Kolonožka Premium s mobilnou aplikáciou a BT reproduktorom, modrá

Hodnotenie: 5 1 hodnotení Značka: Kolonožka Náš kód: 1063655

Doprava zadarmo

Kolonožka Premium s mobilnou aplikáciou a BT reproduktorom, modrá

Kolonožka Premium je vhodnou variantou hoverboardov pre pokročilých používateľov. Ide o jedinečné balančné vozidlo, ktoré sa v posledných rokoch stalo celosvetovým hitom, a mnohí ho označujú za doslova revolúciu v doprave. Tento typ hoverboardu naviac umožňuje svojmu užívateľovi byť s ňou v spojení a mať tak svoju jazdu lepšie pod kontrolou prostredníctvom mobilnej aplikácie Kolonožka! Kolonožka Premium APP Bluetooth je tak vhodná aj pre náročnejších užívateľov, ktorí si chcú užiť jazdu nielen na rovných cestách. Vezmite svoj hoverboard von a zažite ten pravý pôžitok z jazdy. Tento typ hoverboardu navyše disponuje funkciou Bluetooth a teda aj prepojením s mobilným telefónom či tabletom, do ktorého možno stiahnuť špeciálnu aplikáciu. Aplikácia s názvom Taotao či Kolonožka umožní sledovať a upravovať rýchlosť, spotrebu či stav batérie hoverboardu. Používateľovi tak pomôže lepšie koordinovať svoju jazdu a mať prehľad o stave svojho hoverboardu. Celý popis

315
5 1
315 € vrátane RP a DPH Bežná cena: 326,29 €, Ušetríte 11,29 € (3 %)
Cena s MALL kartou:
285 €
Viac info tu

Náš kód: 1063655

Popis

Popis produktuKOLONOŽKA PREMIUM APP BLUETOOTH

Kolonožka Premium je vhodnou variantou hoverboardov pre pokročilých používateľov. Ide o jedinečné balančné vozidlo, ktoré sa v posledných rokoch stalo celosvetovým hitom, a mnohí ho označujú za doslova revolúciu v doprave. Tento typ hoverboardu naviac umožňuje svojmu užívateľovi byť s ňou v spojení a mať tak svoju jazdu lepšie pod kontrolou prostredníctvom mobilnej aplikácie Kolonožka!

Kolonožka Premium APP Bluetooth je tak vhodná aj pre náročnejších užívateľov, ktorí si chcú užiť jazdu nielen na rovných cestách. Vezmite svoj hoverboard von a zažite ten pravý pôžitok z jazdy. Tento typ hoverboardu navyše disponuje funkciou Bluetooth a teda aj prepojením s mobilným telefónom či tabletom, do ktorého možno stiahnuť špeciálnu aplikáciu. Aplikácia s názvom Taotao či Kolonožka umožní sledovať a upravovať rýchlosť, spotrebu či stav batérie hoverboardu. Používateľovi tak pomôže lepšie koordinovať svoju jazdu a mať prehľad o stave svojho hoverboardu.

ČO KOLONOŽKA DOKÁŽE

Tento typ Kolonožky poháňajú dva motory s výkonom 350W, ktoré umožnia jazdcom ísť rýchlosťou až 16 kilometrov za hodinu. Pre všetky typy Kolonožiek dovážame len tie najvýkonnejšie motory, ktoré sa vyrábajú. Preto dokáže Kolonožka Premium prekonať stúpanie do uhla 20°. Hmotnosť tohto hoverboardu sa pohybuje okolo 12 kg a maximálna nosnosť je 100 kg.

BATÉRIA A VÝKON

Vnútri je skrytá lítiová batéria Samsung s kapacitou 4,4 Ah (ampérhodín), ktorá je pripravená na použitie po necelých 2 hodinách nabíjania a dokáže absolvovať vzdialenosť až 20 kilometrov. Jazdcom je tak umožnené prejsť dlhšiu vzdialenosť za relatívne krátku dobu.

AKO SI HOVERBOARD PREDSTAVIŤ?

Vybavte si Segway, avšak s pár „malými“ rozdielmi – menšie, lacnejšie a predovšetkým bez riadidiel. Hoverboard je balančné vozidlo, ktorého ovládanie je založené iba na rovnováhe samotného jazdca. Funguje na princípe gyroskopov, ktoré snímajú polohu podložiek voči osi hoverboardu, tie umožňujú jej ľahké ovládanie. Všetok pohyb teda ovláda sám jazdec, ktorý prenáša váhu na špičky a na päty – tým je hoverboardu udávaný smer dopredu či dozadu. Rovnakým spôsobom je potom možné tiež zatáčať. Hoverboard je vhodný dopravný prostriedok pre malých i veľkých, s týmto nadčasovým vozidlom sa skrátka zabavia všetky generácie.

PREČO ZVOLIŤ KOLONOŽKU?

 • Samsung batéria
 • Odolné Changhong motory
 • najkvalitnejšia základná doska Taotao

GYROSKOPICKÝ SYSTÉM

Priekopníkom tejto technológie je Segway, ktorý ju použil vo svojom úspešnom osobnom vozidle, ktoré môžeme vídať aj v Prahe ako súčasť turistických prehliadok. Balančný systém funguje za spolupráci inteligentných mikročipov a gyroskopov, ktoré vyhodnocujú polohu jazdca voči hoverboardu. Gyroskopický systém týmto umožňuje jazdcovi otáčanie na mieste, rozbehnutie sa dopredu, či cúvanie. S využitím opísanej technológie dokáže hoverboard identifikovať, či sa jazdec nakláňa dopredu alebo dozadu a v závislosti od jeho polohy meniť smer jazdy.

LEGISLATÍVA

Kolonožka smie byť použitá na komunikáciách v ČR. Osobné vozidlo Kolonožka nie je motorovým ani nemotorovým vozidlom a užívateľ tohto zariadenia je v zmysle $2 písm. j) zákona č,. 36112000 Zb. o premávke na pozemných komunikáciách a o zmenách niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, považovaný za chodca.


TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

 • Rozmery: 600 × 230 × 220 mm
 • Doba nabíjania: 1–2h
 • Motor: 2 × 350W
 • Maximálna rýchlosť: 16 km/h
 • Hmotnosť: 12 kg
 • Maximálny uhol stúpania: 20°
 • Batéria: SAMSUNG Li-ION
 • Dojazd: 20 km
 • Maximálna váha jazdca: 100 kg
 • Farba: modrá
 • Mobilné aplikácie: ÁNO

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

SMART oblasť šport
Typ smart balance whele
Farba modrá