Kolonožka Offroad s mobilnou aplikáciou a BT reproduktorom, Fire

Značka: Kolonožka Náš kód: 1063535

Kolonožka Offroad s mobilnou aplikáciou a BT reproduktorom, Fire

Kolonožka Offroad je vhodnou variantou pre tých užívateľov, ktorí chcú so svojím hoverboardom zvládnuť tiež náročnejší terén, než ktorý poskytujú rovné mestské cesty. Tento typ hoverboardu navyše disponuje funkciou Bluetooth a teda aj prepojením s mobilným telefónom či tabletom, do ktorého možno stiahnuť špeciálnu aplikáciu. Aplikácia s názvom Taotao či Kolonožka® umožní sledovať a upravovať rýchlosť, spotrebu či stav batérie hoverboardu. Používateľ tak môže lepšie koordinovať svoju jazdu a mať prehľad o stave svojho hoverboardu. Vďaka širokým kolesám poskytuje lepšiu stabilitu a umožňuje tak svojmu užívateľovi nové nevšedné zážitky z jazdy v obtiažnejšom prostredí, napr. na hrboľatých prírodných chodníkoch. Celý popis

335
441,47 € Vrátane RP a DPH
335 €
-24%

Náš kód: 1063535

Popis

Popis produktuKOLONOŽKA OFFROAD APP BLUETOOTH

Je vhodnou variantou pre tých užívateľov, ktorí majú radi moderné technológie a chcú so svojím hoverboardom zvládnuť náročnejší terén, než ten, ktorý poskytujú mestské ulice. Vďaka širokým kolesám dokáže tento hoverboard prekonať aj rôzne terénne nerovnosti a spolu so špeciálnou aplikáciou umožňuje svojmu užívateľovi zažiť vskutku jedinečný zážitok z jazdy.

Kolonožka Offroad APP Bluetooth je tak vhodná aj pre náročnejších užívateľov, ktorí si chcú užiť jazdu nielen na rovných cestách. Vezmite svoj hoverboard von a zažite ten pravý pôžitok z jazdy.   Tento typ hoverboardu navyše disponuje funkciou Bluetooth a teda aj prepojením s mobilným telefónom či tabletom, do ktorého možno stiahnuť špeciálnu aplikáciu. Aplikácia s názvom Taotao či Kolonožka umožní sledovať a upravovať rýchlosť, spotrebu či stav batérie hoverboardu. Používateľovi tak pomôže lepšie koordinovať svoju jazdu a mať prehľad o stave svojom hoverboarde.

ČO KOLONOŽKA DOKÁŽE

Kolonožku Offroad Bluetooth poháňajú dva motory s výkonom 350W, ktoré umožnia jazdcom ísť rýchlosťou až 16 kilometrov za hodinu. Pre všetky typy Kolonožiek dovážame len tie najvýkonnejšie motory, ktoré sa vyrábajú. Preto dokáže terénna Kolonožka Offroad Bluetooth prekonať stúpanie do uhla 15°. Vďaka masívnym kolesám s priemerom 25 cm je Kolonožka Offroad prispôsobená na jazdu v obtiažnejšom teréne.

BATÉRIA A VÝKON

Hmotnosť tohto hoverboardu sa pohybuje okolo 14 kg a maximálna nosnosť je 120 kg. Vnútri je skrytá lítiová batéria od firmy Samsung s kapacitou 4,4 Ah (ampérhodín), ktorá je pripravená na použitie po necelých 2 hodinách nabíjania a dokáže absolvovať vzdialenosť až 20 kilometrov. Jazdcom je tak umožnené prejsť dlhšiu vzdialenosť za relatívne krátku dobu.

AKO SI HOVERBOARD PREDSTAVIŤ?

Vybavte si Segway, avšak s pár „malými“ rozdielmi – menšie, lacnejšie a predovšetkým bez riadidiel. Hoverboard je balančné vozidlo, ktorého ovládanie je založené iba na rovnováhe samotného jazdca. Funguje na princípe gyroskopov, ktoré snímajú polohu podložiek voči osi hoverboardu, tie umožňujú jej ľahké ovládanie. Všetok pohyb teda ovláda sám jazdec, ktorý prenáša váhu na špičky a na päty – tým je hoverboardu udávaný smer dopredu či dozadu. Rovnakým spôsobom je potom možné tiež zatáčať. Hoverboard je vhodný dopravný prostriedok pre malých i veľkých, s týmto nadčasovým vozidlom sa skrátka zabavia všetky generácie.

PREČO ZVOLIŤ KOLONOŽKU?

 • Samsung batéria
 • Odolné Changhong motory
 • najkvalitnejšia základná doska Taotao

GYROSKOPICKÝ SYSTÉM

Priekopníkom tejto technológie je Segway, ktorý ju použil vo svojom úspešnom osobnom vozidle, ktoré môžeme vídať aj v Prahe ako súčasť turistických prehliadok. Balančný systém funguje za spolupráci inteligentných mikročipov a gyroskopov, ktoré vyhodnocujú polohu jazdca voči hoverboardu. Gyroskopický systém týmto umožňuje jazdcovi otáčanie na mieste, rozbehnutie sa dopredu, či cúvanie. S využitím opísanej technológie dokáže hoverboard identifikovať, či sa jazdec nakláňa dopredu alebo dozadu a v závislosti od jeho polohy meniť smer jazdy.

LEGISLATÍVA

Kolonožka smie byť použitá na komunikáciách v ČR. Osobné vozidlo Kolonožka nie je motorovým ani nemotorovým vozidlom a užívateľ tohto zariadenia je v zmysle $2 písm. j) zákona č,. 36112000 Zb. o premávke na pozemných komunikáciách a o zmenách niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, považovaný za chodca.


TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

 • Rozmery: 69 × 29 × 28 cm
 • Doba nabíjania: 1–2h
 • Motor: 2× 350W / 36V
 • Maximálna rýchlosť: 16 km/h
 • Hmotnosť: 14 kg
 • Maximálny uhol stúpania: 15°
 • Batéria: SAMSUNG Li-ION
 • Dojazd: 20 km
 • Maximálna váha jazdca: 120 kg
 • Farba: viacfarebná Fire

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

SMART oblasť šport
Typ smart balance whele
Farba viacfarebná