktorý má blahodarný účinok na ľudský organizmus ako jeden z najsilnejších antioxidantov, ktorý bráni vzniku zápalov, poškodeniu DNA a predčasnému starnutiu.

Reolink Go
289 € 269 €
+ doprava zadarmo

Bezdrátová IP kamera, která nepotřebuje elektřinu ani Wi-Fi. Reolink Go funguje v mobilní síti 3G a 4G, natáčí ve vysokém rozlišení Full HD 1080p, má široké zorné pole 110 ° a noční vidění na vzdálenost 10 m. Je vybavená dvoucestným audiem, krytím proti vodě IP65 a má zabudovanou sirénu.

Reolink Argus Eco

Reolink Argus Eco

Hodnotenie: 5
109 € 94,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtová Wi-Fi IP kamera vhodná do interiéru aj exteriéru. Reolink Argus Eco natáča vo vysokom rozlíšení Full HD 1080p, má široké zorné pole 100 °, nočné videnie na vzdialenosť 10m a 6-násobný zoom. Je vybavená dvojcestným audiom, krytím proti vode IP65 a má zabudovanú sirénu.

DJI Mavic Mini

DJI Mavic Mini

Hodnotenie: 4,5
399 €
+ doprava zadarmo

Veľmi kompaktný, ľahký a ľahko prenosný drón s príslušenstvom. DJI Mavic Mini váži necelých 250 g, lieta rýchlosťou až 46 km/h, na jedno nabitie vydrží až 30 minút a má dosah 4 km. Vyhotovuje fotografie s rozlíšením až 12 Mpx a 2,7km Quad HD videa a je vybavený 3osou stabilizáciou. V aplikácii nájdete pripravené šablóny strihu a režimy profesionálnych záberov.

JJRC H49 SOL - mini Dron 2.4G, 4kanálový. 6 osový gyroskop, HD FPV, čierny
79 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ultratenký skladací selfie dron s hrúbkou iba 0,95 cm. Sklopné ramená sa automaticky vyklopia len jedným stlačením. Kamera 720P a systém FPV (prenos v reálnom čase cez WIFI) vám umožňuje robiť fotografie a video vo vysokom rozlíšení počas letu.

KUGOO S1 PRO, čierna

KUGOO S1 PRO, čierna

Hodnotenie: 4
402,10 € 359 €
+ doprava zadarmo

Skladacia elektrická kolobežka. Kugoo S1 PRO má poloperforované 8,5 "kolesá, ktoré výrazne zvyšujú komfort pri jazde, prejde cca 30 km na jedno nabitie a dosahuje rýchlosť až 25 km/h. O vaše bezpečie sa starajú 3 rýchlostné stupne, predné a zadné brzdný mechanizmus, LED svetlá a ďalšie reflexné prvky. Obal na kolobežku je súčasťou balenia.

H2VODA HG-1201BT generátor molekulárneho vodíka - fľaša (bluetooth pripojenie)
247 € 215 €
+ doprava zadarmo

Inteligentná nabíjateľná fľaša s bluetooth pripojením z borosilikátového skla, ktorá elektrolýzou obohacuje vodu o molekulárny vodík, ktorý má blahodarný účinok na ľudský organizmus ako jeden z najsilnejších antioxidantov, ktorý bráni vzniku zápalov, poškodeniu DNA a predčasnému starnutiu.

iGET HOMEGUARD HGDVK87704
349 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vonkajší bezpečnostný kamerový systém. iGet HOMEGUARD HGDVK87704 pozostáva zo 4 IP kamier a 8kanálového DVR rekordéra. Kamery natáčajú vo vysokom rozlíšení Full HD 1080p, sú odolné proti vode a disponujú nočným videním na vzdialenosť až 30 m. Záznamy si môžete prezerať na svojom telefóne (iOS aj Android) alebo počítači (Windows i Mac) online.

danalock V3 šikovný zámok bez cylindrickej vložky - Bluetooth & HomeKit
209,50 €
+ doprava zadarmo

Najsilnejší a najrýchlejší šikovný zámok na trhu s malými rozmermi a elegantným dizajnom. Danalock V3 vám umožní nechať kľúče doma a odomknúť dotykom telefónu alebo chytrých hodiniek. Umožní vám monitorovať príchody a odchody alebo automaticky zamykať, možno ho ovládať aj manuálne. Je kompatibilný s iOS a watchOS a určený na použitie s cylindrickou vložkou Gerda.

