FIBARO Smart Implant FIBARO

FIBARO Smart Implant FIBARO

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
FIBARO Smart Implant – premeňte svoje bežné spotrebiče na SMART… Toto malé zariadenie dokáže premeniť Vaše bežné spotrebiče a zariadenia na Smart a umožní Vám ich ovládanie pomocou Smart Home systému. Celý popis
49,08 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo

Skladom u partnera 5+ kusov

28.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100053617765

Popis

fibaro-smart-implant

FIBARO Smart Implant – premeňte svoje bežné spotrebiče na SMART…

Toto malé zariadenie dokáže premeniť Vaše bežné spotrebiče a zariadenia na Smart a umožní Vám ich ovládanie pomocou Smart Home systému. Je to jediný Z-Wave produkt svojho druhu, ktorý kombinuje prepojenie vstupov zo zariadení s výstupmi, avšak navyše ponúka možnosť ovládania výstupov aj samostatne, cez systém Smart Home. 

Aj keď sa jedná o malé zariadenie, spája v sebe niekoľko funkcií. Ponúka samozrejme bezdrôtové ovládanie zariadenia, slúži taktiež ako rozšírovač siete Z-Wave dáva možnosť pripojiť niekoľko druhov senzorov a samozrejme, vďaka tomuto zariadeniu je možné spínať 2 bezpotenciálové výstupy.

DSC00620

Jednoduché napájanie.

Vďaka naozaj jednoduchému pripojeniu a veľkému rozsahu od 9V až po 30V dokážete tento senzor pripojiť naozaj kdekoľvek, a navyše bez rizika, nakoľko senzor pracuje len s bezpečným napätím.

Neutrálny komponent pre senzory.

Implant sa často zapája ako medzi komponent, napríklad pokiaľ chcete získavať informácie o stave senzorov vo Vašom zabezpečovacom systéme, Implant zapojíte tak, že senzor bude aj naďalej pripojený k alarmu, avšak po ceste odovzdá informácie vďaka implantu aj do Smart Home systému. Takéto zapojenie nijako nenaruší originálnu cestu senzora.

smart-implant2

Ovládajte svoju garážovú bránu na diaľku…

Jednoduchým pripojením Smart Implantu na riadiacu jednotku Vašej garážovej brány ju zmeníte na Smart a budete ju môcť ovládať pomocou diaľkového ovládania ale aj pomocou mobilnej aplikácie. Smart Implant jednoducho pripojíte do vstupu, kam štandardne pripájate tlačítko na bránu a do vstupov implantu pripojíte tlačítko.

smart-implant3

Zmeňte Váš zabezpečovací systém na Smart…

Pridaním Smart Implantu do Vášho zabezpečovacieho systému môžete jednak získavať informácie o stave jednotlivých senzorov ako aj o stave zabezpečenia, dokonca aj prepínať stav zamknutia/odomknutia alarmu. Vďaka tomu aj Vaša stará zabezpečovačka bude fungovať tak, ako tie najnovšie.

smart-implant4

Premeňte svoj starý termostat na Smart termostat…

Pokiaľ chcete pridať svoj starý, klasický termostat do Smart Home systému, nie je to problém. Jednoducho pridáte Smart Implant na kabeláž medzi termostatom a kotlom a od tej chvíle môžete kúrenie spustiť aj cez Smart Home systém. Môžete tak napríklad odpojiť kúrenie, keď odchádzate z domu… (*záleží od typu termostatu)

smart-implant5

Získajte všetky informácie, ktoré potrebujete…

Smart Implant dokáže nie len ovládať zsariadenia, ale aj získavať informácie od senzorov, napríklad tých, ktoré máte v záhrade. Správnym pripojením senzorov na Smart Implant môžete napríklad pripojiť senzor vlhkosti, vetra, zrážok…

smart-implant6

Máte svoje obľúbené „nie“ smart zariadenie?

Smart Implant môžete nainštalovať aj do klasických spotrebičov, kde premostíte tlačítka cez implant a vďaka tomu môžete zariadenie ovládať aj pomocou Smart Home systému. Nemusíte sa tak vzdať svojej srdcovky a svoj obľúbený zosik si môžete premeniť na moderný. 

smart-implant7

Zariadenie so špeciálnym zameraním…

FIBARO Implant je nástupcom univerzálneho binárneho senzoru a FIBARO pri jeho tvorbe počúvalo požiadavky zákazníkov a inštalatérov. Vďaka tomu dáva toto zariadenie naozaj mnoho možnosti integrácie. S FIBARO implentom môžete:

– Pripojiť vypínač a ovládať až 12 akcií (scény, zariadenia…)
- Ovládať až 2 nezávislé bezpotenciálové výstupy
- Získavať informácie z 0–10V senzorov
- Má zabudovaný senzor teploty
- Podporuje až 6× DS18B20 senzor alebo 1× DHT-22 senzor vlhkosti a teploty

V systéme FIBARO je senzor zobrazený následovne:

smart-implant8

smart-implant9

Na čo sa dá použiť FIBARO Smart Implant?