Kolonožka Standard s mobilnou aplikáciou a BT reproduktorom, čierna

Značka: Kolonožka

Doprava zadarmo

Kolonožka Standard s mobilnou aplikáciou a BT reproduktorom, čierna

Vylepšená verzia klasickej Kolonožky Standard. Ide o jedinečné balančné vozidlo pre začiatočníkov i pokročilých, ktoré ale navyše svojmu užívateľovi ponúka možnosť počúvania hudby počas jazdy, ktoré zaisťuje cez bezdrôtový bluetooth reproduktor. Ďalej svojmu užívateľovi ponúka možnosť byť v priamom spojení so svojím dopravným prostriedkom a mať svoju jazdu viac pod kontrolou prostredníctvom mobilnej aplikácie Kolonožka. Tento typ hoverboardu je vhodný predovšetkým pre tých, ktorí majú radi moderné technológie, a láka ich doslova ísť s dobou. Celý popis

269
269 € vrátane RP a DPH Bežná cena: 326,72 €, Ušetríte 57,72 € (17 %)
Cena s MALL kartou:
239 €
Viac info tu

Náš kód: 1063055

Mesačne od:
26,90 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktuKOLONOŽKA STANDARD BLUETOOTH APP

Ide o jedinečné balančné vozidlo pre začiatočníkov i pokročilých, ktoré ale navyše svojmu užívateľovi ponúka možnosť počúvania hudby počas jazdy, ktorú zaisťuje cez bezdrôtový bluetooth reproduktor. Ďalej svojmu užívateľovi ponúka možnosť byť v priamom spojení so svojím dopravným prostriedkom a mať svoju jazdu viac pod kontrolou prostredníctvom mobilnej aplikácie Kolonožka. Disponuje funkciou Bluetooth a teda aj prepojením s mobilným telefónom či tabletom, do ktorého možno stiahnuť špeciálnu aplikáciu. Aplikácia s názvom Taotao či Kolonožka umožní sledovať a upravovať rýchlosť, spotrebu či stav batérie hoverboardu. Tento typ hoverboardu je vhodný predovšetkým pre tých, ktorí majú radi moderné technológie, a láka ich doslova ísť s dobou.

ČO HOVERBOARD DOKÁŽE

Toto štýlové balančné vozidlo dokáže ísť rýchlosťou až 16 kilometrov za hodinu (na porovnanie sa táto rýchlosť rovná svižnému behu). Pre všetky typy Kolonožek dovážame len tie najvýkonnejšie motory, ktoré sa vyrábajú. Tento typ hoverboardu je poháňaný dvoma motormi s výkonom 350W, tie umožnia jazdcom prekonať stúpanie do uhla až 25°. Tento hoverboard je ideálny pre malých i veľkých, začiatočníkov a pokročilých. Jeho samotná váha je 12 kilogramov a maximálna nosnosť je 120 kilogramov.

BATÉRIA A VÝKON

Vnútri je skrytá lítiová batéria s kapacitou 4,4 Ah, ktorá je pripravená na použitie po necelých 2 hodinách nabíjania. Po úspešnom nabití jej dojazd činí až 20 kilometrov, umožňuje teda jazdcom prejsť veľkú vzdialenosť za relatívne krátku dobu, a to zábavne, moderne a štýlovo.

AKO SI HOVERBOARD PREDSTAVIŤ?

Vybavte si Segway, avšak s pár „malými“ rozdielmi – menšie, lacnejšie a predovšetkým bez riadidiel. Hoverboard je balančné vozidlo, ktorého ovládanie je založené iba na rovnováhe samotného jazdca. Funguje na princípe gyroskopov, ktoré snímajú polohu podložiek voči osi hoverboardu, tie umožňujú jej ľahké ovládanie. Všetok pohyb teda ovláda sám jazdec, ktorý prenáša váhu na špičky a na päty – tým je hoverboardu udávaný smer dopredu či dozadu. Rovnakým spôsobom je potom možné tiež zatáčať. Hoverboard je vhodný dopravný prostriedok pre malých i veľkých, s týmto nadčasovým vozidlom sa skrátka zabavia všetky generácie.

PREČO ZVOLIŤ KOLONOŽKU?

 • Samsung batéria
 • Odolné Changhong motory
 • najkvalitnejšia základná doska Taotao

GYROSKOPICKÝ SYSTÉM

Priekopníkom tejto technológie je Segway, ktorý ju použil vo svojom úspešnom osobnom vozítku, ktoré môžeme vídať aj v Prahe ako súčasť turistických prehliadok. Balančný systém funguje za spolupráci inteligentných mikročipov a gyroskopov, ktoré vyhodnocujú polohu jazdca voči hoverboardu. Gyroskopický systém týmto umožňuje jazdcovi otáčanie na mieste, rozbehnutie sa dopredu, či cúvanie. S využitím opísanej technológie dokáže hoverboard identifikovať, či sa jazdec nakláňa dopredu alebo dozadu a v závislosti od jeho polohy meniť smer jazdy.

LEGISLATÍVA

Kolonožka smie byť použitá na komunikáciách v ČR. Osobné vozítko Kolonožka nie je motorovým ani nemotorovým vozidlom a užívateľ tohto zariadenia je v zmysle $2 písm. j) zákona č,. 36112000 Zb. o premávke na pozemných komunikáciách a o zmenách niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, považovaný za chodca.


TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

 • Rozmery: 58.4 × 18.6 × 17.8 cm
 • Doba nabíjania: 1.5h
 • Motor: 2× 350W / 36v
 • Maximálna rýchlosť: 16 km/h
 • Váha: 12 kg
 • Maximálny uhol stúpania: 25°
 • Batéria: lítiová SAMSUNG
 • Dojazd: 20 km
 • Maximálna váha jazdca: 120 kg
 • Farba: čierna

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

SMART oblasť šport
Typ smart balance whele
Farba čierna

Alternatívne produkty

Razor Elektrická kolobežka Power Core E100s - červená
215,62 €

209 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pozdvihnite svoju jazdu s Power Core E100s a jeho inovatívnym hub motorom, umiestneným v kole. Je ľahší, efektívnejší a s bezúdržbovou technológiou Power Core prináša o 50% dlhší čas jazdy ako E100 – až 60 minút nepretržitého používania. Odrazením naštartujte, otočte plyn a pocíťte vysoký krútiaci moment hub motora. Dobrodružstvo na seba nenechá dlho čakať.


Kolonožka Standard, čierna
268,94 €

246 €
+ doprava zadarmo

Hoverboard Standard je vhodným variantom ako pre pokročilých, tak pre úplných začiatočníkov. Hoverboard sa v posledných rokoch stal celosvetovým hitom a mnohí ich označujú za doslova revolúciu v doprave.