Segway Ninebot by Segway Kickscooter ES2
549 € 395 €
+ doprava zadarmo

Skladacia elektrická kolobežka Ninebot Kickscooter ES2 od prémiovej značky Segway má odpružené 8" kolesá, dosahuje maximálnu rýchlosť 25 km/h a na jedno nabitie prejde až 25 km. Váži iba 12,5 kg a zložíte ju behom pár sekúnd. Je vybavená tempomatom, nášľapnou brzdou aj rekuperačnou brzdou s ABS, LED svetlami aj farebným LED podsvietením.

iQ-Tech SmartLife WS020, Wi-Fi zásuvka, 16 A
16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Chytrá Wi-Fi zásuvka. IQ-Tech SmartLife WS020 vám umožňuje ovládať spotrebiče na diaľku za pomoci aplikácie pre iOS aj Android alebo hlasom, nastaviť časovač alebo plán spínania a mať prehľad o spotrebe elektriny. Znesie záťaž až 16 A, komunikuje s vami pomocou Wi-Fi a je kompatibilná s otvoreným automatizačným systémom IFTTT.

DJI Mavic Air Fly More Combo, Arctic White
1 063,69 € 980,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Malý, skladací dron je vybavený 4K kamerou umiestnenou na 3-osom stabilizátore, výkonným senzorovým systémom FlightAutonomy 2.0 a letovou dobou 21 minút. Možno ho ovládať pomocou vysielača, mobilného telefónu alebo pomocou gest. Pri modeli sú novinky typu Slow-Mo.

iGET HOMEGUARD HGDVK46704
229 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vonkajší bezpečnostný kamerový systém. iGET HOMEGUARD HGDVK46704 pozostáva zo 4 IP kamier a 4kanálového DVR rekordéra. Kamery točí vo vysokom rozlíšení HD, sú odolné proti vode a disponujú nočným videním na vzdialenosť až 30 m. Záznamy si môžete prezerať na svojom telefóne (iOS aj Android), alebo na počítači (Windows i Mac) online.

Tractive GPS lokátor pre mačky
53,81 € 43,90 €
+ doprava zadarmo

GPS obojok pre mačky. Tractive GPS Tracker naživo sleduje polohu vášho maznáčika aj jeho celkovú aktivitu. Upozorní vás, keď mačka opustí vyznačenú bezpečnú zónu a umožní vám okamžite zareagovať. Je ľahký, vodeodolný a prakticky nerozbitný. Je určený pre mačky s obvodom krku 19 – 30 cm a hmotnosťou nad 3,5 kg. Po zakúpení aktivujte GPS lokátor na stránkach výrobcu a vyberte si výšku mesačného tarifu pre úhradu služieb spojených s komunikáciou medzi GPS Trackerom a vaším telefónom. Pre využívanie v rámci jednej krajiny úplne postačí tarif Basic, začínajúci na poplatku 3,75 € mesačne. Ak chcete, aby bolo zariadenie funkčné vo viacerých krajinách (aktuálne cez 80 na celom svete), napríklad sa chystáte na dovolenku, vyberte tarif Premium, ktorý začína na 4,16 € mesačne. V rámci vyššieho tarifu môžete tiež využívať aj ďalšie funkcie aplikácie. Uvedené poplatky sú nutné k bezproblémovému zaisteniu nepretržitej služby 24 hodín denne v GSM sieti a väčšinu nákladov spojených s prevádzkou služby nesie výrobca. Nejedná sa o klasickú zmluvu s telefónnym operátorom, takže vás nečakajú žiadne poplatky za aktiváciu, SMS, dátový prenos či rôzne skryté poplatky.

danalock V3 set - Chytrý zámok a cylindrická vložka - Bluetooth & Zigbee
255,80 € 222,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Najbezpečnejší a najmenší šikovný zámok vo svojej kategórii spolu s univerzálnou a extra bezpečnou cylindrickou vložkou Gerda. Súprava Danalock V3 vám umožní pohodlne odomykať pomocou smartphonu alebo Apple Watch, nastavovať 3 úrovne prístupu alebo monitorovať príchody či odchody. Komunikuje prostredníctvom Bluetooth a protokolu Zigbee.

iQ-Tech SmartLife WS007, Wi-Fi zásuvka, 10 A
15 €

Chytrá Wi-Fi zásuvka. IQ-Tech SmartLife WS007 vám umožňuje ovládať spotrebiče na diaľku s pomocou aplikácie pre iOS aj Android alebo hlasom, nastaviť časovač alebo plán spínania a mať prehľad o spotrebe elektriny. Znesie záťaž až 10 A, komunikuje s vami pomocou Wi-Fi a je kompatibilná s otvoreným automatizačným systémom IFTTT.

