BEDO AJAX Door protect
49 €
+ doprava zadarmo

Alarm na zabezpečenie dverí a okien proti nechcenému vniknutiu. Ajax Door protect pozostáva z 2 častí so silnými magnetickými senzormi. Keď sa od seba senzory vzdialia, upozorní vás. Komunikuje s riadiacou jednotkou až na vzdialenosť 1200 m a je chránený proti zlyhaniu aj sabotáži. Hodí sa na všetky typy okien a dverí.


BEDO AJAX Môj dom, môj hrad
879 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Špičkový bezpečnostný systém, ktorý komplexne ochráni aj veľký dom. Ajax Môj dom, môj hrad pozostáva z riadiacej jednotky, 4 detektorov pohybu, senzora na okná či dvere, sirény, protipožiarneho alarmu, klávesnice, detektora rozbitia okien, detektora vody a ovládacej bezpečnostnej kľúčenky. Všetky zariadenia sú chránené proti sabotáži, ovládajú sa prostredníctvom aplikácie a ich komunikácia je šifrovaná.


BEDO AJAX Leaks protect
64,90 €
+ doprava zadarmo

Miniatúrny detektor úniku vody, ktorý váš domov ochráni pred zaplavením. Ajax Leaks protect behom pár sekúnd rozpozná, že došlo k zaplaveniu stráženého priestoru a upozorní vás. Nie je potrebné ho nijako inštalovať, stačí položiť na rovné miesto. Keď voda odtečie alebo uschne, poplach sa automaticky zruší.


BEDO AJAX Moja domácnosť
439 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečnostný systém vrátane riadiacej jednotky, ktorý komplexne ochráni váš domov. Ajax Moja domácnosť pozostáva z riadiacej jednotky, 2 detektorov pohybu, senzora na okná či dvere, sirény a ovládacej bezpečnostnej kľúčenky. Všetky zariadenia sú chránené proti sabotáži, ovládajú sa prostredníctvom aplikácie a ich komunikácia je šifrovaná.


BEDO AJAX Glass protect
79 €
+ doprava zadarmo

Najmenší detektor rozbitia skla na svete, ktorý váš domov ochráni pred nevítanými návštevníkmi. Ajax Glass protect spoľahlivo rozpozná rozbitie skla až na 9 m a vďaka dvojfaktorovej detekcii účinne eliminuje plané poplachy. Je chránený proti sabotáži a odtrhnutiu a má nastaviteľnú citlivosť.


BEDO AJAX Hub
219 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Riadiaca jednotka bezpečnostných systémov. Ajax Hub analyzuje hrozby, monitoruje pripojené zariadenia a upozorňuje na nebezpečenstvo. Podporuje až 100 pripojených zariadení, 50 užívateľov a priame napojenie na PCO, je komplexne chránený proti poškodeniu, sabotáži a vírusom a vydrží až 15 hodín bez prúdu.


BEDO AJAX Space control
39 €
+ doprava zadarmo

Kompaktná bezpečnostná kľúčenka, ktorá ovláda celý váš bezpečnostný systém naraz. Ajax Space control vám umožňuje zapnúť alebo vypnúť celý bezpečnostný systém alebo jeho časť. Je vybavená SOS tlačidlom, ktorým môžete v prípade núdze spustiť tiesňový poplach. Jej batéria vydrží až 5 rokov.


BEDO AJAX Chalupár
449 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečnostný systém vrátane riadiacej jednotky, ktorý komplexne ochráni vašu chatu či chalupu. Ajax Chalupár pozostáva z riadiacej jednotky, detektora pohybu, senzora na okná či dvere, sirény, požiarneho alarmu a ovládacej bezpečnostnej kľúčenky. Všetky zariadenia sú chránené proti sabotáži, ovládajú sa prostredníctvom aplikácie a ich komunikácia je šifrovaná.


