Gledopto Ovládač pre RGB alebo RGBW LED pásik (Zigbee)

Gledopto Ovládač pre RGB alebo RGBW LED pásik (Zigbee)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Ovládač Zigbee 3.0 RGBW LED je kompatibilný s viacerými bránami, ako je napríklad Aeotec Smart Home Hub, Homee alebo Amazon Alexa Echo Plus. Celý popis
41,99 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

19.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100060318298

Popis

Ovládač Zigbee 3.0 RGBW LED je kompatibilný s viacerými bránami, ako je napríklad Aeotec Smart Home Hub, Homee alebo Amazon Alexa Echo Plus. Pomocou tohto inteligentného ovládača možno LED pásy s RGB / RGBW LED čipsetmi, ako aj všetky štandardné LED produkty s napájaním 12 / 24V pohodlne ovládať prostredníctvom inteligentnej domácej brány. To vám umožní zapnúť / vypnúť, stlmiť alebo zmeniť farbu LED pásikov, LED zapustených bodových svetiel, LED vonkajšieho osvetlenia alebo dokonca osvetlenia bazéna.

Ovládač LED neobsahuje napájací adaptér.


Vlastnosti:

  • Ovládanie RGB a RGBW LED
  • Vstupné napätie: DC 12 – 24 voltov (nie je súčasťou napájacieho adaptéra)
  • Celkový výstupný prúd: Max. 15 ampérov pri 12–24 VDC
  • Trieda ochrany: IP20
  • Prevádzková teplota: –20 ° C až 60 ° C
  • RF protokol: Zigbee 3.0Čo je to RGB?

RGB znamená červená, zelená a modrá. RGB svetlá sú vybavené 3 LED čipmi. To umožňuje individuálne zmeny farieb a svetelné spektrum kombináciou červeného, ​​zeleného a modrého LED svetla. Celkovo existuje 16 miliónov rôznych farieb svetla, ktoré je možné nakonfigurovať pomocou RGB LED.

Čo je to RGBW?
RGBW je skratka pre červenú, zelenú, modrú a bielu. Tieto svetlá sú vybavené 4 LED čipmi. S extra bielym LED čipom je možné nastaviť jasné biele svetlo efektívnejšie a presnejšie, pretože RGB LED nie sú kombinované tak, aby generovali biele svetlo.