DJI Mavic Pro Fly More Combo, 4K kamera + DJI Goggles (DJIM0250-C02)

Značka: DJI Náš kód: 1116066

Doprava zadarmo

DJI Mavic Pro Fly More Combo, 4K kamera + DJI Goggles (DJIM0250-C02)

Výkonný malý dron s 4K kamerou pre záznam videa. Vďaka minimálnym rozmerom po zložení je ľahko prenosný a použiteľný kdekoľvek. Je vybavený prepracovanou technológiou detekcie prekážok, batérií pre až 27 minút letu alebo dolet 13 km. V tomto sete navyše batoh, 2 akumulátory a ďalšie príslušenstvo navyše + FPV okuliare s bezdrôtovým prenosom obrazu 2.4 GHz, HDMI vstupom, dvojicou 5" obrazoviek s rozlíšením 1920 × 1080 pixelov, zabudovanými reproduktormi, touchpadom pre ovládanie , gyroskopom a akcelerometrom. Celý popis

1919
1 919 € vrátane RP a DPH
Cena s MALL kartou:
1 889 €
Viac info tu
Momentálne nedostupné
Viac informácií

Dostupnosť nie je známa

Pri tomto tovare momentálne nemôžeme garantovať jeho dostupnosť.
Ak si prajete byť informovaný o zmene, kliknite na Mám záujem.

Len čo budeme môcť dostupnosť garantovať, budeme Vás kontaktovať.

Informácie o Garantovanej dostupnosti

Mesačne od:
191,90 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu


DJI Mavic Pro

Malý a napriek tomu výkonný dron, vďaka ktorému sa z oblohy stáva plátno vašej kreativity, ľahko a bez starostí, a pomáha vám z každého momentu vytvoriť moment letecký. Kompaktná schránka uchováva vysoko komplexnú technológiu, ktorá z Mavic Pro robí doposiaľ najsofistikovanejšiu lietajúcu kameru DJI. 24 výkonných výpočtových jadier, úplne nový systém pre prenos s dosahom až 7 km, 5 optických senzorov a 4K kamera s trojosovým stabilizovaným závesom čakajú na váš povel, stačí stlačiť tlačidlo alebo poklepať na displej.

Lietajte ešte ďalej

Vnútri ovládača Mavic, ktorý sa zmestí do vrecka, sa nachádza úplne nová technológia na prenos DJI OcuSync, s dosahom až 7km a Full HD 1080p video prenosom.

Bez narážania a škrabancov

Nechránený dron mohol narážať do prekážok pri letoch na dlhé vzdialenosti alebo pri zostupe z nevhodnej výšky v režime pre návrat domov. Mavic využíva technológiu FlightAutonomy aby vnímal okolité prekážky do vzdialenosti 15m. Môže ich tak obletieť alebo zastaviť a visieť a predísť tak nehode aj pri lietaní bez vizuálneho kontaktu.

Presné visenie

Pozíciovanie podľa satelitov môže Dronu pomôcť visieť iba vonku bez okolitých prekážok a rušenia. Dron bez satelitov nie je schopný presného pozicovania a môže tak vo vzduchu plávať. Preto je Mavic vybavený prednými a spodnými optickými senzormi a môže tak presne visieť vo vnútri budov alebo na miestach bez signálu GPS.

Zostaňte dlhšie vo vzduchu

Mavic je oproti Phantomu 4 síce šestinový, to ale neznamená že by mal lietať kratšiu dobu. Mavic môže lietať o mnoho dlhšie než by ste odhadovali podľa jeho veľkosti. Je schopný dosahovať až 27 minút letového času a maximálnej vzdialenosti 13km vďaka vysoko výkonným a efektívnym motorom.

4K Ultra HD Video

Mavic podporuje 4K video pri 30 snímkach za sekundu. Nie je použitá elektronická stabilizácia obrazu, aby bol každý záber skutočne 4K. Vytvorili sme miniatúrne, extrémne presný trojosí stabilizovaný záves len pre Mavica, ktorý je schopný kameru stabilizovať aj pri rýchlom pohybe na dosiahnutie plynulého videa a ostrých fotografií.

