QUBINO Qubino LUXY smart switch [ZMNKAD1]

QUBINO Qubino LUXY smart switch [ZMNKAD1]

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Luxy Smart Switch je inovatívny vypínač, ktorý je osvetlený a ponúka viac ako 16 miliónov farieb. Môže byť použitý samostatne, ako okolité svetlo alebo ako inteligentné domáce zariadenie. Výstup pre pripojenie napr. svetla alebo inej záťaže do 10A Automatické… Celý popis
149,90 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 5 kusov

27.7.2021 - 28.7.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100036593410

Popis

Poznámka 1: Jedná sa o inteligentný vypínač s ambientným osvetlením pre inštaláciu do elektroinštalačnej krabice.

Poznámka 2: Podporuje ovládanie a pripojenie inej svetelnej záťaže do 10A.

 

Qubino LUXY smart switch

Luxy Smart Switch je inovatívny svetelný zdroj, ktorý jemne osvetľuje viac ako 16 miliónmi farbami a ľahko sa hodí na miesto vášho vypínača alebo zásuvky. Môže byť použitý samostatne, ako okolité svetlo alebo ako inteligentné domáce zariadenie. S ďalším výstupom môže jednoducho nahradiť váš existujúci vypínač svetla alebo ho možno použiť na ovládanie IR panelov, ventilátorov, ohrievačov vody atď.

Je navrhnutý tak, aby sa zmestil do elektrických krabičiek na zapustenú montáž vo výške vypínača svetla alebo tam, kde obvykle máte elektrické zásuvky. To znamená, že spínač Luxy Smart Switch je možné rýchlo a ľahko inštalovať kdekoľvek v dome, kde už máte elektrinu (pre správnu funkciu je nevyhnutný neutrálny vodič) alebo kde môžete ľahko ťahať ďalšie vodiče.

Qubino LUXY Smart Switch

Luxy Smart Switch môžete ovládať ručne, bezdrôtovo alebo ho môžete nastaviť tak, aby fungoval automaticky.

Ak ho používate ako samostatné zariadenie, môžete ho ovládať prostredníctvom 5 integrovaných dotykových bodov na povrchu. Dotykom môžete zapnúť / vypnúť svetlo Luxy, zapnúť / vypnúť ďalší výstup, nastaviť farbu Luxy svetla, stlmiť jas Luxy svetla a zvoliť si zo 4 svetelných efektov. Svetelné scény sú inšpirované prírodou a pomôžu vám nastaviť náladu simuláciou oceánu, východu slnka, dúhy a farebných scén prírody.

Ak ste pokročilejší používateľ, môžete integrovať Luxy Smart Switch do siete Z-Wave a vychutnať si množstvo ďalších funkcií, ktoré ponúka. Po pripojení k riadiacej jednotke sa z Luxy Switch stane inteligentné domáce zariadenie, ktoré vám umožní diaľkové ovládanie pomocou smartfónu alebo tabletu a vytváranie zložitejších scén, napr. nastavenie časového harmonogramu.

Jednou z funkcií inteligentného vypínača Luxy je výstup na pripojenie ďalších záťaží, ako je osvetlenie miestnosti, stropný ventilátor, infračervený panel atď. Môže sa spúšťať alebo byť spustené inými zariadeniami.

Qubino LUXY Smart Switch

Technická špecifikácia

 • Napájanie: 110 – 240 V str. ± 10% 50/60 Hz
 • Menovitý záťažový prúd reléového výstupu (odporová záťaž): 1 × 10 A
 • Prevádzková teplota: –10 ~ +40°C
 • Dosah Z-Wave: až 40 m v interiéroch
 • Farby: 16 miliónov
 • Svietivosť: 1090 cd / m2
 • Pohotovostný režim / max. spotreba: 0,5 W / 1,5 W
 • Inštalácia v krabiciach: Ø ≥ 60 mm / minimálne 2M
 • Z-Wave Repeater: Áno
 • Rozmery (ŠxVxH) (s obalom): 93×90×45 mm / (149×136×53 mm)
 • Hmotnosť (so skleneným rámom) (s obalom): 114 g / (230 g)