iQ-Tech SmartLife WS020, Wi-Fi zásuvka, 16 A
16,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Chytrá Wi-Fi zásuvka. IQ-Tech SmartLife WS020 vám umožňuje ovládať spotrebiče na diaľku za pomoci aplikácie pre iOS aj Android alebo hlasom, nastaviť časovač alebo plán spínania a mať prehľad o spotrebe elektriny. Znesie záťaž až 16 A, komunikuje s vami pomocou Wi-Fi a je kompatibilná s otvoreným automatizačným systémom IFTTT.


iQ-Tech SmartLife WT004, Wi-Fi 4× zásuvka + 4× USB, 16 A
41,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

4 inteligentné Wi-Fi zásuvky so 4 portami USB v jednom. IQ-Tech SmartLife WT004 vám umožňuje ovládať spotrebiče na diaľku za pomoci aplikácie pre iOS aj Android alebo hlasom, nastaviť časovač alebo plán spínania a mať prehľad o spotrebe elektriny. Znesie celkovú záťaž až 16 A, komunikuje s vami pomocou Wi-Fi a je kompatibilná s otvoreným automatizačným systémom IFTTT.


iQ-Tech SmartLife WL02, Wi-Fi senzor zaplavenie
30,40 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Šikovný detektor úniku vody, ktorý vás zachráni pred potopou. IQ-Tech SmartLife WL02 spozná, keď voda uniká, spustí hlasný alarm a pošle vám upozornenie. Je vodeodolný s krytím IP67, vďaka malým rozmerom sa zmestí prakticky kamkoľvek a ovládať či párovať s inými zariadeniami ho môžete v aplikácii pre iOS aj Android.


iQ-Tech SmartLife WS007, Wi-Fi zásuvka, 10 A
15 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Chytrá Wi-Fi zásuvka. IQ-Tech SmartLife WS007 vám umožňuje ovládať spotrebiče na diaľku s pomocou aplikácie pre iOS aj Android alebo hlasom, nastaviť časovač alebo plán spínania a mať prehľad o spotrebe elektriny. Znesie záťaž až 10 A, komunikuje s vami pomocou Wi-Fi a je kompatibilná s otvoreným automatizačným systémom IFTTT.


iQ-Tech SmartLife C200, Wi-Fi zvonček s kamerou
76,50 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Šikovný Wi-Fi zvonček s kamerou. IQ-Tech SmartLife C200 vám posiela zábery z kamery v rozlíšení 720p zakaždým, keď na zvonček niekto zazvoní, takže vždy viete, kto k vám ide. Umožňuje vám a návštevníkom prostredníctvom ovládacej aplikácie hovoriť aj archivovať a prechádzať zábery.


iQ-Tech SmartLife SM01, Wi-Fi dymový senzor
30,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Chytrý detektor dymu a protipožiarny alarm v jednom. Keď iQ-Tech SmartLife SM01 zachytí dym, spustí sirénu s hlasitosťou až 90 dB a súčasne vám odošle upozornenie na telefón. Ovláda mobilné aplikácie pre iOS aj Android a umožňuje vám vytvárať automatizované reťazce pokynov pre celú vašu chytrú domácnosť.


iQ-Tech SmartLife SB001, WiFi relé
13,10 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Wi-Fi relé, s ktorým môžete ovládať svoje spotrebiče na diaľku s mobilnou aplikáciou. IQ-Tech SmartLife SB001 sa zapája do elektrického rozvodu, z ktorého sa aj napája. Ovládate ho mobilnou aplikáciou pre iOS aj Android a umožňuje vám vytvárať automatizované reťazce pokynov pre celú vašu chytrou domácnosť.


iQ-Tech SmartLife IR01, Wi-Fi univerzálny infračervený ovládač
36,10 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Univerzálny infračervený ovládač, ktorý združí všetky ovládače vo vašej domácnosti na jedno miesto. IQ-Tech SmartLife IR01 sa ovláda prostredníctvom aplikácie pre iOS aj Android, je kompatibilný s hlasovými asistentmi Siri, Alexou a Google Home a umožňuje vytvárať chytré automatizácie v celej vašej chytrej domácnosti.