BEDO AJAX Combi protect
114,90 €
+ doprava zadarmo

Detektor pohybu a rozbitia skla, ktorý váš domov ochráni pred nevítanými návštevníkmi. Ajax Combi protect rozpozná pohyb až na 12 m a rozbitie skla až na 9 m a detekuje už prvý krok narušiteľa. Ignoruje domácich miláčikov aj prievan, má 3 stupne citlivosti detekcie a je chránený proti zlyhaniu aj sabotáži.


BEDO AJAX Home siren
79 €
+ doprava zadarmo

Bezdrôtová siréna, ktorá váš domov ochráni pred nevítanými návštevníkmi. Ajax Home siren je určená pre akustickú signalizáciu vo vnútorných priestoroch. Hlasitosť si v rozmedzí 81–97 dB môžete nastaviť sami a vďaka konektoru môžete aj pripojiť externú svetelnú LED signalizáciu.


BEDO AJAX Keypad
129 €
+ doprava zadarmo

Bezdrôtová klávesnica na jednoduché ovládanie zabezpečovacieho systému číselným kódom alebo stlačením tlačidla. Ajax Keypad vám umožňuje zapnúť alebo vypnúť celý systém alebo jeho časť. Je vybavená SOS tlačidlom, ktorým môžete okamžite spustiť tiesňový poplach, a chránená proti odtrhnutiu, sabotáži aj uhádnutiu hesla.


BEDO AJAX Motion protect
79 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Detektor pohybu, ktorý váš domov ochráni pred nevítanými návštevníkmi. Ajax Motion protect rozpozná pohyb až na 12 m, detekuje už prvý krok narušiteľa a pošle vám upozornenie na telefón. Ignoruje domácich miláčikov aj prievan, komunikuje s riadiacou jednotkou až na vzdialenosť 1700 m a je chránený proti zlyhaniu aj sabotáži.


BEDO AJAX Štartovací balíček
389 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečnostný systém vrátane riadiacej jednotky, ktorý ochráni váš domov pred neoprávneným vniknutím. Ajax Štartovací balíček pozostáva z riadiacej jednotky, detektora pohybu, senzora na okná či dvere a ovládacej bezpečnostnej kľúčenky. Všetky zariadenia sú chránené proti sabotáži, ovládajú sa prostredníctvom aplikácie a ich komunikácia je šifrovaná.


BEDO AJAX Street siren
159 €
+ doprava zadarmo

Bezdrôtová vonkajšia siréna, ktorá váš domov ochráni pred nevítanými návštevníkmi. Ajax Street siren húka a zároveň bliká vysoko svietivými, červenými LED diódami. Hlasitosť si v rozmedzí 85–113 dB môžete nastaviť sami. Je chránená proti sabotáži a odolná proti dažďu.


BEDO AJAX Moja rodina
559 €
+ doprava zadarmo

Bezpečnostný systém vrátane riadiacej jednotky, ktorý komplexne ochráni váš domov. Ajax Moja rodina pozostáva z riadiacej jednotky, 2 detektorov pohybu, senzora na okná či dvere, sirény, klávesnice a 2 ovládacích bezpečnostných kľúčeniek. Všetky zariadenia sú chránené proti sabotáži, ovládajú sa prostredníctvom aplikácie a ich komunikácia je šifrovaná.


BEDO AJAX Fire protect
99 €
+ doprava zadarmo

Protipožiarny alarm, ktorý ochráni váš domov. Ajax Fire protect má spoľahlivé senzory dymu a teploty a spustí poplach aj v prípade náhleho nárastu teploty v miestnosti bez dymu. Môžete ho bezdrôtovo prepojiť s inými protipožiarnymi alarmami a funguje aj samostatne, bez riadiacej jednotky.


BEDO AJAX Motion protect plus
114,90 €
+ doprava zadarmo

Kombinovaný detektor pohybu s mikrovlnným senzorom, ktorý váš domov ochráni pred nevítanými návštevníkmi. Ajax Motion protect plus rozpozná pohyb až na 12 m a detekuje už prvý krok narušiteľa. Ignoruje domácich miláčikov aj prievan a vďaka mikrovlnnému senzoru filtruje komplexné rušenie spôsobené slnkom, tepelným vyžarovaním a i.