Kolonožka OFFROAD E1, čierna

Hodnotenie: 5 2 hodnotení Značka: Kolonožka Náš kód: 1296972

Doprava zadarmo

Kolonožka OFFROAD E1, čierna

Kolonožky typu Offroad sú ideálnym modelom pre náročnejších užívateľov, ktorí si chcú užiť jazdu nielen na rovných cestách. So svojimi 10 palcovými nafukovacími kolesami sú uspôsobené na jazdu ako po rovnom povrchu, tak pre prekonávanie miernych terénnych nerovností. Vzduch v pneumatikách Kolonožku® odpruží a vy tak môžete zdolávať aj ťažšie prostredia, napr. mierne nerovné chodníky či mestské ulice. Celý popis

232
5 2
232 € vrátane RP a DPH
Cena s MALL kartou:
202 €
Viac info tu

Náš kód: 1296972

Mesačne od:
23,20 € Spočítať splátky

1 užívateľská recenzia

Hodnotenie: 5
 • Autor si prial zostať v anonymite

Šikovná hračka. 8-letý kluk se na tom naučil za pár minut :-)

Popis

Popis produktu

REVOLUČNÉ BALANČNÉ VOZIDLO BEZ RIADITOK DO TERÉNU

– Kolonožky® typu Offroad sú ideálnym modelom pre náročnejších užívateľov, ktorí si chcú užiť jazdu nielen na rovných cestách. So svojimi 10 palcovými nafukovacími kolesami sú uspôsobené na jazdu ako po rovnom povrchu, tak pre prekonávanie miernych terénnych nerovností. Vzduch v pneumatikách Kolonožku® odpruží a vy tak môžete zdolávať aj ťažšie prostredia, napr. mierne nerovné chodníky či mestské ulice.

Špecifiká Kolonožky® E1

– Kolonožka® Standard E1 je lacnejším variantom klasickej Kolonožky® Offroad, avšak kvalitou a výkonom sa tieto dve Kolonožky® príliš nelíšia. Primárny rozdiel je najmä v základných komponentoch. Batéria Samsung je tu nahradená neznačkovou batériou. Rovnako tak sú lacnejšími modelmi nahradené tiež motory a základná doska.
 • Tento typ je tiež vybavený dvoma motormi s výkonom 350 W. Môžete sa preháňať rýchlosťou až 15 km/hod a prekonávať stúpanie až do uhla 15°.
 • Lithiovu batériu s kapacitou 4,4 Ah je nutné dobíjať zhruba 3 hodiny. Po úspešnom nabití môže byť maximálny dojazd až 15 kilometrov. Dokážete tak ľahko a rýchlo prekonávať relatívne dlhé vzdialenosti, a to moderne, zábavne a štýlovo.

  Ako si Kolonožku predstaviť?

  – Vybavte si Segway, avšak s pár „nepatrnými“ rozdielmi – menší, lacnejší a predovšetkým bez riadidiel. Kolonožka je balančné vozítko, ktorého ovládanie je založené iba na rovnováhe samotného jazdca. Funguje na princípe gyroskopov, ktoré snímajú polohu podložiek voči osi Kolonožky, tie umožňujú jej ľahké ovládanie. Všetok pohyb teda ovláda sám jazdec, ktorý prenáša váhu na špičky a na päty – tým je Kolonožke udávaný smer dopredu či dozadu. Rovnakým spôsobom je potom možné tiež zatáčať. Kolonožka je vhodný dopravný prostriedok pre malých aj veľkých, s týmto nadčasovým vozítkom sa skrátka zabavia všetky generácie.

  PREČO ZVOLIŤ KOLONOŽKU® E1?

 • lithiová batéria
 • výkonné motory
 • odolná základna doska

Gyroskopický systém

– Priekopníkom tejto technológie je Segway, ktorý ju použil u svojho úspešného osobného vozítka, ktoré môžeme vídať aj v Prahe ako súčasť turistických prehliadok. Balančný systém funguje na spoluprácu inteligentných mikročipov a gyroskopov, ktoré vyhodnocujú polohu jazdca voči Kolonožke. Gyroskopický systém týmto umožňuje jazdcovi otáčanie na mieste, rozbehnúť sa dopredu, či cúvať. S využitím opísanej technológie dokáže Kolonožka identifikovať, či sa jazdec nakláňa dopredu alebo dozadu a v závislosti od jeho polohy meniť smer jazdy.

LEGISLATÍVA

 • Kolonožka smie byť použitá na komunikáciách v SR. Osobné vozítko Kolonožka nie je motorovým ani nemotorovým vozidlom a užívateľ tohto zariadenia je v zmysle par. 2 písm. j) zákona č,. 36112000 Sb., o premávke na pozemných komunikáciách a o zmenách niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, považovaný za chodcov.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE KOLONOŽKY ŠTANDARD E1

 • Rozmery: 69 × 29 × 28 cm
 • Doba nabíjania: 2–3 h
 • Motor: 2× 350W / 36v
 • maximálna rýchlosť: 15 km/h
 • Váha: 14 kg
 • Maximálny uhol stúpania: 15°
 • Batéria: lithiová
 • Dojazd: až 15 km
 • Maximálna váha jazdca: 100 kg

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

SMART oblasť šport
Typ smart balance whele
Farba čierna