iQ-Tech SmartLife MS03, Wi-Fi pohybový senzor
30,40 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Chytrý senzor pohybu. IQ-Tech SmartLife MS03 detekuje pohyb až na vzdialenosť 7 mv uhle 110 ° a v prípade, že ho zaznamená, vám pošle výstrahu na telefón. Ovláda mobilné aplikácie pre iOS aj Android a umožňuje vám vytvárať automatizované reťazce pokynov pre celú vašu chytrú domácnosť.


iQ-Tech SmartLife SB002, WiFi relé s ovládačom
22,70 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Wi-Fi relé, s ktorým môžete ovládať svoje spotrebiče na diaľku. IQ-Tech SmartLife SB001 sa zapája do elektrického rozvodu, z ktorého sa aj napája. Ovládate ho diaľkovými ovládačmi alebo mobilnou aplikáciou pre iOS aj Android a umožňuje vám vytvárať automatizované reťazce pokynov pre celú vašu chytrou domácnosť.


iQ-Tech SmartLife WC005, Wi-Fi IP kamera
49,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Rotačná múdra IP kamera do interiéru. IQ-Tech SmartLife WC005 natáča vo vysokom rozlíšení Full HD 1080p a v širokom uhle 120 °. Je vybavená automatickou detekciou pohybu, nočným videním a môžete ju otáčať až o 355°. Ovláda sa aplikáciou pre iOS a Android a rozumie si aj s hlasovými asistentmi.


iQ-Tech SmartLife DW04, Wi-Fi magnetický senzor dverí
22,70 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Šikovný detektor otvorenia okien či dverí, ktorý vás informuje o nevítaných návštevníkoch. Keď sa 2 magnetické časti iQ-Tech SmartLife DW04 vzdialia, pošle vám upozornenie na telefón. Ovláda mobilné aplikácie pre iOS aj Android a umožňuje vám vytvárať automatizované reťazce pokynov pre celú vašu chytrú domácnosť.


iQ-Tech SmartLife SB003, WiFi relé pre garážové vráta a brány
57,30 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Wi-Fi relé, s ktorým môžete ovládať garážové brány pomocou mobilnej aplikácie. IQ-Tech SmartLife SB003 sa zapája do elektrického rozvodu, z ktorého sa aj napája. Spolu s ním dostanete aj magnetický senzor otvorenia dverí, vďaka ktorému budete mať dokonalý prehľad o tom, kedy presne boli vráta otvorené a kedy zatvorené.


iQ-Tech SmartLife SA01, Wi-Fi siréna
30,40 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Múdra Wi-Fi siréna, vďaka ktorej bude u vás doma bezpečnejšie. Keď dôjde k splneniu podmienok, spustí hlasný 90dB alarm a pošle vám upozornenie na telefón. Ovláda sa prostredníctvom aplikácie pre iOS a Adroid, ktorá vám umožňuje vytvárať automatizované reťazce pokynov pre celú vašu chytrú domácnosť.


iQ-Tech SmartLife WS017, Wi-Fi 2× zásuvka, 16 A
26,50 €
+ doprava zadarmo

Novinka

2 inteligentné Wi-Fi zásuvky v jednom. IQ-Tech SmartLife WS017 vám umožňuje ovládať spotrebiče na diaľku za pomoci aplikácie pre iOS aj Android alebo hlasom, nastaviť časovač alebo plán spínania a mať prehľad o spotrebe elektriny. Znesie celkovú záťaž až 16 A, komunikuje s vami pomocou Wi-Fi a je kompatibilná s otvoreným automatizačným systémom IFTTT.


iQ-Tech SmartLife SH620, vonkajšia Smart Wi-Fi IP kamera, IP65
76,50 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Chytrá vonkajšia IP kamera. IQ-Tech SmartLife WC005 natáča vo vysokom rozlíšení Full HD 1080p, je vybavená automatickou detekciou pohybu, nočným videním a krytím proti vode IP65. Ovláda sa aplikáciami pre iOS a Android a umožňuje nahrávanie do telefónu alebo na pamäťovú kartu.