Fixed Smart tracker Smile s motion senzorom, Duo pack - čierny + sivý
34,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Balenie dvoch Bluetooth čipov, ktoré postrážia vaše kľúče, peňaženku a ďalšie veci. Fixed Smile vás upozorní, keď necháte peňaženku ležať na stole v reštaurácii alebo ukáže na mape, kde sú vaše stratené kľúče. Je vybavený pohybovým senzorom, pri ktorého aktivácii spustí hlasný alarm. Ovládate ho pomocou aplikácie pre iOS a Android a vďaka šikovným upozornením vás nebude strašiť zbytočne.

Tractive GPS lokátor pro psy
53,81 € 43,90 €
+ doprava zadarmo

GPS obojok pre psov. Tractive GPS Tracking device naživo sleduje polohu vášho maznáčika aj smer, ktorým sa pohybuje, a upozorní vás, keď pes opustí vyznačenú bezpečnú zónu. Je vodeodolný a má integrovanú SIM kartu. Umožňuje diaľkovo aktivovať zvukovú aj svetelnú signalizáciu. Po zakúpení aktivujte GPS lokátor na stránkach výrobcu a vyberte si výšku mesačného tarifu pre úhradu služieb spojených s komunikáciou medzi GPS Trackerom a vaším telefónom. Pre využívanie v rámci jednej krajiny úplne postačí tarif Basic, začínajúci na poplatku 3,75 € mesačne. Ak chcete, aby bolo zariadenie funkčné vo viacerých krajinách (aktuálne cez 80 na celom svete), napríklad sa chystáte na dovolenku, vyberte tarif Premium, ktorý začína na 4,16 € mesačne. V rámci vyššieho tarifu môžete tiež využívať aj ďalšie funkcie aplikácie. Uvedené poplatky sú nutné k bezproblémovému zaisteniu nepretržitej služby 24 hodín denne v GSM sieti a väčšinu nákladov spojených s prevádzkou služby nesie výrobca. Nejedná sa o klasickú zmluvu s telefónnym operátorom, takže vás nečakajú žiadne poplatky za aktiváciu, SMS, dátový prenos či rôzne skryté poplatky.

Carneo Hlasový translátor VT3
79 € 66 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hlasový translátor, ktorý prekladá vaše hovorené i písané konverzácie v reálnom čase. Carneo VT3 sa hodí na cestách aj pri akejkoľvek inej komunikácii s cudzincami, lebo vám pomôže dorozumieť sa s ľuďmi, ktorých jazykom nehovoríte. Má na výber z viac ako 30 jazykov a výučbou cudzieho jazyka vám tiež pomôže. Funguje tiež ako bežné hands-free.

Xiaomi Mi Electric Scooter - prenosná taška
31,90 €

Praktická prenosná taška k elektrickej kolobežke Xiaomi Mi Electric Scooter. Nenoste kolobežku v ruke: jednoducho ju zložte, dajte do brašne a pohodlne prehoďte cez rameno.

iQ-Tech SmartLife IR01, Wi-Fi univerzálny infračervený ovládač
36,10 €

Univerzálny infračervený ovládač, ktorý združí všetky ovládače vo vašej domácnosti na jedno miesto. IQ-Tech SmartLife IR01 sa ovláda prostredníctvom aplikácie pre iOS aj Android, je kompatibilný s hlasovými asistentmi Siri, Alexou a Google Home a umožňuje vytvárať chytré automatizácie v celej vašej chytrej domácnosti.

SmartJimi Jimi Base - GPS lokátor do auta
139 € 75 €

GPS lokátor je adaptér s inteligentným algoritmom, ktorý Vás spojí s vozidlom kedykoľvek a kdekoľvek sa nachádzate. Aj bežné vozidlo premení na inteligentné. Celosvetové pokrytie, prvý rok služby v cene.