Fotografie z výšky

Všetci milujeme skvelé fotografie. Či už si chcete zaobstarať momentku alebo si kompletizuje portfólio, Mavic a jeho 12 megapixelová kamera s podporou Adobe DNG RAW sú pripravené na fotografovanie.

Natáčajte ako profesionál. Automaticky. Nepotrebujete filmový štáb, keď používate Mavica, pretože všetko čo potrebujete je ActiveTrack. Stačí zaznačiť toho, koho chcete natáčať a ActiveTrack sa postará o zvyšok, môžete tak natáčať ako profesionál.

Zamávajte svojmu Dronu

Keď je Mavic vo vzduchu a vy ste v zábere, všetko čo potrebujete pre obstaranie momentky je jednoduché gesto. S Mavic v móde Gesta si tak môžete zaobstarať unikátne selfie.

Presne nastavené ovládanie

Keď si chystáte záber alebo lietate vo vnútri budov, nechcete letieť príliš rýchlo. Prepnite do módu Statív a každý pohyb Mavica sa stane precíznym a pomalým.

Lietanie pomocou telefónu

Možno si chcete zaobstarať rýchlu fotografiu, alebo nastaviť nasledovanie vášho kamaráta, alebo len letieť do oblakov a trochu sa preletieť. Všetko čo potrebujete je váš telefón.

Tapfly

Začiatočníci majú často problémy s lietaním po priamke, pretože nie sú zvyknutí na joysticky, to sťažuje natáčanie videí. TapFly znamená, že môžete poklepať tam, kam chcete letieť, a Mavic tak plynule poletí tým smerom a vy sa tak môžete sústrediť na ovládanie kamery a robení fotografií alebo videí. Lietanie môže byť naozaj tak jednoduché.

Čakajúci na povel

Mavic reaguje na každý povel takmer okamžite. Či už chcete natočiť pomalý, ľahko plynúci záber, alebo si rozprúdiť krv pri 65 kmh rýchlosti v móde Sport.

Dve sady senzorov. Dvakrát tak spoľahlivý

Najčastejším problémom dronov je senzor, ktorý nefunguje tak, ako by mal. Preto je Mavic vybavený dvoma od každého kľúčového senzora. Keď jeden zlyhá, druhý ho nahradí.

Vyrovnaný

Zostaňte v rovnakej výške nad zemou, automaticky. Nerobte si starosti s tým, že lietate moc nízko, Mavic bude udržiavať tú správnu výšku nad nerovnými povrchom.

Bezpečnejší, múdrejší akumulátor

Inteligentné pohonný akumulátor Mavic poskytuje letový čas až 27 minút, umožňuje kontrolovať stav akumulátora v reálnom čase počas letu pomocou aplikácie DJI GO. Ďalej vypočítava zostávajúci letový čas a pomáha tak pilotovi lietať bezpečnejšie.

Stačí sa len pozrieť

Pomocou aplikácie DJI GO môžete vidieť všetko, čo vidí kamera a ďalšie informácie o Mavic ktoré potrebujete vedieť, od životnosti akumulátora po umiestnení, smer letu a mnoho ďalších údajov.

DJI Goggles – ZBADAJTE INÝ SVET

DJI Goggles sú pohodlné okuliare navrhnuté pre ľahké FPV lietanie s produktmi DJI. Okuliare v sebe spájajú dvojicu obrazoviek s ultra vysokým rozlíšením, bezdrôtové spojenie s nízkym oneskorením a dlhým dosahom a prvky pre priame ovládanie záznamu videa a fotografií.

Inteligentné letové režimy ActiveTrack, TapFly, Terrain Follow, Cinematic a Tripod, vytvára úplne novú dimenziu lietania.

Prenos s nízkym oneskorením

DJI Goggles ponúka prenos v 720/60fps a na krátke vzdialenosti aj 1080p/30fps s extrémne nízkym oneskorením 110ms. Vďaka bezdrôtovému systému pre prenos DJI OcuSync, možno k Mavicu Pro pripojiť až štyri zariadenia súčasne. Antény zabudované do popruhu zaisťujú 360° pokrytie a spoľahlivé spojenie aj v momente, keď sa lietadlo nachádza za vami.

