Nous Smart WiFi kamera 1080p

Nous Smart WiFi kamera 1080p

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Ovládanie odkiaľkoľvekVďaka aplikácii Nous Smart Home môžete ovládať pohyb kamery, nahrávanie na SD kartu, nočný režim a kopec iného a to odkiaľkoľvek na svete.S inteligentným ovládaním si môžete užívať pohodlný a ľahký život. Klasických 1080p neublíži, ale nie je ani ničím špeciálnym. Celý popis
25,99 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

20.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100061606397

Popis

Ovládanie odkiaľkoľvek
Vďaka aplikácii Nous Smart Home môžete ovládať pohyb kamery, nahrávanie na SD kartu, nočný režim a kopec iného a to odkiaľkoľvek na svete.S inteligentným ovládaním si môžete užívať pohodlný a ľahký život. 

Klasických 1080p neublíži, ale nie je ani ničím špeciálnym. Pohybový detektor, vďaka ktorému môžete na MicroSD kartu nahrávať len to, čo naozaj treba. Nočný režim je tu taktiež pomocou niekoľkých IR diód. Samozrejmosťou je tu aj obojstranná hlasová komunikácia, aj keď sa musím priznať, že kvalita reproduktora ma nepotešila. Pridávanie do systému tuya je pomocou načítanie QR kódu cez kameru, to je naozaj veľmi šikovné.

Smart Kamera Nous W3 je to bežná interiérová kamera s rozlíšením 1080p, nočným videním a pohybovým senzorom. Samozrejme nechýba podpora MicroSD kariet a možnosť nahrávať na cloud.

kamera

Funkcie
Po pridaní kamery do systému samozrejme získate vzdialený prístup na kameru, takže môžete byť aj na opačnom konci sveta, potrieť sa, čo sa deje nie je problém. 
Po otvorení kamery v aplikácií tuya máte k hneď pred sebou živý záznam z kamery. Video je dostatočne ostré. Pod kamerou je pár tlačítok, napríklad tlačitko na vypnutie zvuku, komunikáciu cez reproduktor kamery či na spustenie nahrávania.