Kolonožka Standard s mobilnou aplikáciou a BT reproduktorom, čierna

Značka: Kolonožka Náš kód: 1063055

Doprava zadarmo

Kolonožka Standard s mobilnou aplikáciou a BT reproduktorom, čierna

Vylepšená verzia klasickej Kolonožky Standard. Ide o jedinečné balančné vozidlo pre začiatočníkov i pokročilých, ktoré ale navyše svojmu užívateľovi ponúka možnosť počúvania hudby počas jazdy, ktoré zaisťuje cez bezdrôtový bluetooth reproduktor. Ďalej svojmu užívateľovi ponúka možnosť byť v priamom spojení so svojím dopravným prostriedkom a mať svoju jazdu viac pod kontrolou prostredníctvom mobilnej aplikácie Kolonožka. Tento typ hoverboardu je vhodný predovšetkým pre tých, ktorí majú radi moderné technológie, a láka ich doslova ísť s dobou. Celý popis

269
269 € vrátane RP a DPH Bežná cena: 326,72 €, Ušetríte 57,72 € (17 %)
Cena s MALL kartou:
239 €
Viac info tu

Kedy bude tovar u vás?

Tovar je na sklade v našom distribučnom centre a teda pripravený na okamžitú expedíciu k vám.

Doručenie dopravcom :22.01.2019
Osobný odber :20.01.2019

Dopravca: Uvedený termín platí pre Expresnú dopravu, pri objednaní do 9.00 h. Pokiaľ zvolíte Dopravu zadarmo, tovar Vám doručíme do 2 – 6 nasledujúcich pracovných dní.
Osobný odber: Pri odoslaní objednávky do 20:00 h Vám tovar doručíme už nasledujúci pracovný deň.

Spočítať splátky
Mesačne od:
26,90 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktuKOLONOŽKA STANDARD BLUETOOTH APP

Ide o jedinečné balančné vozidlo pre začiatočníkov i pokročilých, ktoré ale navyše svojmu užívateľovi ponúka možnosť počúvania hudby počas jazdy, ktorú zaisťuje cez bezdrôtový bluetooth reproduktor. Ďalej svojmu užívateľovi ponúka možnosť byť v priamom spojení so svojím dopravným prostriedkom a mať svoju jazdu viac pod kontrolou prostredníctvom mobilnej aplikácie Kolonožka. Disponuje funkciou Bluetooth a teda aj prepojením s mobilným telefónom či tabletom, do ktorého možno stiahnuť špeciálnu aplikáciu. Aplikácia s názvom Taotao či Kolonožka umožní sledovať a upravovať rýchlosť, spotrebu či stav batérie hoverboardu. Tento typ hoverboardu je vhodný predovšetkým pre tých, ktorí majú radi moderné technológie, a láka ich doslova ísť s dobou.

ČO HOVERBOARD DOKÁŽE

Toto štýlové balančné vozidlo dokáže ísť rýchlosťou až 16 kilometrov za hodinu (na porovnanie sa táto rýchlosť rovná svižnému behu). Pre všetky typy Kolonožek dovážame len tie najvýkonnejšie motory, ktoré sa vyrábajú. Tento typ hoverboardu je poháňaný dvoma motormi s výkonom 350W, tie umožnia jazdcom prekonať stúpanie do uhla až 25°. Tento hoverboard je ideálny pre malých i veľkých, začiatočníkov a pokročilých. Jeho samotná váha je 12 kilogramov a maximálna nosnosť je 120 kilogramov.

BATÉRIA A VÝKON

Vnútri je skrytá lítiová batéria s kapacitou 4,4 Ah, ktorá je pripravená na použitie po necelých 2 hodinách nabíjania. Po úspešnom nabití jej dojazd činí až 20 kilometrov, umožňuje teda jazdcom prejsť veľkú vzdialenosť za relatívne krátku dobu, a to zábavne, moderne a štýlovo.

AKO SI HOVERBOARD PREDSTAVIŤ?

Vybavte si Segway, avšak s pár „malými“ rozdielmi – menšie, lacnejšie a predovšetkým bez riadidiel. Hoverboard je balančné vozidlo, ktorého ovládanie je založené iba na rovnováhe samotného jazdca. Funguje na princípe gyroskopov, ktoré snímajú polohu podložiek voči osi hoverboardu, tie umožňujú jej ľahké ovládanie. Všetok pohyb teda ovláda sám jazdec, ktorý prenáša váhu na špičky a na päty – tým je hoverboardu udávaný smer dopredu či dozadu. Rovnakým spôsobom je potom možné tiež zatáčať. Hoverboard je vhodný dopravný prostriedok pre malých i veľkých, s týmto nadčasovým vozidlom sa skrátka zabavia všetky generácie.

PREČO ZVOLIŤ KOLONOŽKU?

 • Samsung batéria
 • Odolné Changhong motory
 • najkvalitnejšia základná doska Taotao

GYROSKOPICKÝ SYSTÉM

Priekopníkom tejto technológie je Segway, ktorý ju použil vo svojom úspešnom osobnom vozítku, ktoré môžeme vídať aj v Prahe ako súčasť turistických prehliadok. Balančný systém funguje za spolupráci inteligentných mikročipov a gyroskopov, ktoré vyhodnocujú polohu jazdca voči hoverboardu. Gyroskopický systém týmto umožňuje jazdcovi otáčanie na mieste, rozbehnutie sa dopredu, či cúvanie. S využitím opísanej technológie dokáže hoverboard identifikovať, či sa jazdec nakláňa dopredu alebo dozadu a v závislosti od jeho polohy meniť smer jazdy.

LEGISLATÍVA

Kolonožka smie byť použitá na komunikáciách v ČR. Osobné vozítko Kolonožka nie je motorovým ani nemotorovým vozidlom a užívateľ tohto zariadenia je v zmysle $2 písm. j) zákona č,. 36112000 Zb. o premávke na pozemných komunikáciách a o zmenách niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, považovaný za chodca.


TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

 • Rozmery: 58.4×18.6×17.8 cm
 • Doba nabíjania: 1.5h
 • Motor: 2× 350W / 36v
 • Maximálna rýchlosť: 16 km/h
 • Váha: 12 kg
 • Maximálny uhol stúpania: 25°
 • Batéria: lítiová SAMSUNG
 • Dojazd: 20 km
 • Maximálna váha jazdca: 120 kg
 • Farba: čierna

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

SMART oblasť šport
Typ smart balance whele
Farba čierna

Alternatívne produkty

Razor X1 - elektrický longboard
219 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Zažite zábavu s elektrickým longboardy značky Razor! Longboard má takmer bezúdržbový pohon zadného kolesa, ktorý jazdcovi pomôže dosiahnuť rýchlosť až 16km/h počas 40 minút. Kvalitná 75cm dlhá päťvrstvová doska je vyrobená z kvalitného javora a opatrená protišmykovou vrstvou. K longboardu je dodávaný bezdrôtový ovládač, ktorý Vám umožní ovládať rýchlosť, prípadne zastaviť. Kolieska sú vyrobené z kvalitného uretánu, ktorý zaisťuje vysokú priľnavosť a stabilitu.


Netatmo Valves Starter Pack
219 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Set dvou Netatmo termostatických hlavic a dalšího přislušenství. Ušetřete v průměru 37% spotřeby energie a snižte vaši uhlíkovou stopu pomocí chytrých termostatických hlavic Netatmo. Spravujte váš domov centrálně ze svého smartphonu – měnte teploty místností z vaší postele nebo odkudkoliv na světe, naplánujte si vytápění pro návrat z dovolené.