Preveďte svojich priateľov svetom lietania ako ich piloti a umožnite im tak sledovať svet z vtáčej perspektívy.

Vysoké rozlíšenie

Klasické „2K“ obrazovky vnútri obyčajných okuliarov sú rozdelené do dvoch častí 1280×1440, každá pre jedno oko. Pri sledovaní obrazu s pomerom strán 16: 9 sú niektoré časti viac odrezané a sledovať možné iba štvrtinu dostupných pixelov. DJI Goggles disponujú dvoma 1920×1080 obrazovkami a poskytujú tým viac než dvojnásobok pixelov.

Žiadne rastry – Pixely v oboch obrazovkách sú natesno poskladané tak, aby ste mohli sledovať čistý, súdržný obraz bez viditeľných mriežok.

Konštrukcia optiky – DJI Goggles využívajú rozdeľovača lúčov pre zobrazenie obrazu pred každým okom a polarizácie pre elimináciu zdvojenia obrazu. To umožňuje vytvoriť skutočný obraz vo Full HD 1920×1080 rozlíšení pre každé oko. To spoločne s vysoko svetelnými asférickými objektívmi, so zorným uhlom 85° pre každé oko, vytvára skutočne pohlcujúci zážitok.

Head Tracking

V letovom režime Head Tracking riadi pohyb vašej hlavy otáčania lietadla a klopenie kamery tak, ako páky ovládača. Jediné čo musíte urobiť je otočiť sa doľava, alebo doprava pre otočenie doľava, alebo doprava a narovnať hlavu pre zastavenie otáčania. V režime Head Tracking Gimbal sa otáča len stabilizovaný záves s kamerou, bez toho, aby bolo ovplyvnené otáčanie lietadla.

Touchpad a diaľkový ovládač

Touchpad zabudovaný do DJI Goggles umožňuje prístup ku kľúčovým inteligentným funkciám, alebo k 5D tlačidlu na ovládači Mavica Pro, pohyb v systémových menu je tak jednoduchý a intuitívny.

Inteligentný let

DJI Goggles tvorí perfektný pár spoločne s novým inteligentným letovým režimom: Fixed-Wing. V tomto režime sa lietadlo neotáča doľava, alebo doprava, ale letí dopredu s dostatočným rotačným pohybom pre realistickú simuláciu letu.

Spoločne s režimom Head Tracking môžete Mavic Pro ovládať pomocou pohybov hlavy pre dosiahnutie úplného zážitku z lietania. Funkcie pre predikciu AR trajektórie v režime Fixed-Wing umožňuje tento režim bezpečnejšie využiť aj v zložitých prostrediach.

Ďalšie inteligentné letové režimy zahŕňajú Terrain Follow, ActiveTrack, TapFly, Cinematic a Tripod.

Pohodlné a flexibilné

Unikátna jednodielna konštrukcia náhlavného popruhu roznáša váhu DJI Goggles rovnomerne okolo hlavy, minimalizuje tlak na tvár a umožňuje tak okuliare nosiť pohodlne dlhé hodiny.

Ľudia s okuliarmi ich môžu nosiť tiež. Časť okuliarov s obrazovkou môže byť vyklopená pre nahliadnutie do skutočného sveta, alebo ju môžete kompletne vybrať pre jednoduché skladovanie a prenos.

Pripojte svoje zariadenia

Niekoľko zabudovaných rozhraní umožňuje okuliarom DJI Goggles pracovať spoločne s celým radom ďalších zariadení.

Vstup micro USB
Pripojenie k lietadlám rady Phantom 4 a Inspire 2 pomocou USB portu umožňuje používať funkcie sledovanie a ovládanie pomocou pohybov hlavy. Ďalej sa používa na aktualizáciu firmvéru.

HDMI vstup
Sledujte výstup z kamery lietadiel rady Phantom 4 a Inspire, alebo pripojte video prehrávač a sledujte tak filmy, alebo hrajte hry. • Micro SD karta
Sťahujte a zálohujte súbory z lietadla na SD karte okuliarov, alebo si prezerajte natočené videá.