Fixed Kožená peňaženka Smile Wallet so smart trackerom Smile s motion senzorom, hnedá
39,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ručne šitá mini peňaženka s Bluetooth čipom. Fixed Smile Wallet je vyrobená v ČR z pravej hovädzej kože a vďaka čipu vždy ľahko vypátrate, kde sa nachádza. Pohybový senzor pri aktivácii spustí hlasný alarm, nenecháte ju tak omylom nikde povaľovať sa. Ovládate ho pomocou aplikácie pre iOS a Android a vďaka inteligentným upozorneniam vás nebude strašiť zbytočne.

danalock Certifikovaná cylindrická vložka, univerzálna
71,90 €
+ doprava zadarmo

Vaše dvere sú zabezpečené tak, ako bezpečná je vaša cylindrická vložka. Cylindrická vložka Danalock má certifikát 3. bezpečnostnej triedy, je vybavená ochranou proti vytrhnutiu, vyrazeniu a vyvŕtaniu, vďaka oceľovému mostu je prakticky nerozbitná a kľúče do nej nemožno neoprávnene kopírovať. Je vhodná prakticky do všetkých typov dverí a určené výlučne pre inteligentný zámok Danalock V3.

danalock Bridge, Bluetooth - Wi-Fi vrátane adaptéru
86,10 €
+ doprava zadarmo

Ovládajte svoj inteligentný zámok skutočne odkiaľkoľvek. Danalock Bridge sprostredkuje vášmu inteligentnému zámku Danalock V3 internetové pripojenie a umožní vám ho ovládať na diaľku. Zaistí interakciu zámku s cloudovými službami a dá vám kompletný prehľad o tom, kto k vám domov prichádza. Všetka jeho komunikácia so zámkom je bezpečne šifrovaná.

iQ-Tech SmartLife SM01, Wi-Fi dymový senzor
30,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Chytrý detektor dymu a protipožiarny alarm v jednom. Keď iQ-Tech SmartLife SM01 zachytí dym, spustí sirénu s hlasitosťou až 90 dB a súčasne vám odošle upozornenie na telefón. Ovláda mobilné aplikácie pre iOS aj Android a umožňuje vám vytvárať automatizované reťazce pokynov pre celú vašu chytrú domácnosť.

Evolveo Elektrická koloběžka ES-LR1
499 € 349 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Skládací elektrická koloběžka pro dospělé i pro děti. Evolveo ES-LR1 má 8,5" nafukovací kola, jezdí rychlostí až 30 km/h a na jedno nabití ujede až 40 km. Má dvojí brzdný systém s eABS, tempomat, 2 rychlostní režimy s omezenou maximální rychlostí a výkonná světla. Dokáže za jízdy rekuperovat energii a poskytuje vám možnost pohodlného ovládání v aplikaci.

danalock - Náhradný kľúč k cylindrickej vložke Gerda
12 €

Náhradný kľúč k cylindrickej vložke Gerda je špeciálne určený pre montáž s inteligentnými zámkami Danalock V3. Kľúč je nevyrezaný. Pred samotnou inštaláciou a použitím je nutné navštíviť zámočníka a kľúč si nechať strojovo upraviť.

danalock V3 set - Chytrý zámok a cylindrická vložka - Bluetooth & Z-Wave
255,80 € 202,10 €
+ doprava zadarmo

Najbezpečnejší a najmenší šikovný zámok vo svojej kategórii spolu s univerzálnou a extra bezpečnou cylindrickou vložkou M&C COLOR. Súprava Danalock V3 vám umožní pohodlne odomykať pomocou smartphonu alebo Apple Watch, nastavovať 3 úrovne prístupu alebo monitorovať príchody či odchody. Komunikuje prostredníctvom Bluetooth a protokolu Z-Wave.

Gigaset Lokalizačný čip G-Tag, čierny
18,12 € 16,50 €

Čip G-Tag je skvelým doplnkom pre chytré mobilné telefóny/tablety a predstavuje pohodlný a efektívny spôsob ochrany a lokalizáciu dôležitých a cenných predmetov. Prepojte vaše mobilné zariadenie s G-tagom pomocou Bluethooth a vybavte čipom svoje cennosti, v prípade ich straty ich potom ľahko nájdete. Čip má dosah až 40 m, disponuje batériou s výdržou 1 rok a je dodávaný v čiernom prevedení.

iQ-Tech SmartLife WT004, Wi-Fi 4× zásuvka + 4× USB, 16 A
41,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

4 inteligentné Wi-Fi zásuvky so 4 portami USB v jednom. IQ-Tech SmartLife WT004 vám umožňuje ovládať spotrebiče na diaľku za pomoci aplikácie pre iOS aj Android alebo hlasom, nastaviť časovač alebo plán spínania a mať prehľad o spotrebe elektriny. Znesie celkovú záťaž až 16 A, komunikuje s vami pomocou Wi-Fi a je kompatibilná s otvoreným automatizačným systémom IFTTT.

Fixed Smart tracker Smile s motion senzorom, červený
19,90 € 19,60 €

Bluetooth čip, ktorý postráži vaše kľúče, peňaženku a ďalšie veci. Fixed Smile vás upozorní, keď necháte peňaženku ležať na stole v reštaurácii alebo ukáže na mape, kde sú vaše stratené kľúče. Je vybavený pohybovým senzorom, pri ktorého aktivácii spustí hlasný alarm. Ovládate ho pomocou aplikácie pre iOS a Android a vďaka šikovným upozornením vás nebude strašiť zbytočne.

iQ-Tech SmartLife SB001, WiFi relé
13,10 €

Wi-Fi relé, s ktorým môžete ovládať svoje spotrebiče na diaľku s mobilnou aplikáciou. IQ-Tech SmartLife SB001 sa zapája do elektrického rozvodu, z ktorého sa aj napája. Ovládate ho mobilnou aplikáciou pre iOS aj Android a umožňuje vám vytvárať automatizované reťazce pokynov pre celú vašu chytrou domácnosť.

Gigaset Lokalizačný čip G-Tag, 5 kusov, rôzne farby
55 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Čip G-Tag je skvelým doplnkom pre chytré mobilné telefóny/tablety a predstavuje pohodlný a efektívny spôsob ochrany a lokalizáciu dôležitých a cenných predmetov. Prepojte vaše mobilné zariadenie s G-tagom pomocou Bluethooth a vybavte čipom svoje cennosti, v prípade ich straty ich potom ľahko nájdete. Čip má dosah až 40 m, disponuje batériou s výdržou 1 rok a je dodávaný v mnohých farebných prevedeniach.

iQ-Tech SmartLife IQS003D, Wi-Fi vypínač so stmievačom
26,60 €

Inteligentný Wi-Fi vypínač s jedným spínačom a stmievačom, ktorým môžete rozsvecovať, zhasínať a upravovať jas svetla na diaľku. IIQ-Tech SmartLife IQS003D vám umožňuje ovládať svetlá aplikácií pre iOS aj Android, dotykom alebo hlasom, nastaviť časovač spínanie alebo podriadiť zhasnutie, rozsvietenie či stlmenie svetla iným akciám vo vašej chytrej domácnosti.

iQ-Tech SH1100, Wi-Fi zásuvkový adaptér 16 A
15,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Chytrá Wi-Fi zásuvka francouzského typu s kolíkem. IQ-Tech SH1100 vám umožňuje vypínat a zapínat spotřebiče na dálku nebo hlasem, nastavit časovač či plán spínání a mít přehled o spotřebě elektřiny. Snese proud až 16 A, komunikuje s vámi pomocí Wi-Fi a díky většímu rozměrů má lepší anténu.

iQ-Tech SmartLife WS017, Wi-Fi 2× zásuvka, 16 A
26,50 €

2 inteligentné Wi-Fi zásuvky v jednom. IQ-Tech SmartLife WS017 vám umožňuje ovládať spotrebiče na diaľku za pomoci aplikácie pre iOS aj Android alebo hlasom, nastaviť časovač alebo plán spínania a mať prehľad o spotrebe elektriny. Znesie celkovú záťaž až 16 A, komunikuje s vami pomocou Wi-Fi a je kompatibilná s otvoreným automatizačným systémom IFTTT.

iGET SECURITY P5
7,90 €

Diaľkové ovládanie v odolnom a praktickom tele kľúčenky. iGET SECURITY P5 je určený na ovládanie alarmov iGET SECURITY M1B a M2B a umožňuje ho úplne vypnúť, úplne zapnúť, čiastočne zapnúť či vypnúť, alebo v prípade núdze spustiť okamžitý SOS poplach.

danalock Univerzálny adaptér pre Danalock V3
20 €

Bezpečnostné cylindrická vložka pre inteligentný zámok Danalock V3. Cylindrická vložka má certifikát 3. bezpečnostnej triedy, je vybavená ochranou proti vytrhnutiu, vyrazeniu a vyvŕtaniu, vďaka oceľovému mostu je prakticky nerozbitná a kľúče do nej nemožno neoprávnene kopírovať. Je vhodná prakticky do všetkých typov dverí.