Audio
Zapojte slúchadlá, alebo použite zabudované reproduktory pre počúvanie zvuku vo videách prehrávaných cez HDMI.


Špecifikácie DJI Mavic Pro Fly More Combo:

Rozmery

 • zloženie: 83 × 83 × 198 mm
 • uhlopriečná dĺžka (bez vrtúľ): 335 mm
 • hmotnosť (vrátane akumulátora a vrtúľ): 743 g
 • max. rýchlosť vzostupu: 5 m/s (Športový režim)
 • max. rýchlosť zostupu: 3 m/s
 • maximálna rýchlosť: 18 m/s (Športový režim, bezvetrie)
 • maximálna prevádzková výška: 5000 m
 • maximálny letový čas: 27 minút (bezvetrie, konštantná rýchlosť 7 m/s)
 • maximálny čas visenie: 24 minút (bezvetrie)
 • celkový letový čas: 21 minút (pri bežnom lietaní, 15% zostávajúca úroveň akumulátora)
 • maximálna vzdialenosť letu: 13 km (bezvetrie)
 • prevádzková teplota: 0° až 40°C
 • Satelitné systémy: GPS/GLONASS

Systém detekcie prekážok – Vzdialenosť detekovanej prekážky:

 • Rozsah presného merania 0.7 – 15 m
 • Rozsah detekovanie 15 – 30 m

Prevádzkové prostredie: Jasne osvetlené (viac ako 15 luxov), povrchy s viditeľnou textúrou

Kamera

 • Senzor: 1/2.3" (CMOS), Efektívne pixely: 12,35 M (Celkom pixelov: 12,71 M)
 • Objektív:
  • Zorný uhol 78,8°, ohnisková vzdialenosť 28 mm (ekvivalent 35 mm formáte) f/2.2
  • Skreslenie <1,5%, Ostrenie od 0,5 m do nekonečna
 • Rozsah ISO: 100 – 3200 (video), 100 – 1600 (foto)
 • Rýchlosť uzávierky: 8 – 1/8000 s
 • Maximálne rozlíšenie obrazu: 4000 × 3000
 • Fotografické módy:
  • Jedna snímka
  • Sériové snímania: 3/5/7 snímok
  • Bracketing (AEB): 3/5 snímok s odstupom 0.7EV
  • Interval
 • Video módy:
  • C4K: 4096×2160 24p
  • 4K: 3840×2160 24/25/30p
  • 2.7K: 2704×1520 24/25/30p
  • FHD: 1920×1080 24/25/30/48/50/60/96p
  • HD: 1280×720 24/25/30/48/50/60/120p
 • Maximálny dátový tok videa: 60 Mbps
 • Podporované systémy súborov: FAT32 (<32 GB); exFAT (> 32 GB)
 • Foto formáty: JPEG, DNG
 • Video formáty: MP4, MOV (MPEG-4 AVC/H.264)
 • Podporované typy SD kariet: Micro SD, Max. kapacita: 64 GB. Nutné použiť kartu s rýchlosťou Class 10 alebo UHS-1
 • Prevádzková teplota: 0° až 40°C
 • Výkyvný záves – Rozsah pre ovládanie:
 • Klopenie: –90° až + 30°
 • Klonenie: 0° až 60° (horizontálne a vertikálne)
 • Stabilizácia: 3-osová (stúpanie a nakláňanie, otáčanie)

Vizuálne pozíciovanie

 • Maximálna rýchlosť: <10 m/s (2 m nad zemou)
 • Rozsah výšok: 0,3 – 13 m
 • Prevádzkový rozsah: 0,3 – 13 m
 • Prevádzkové prostredie: Jasne osvetlené (viac ako 15 luxov), povrchy s viditeľnou textúrou

Diaľkový ovládač

 • Prevádzková frekvencia: 2.400 GHz – 2.483 GHz
 • maximálny dosah:
  • FCC: 7 km
  • CE: 4 km (v otvorenom priestore za priamej viditeľnosti)
 • Prevádzkové teplota: 0° až 40°C
 • Akumulátor: 2970 mAh
 • Napájanie: 950 mA pri 3,7 V

Veľkosť podporovaného mobilného zariadenia:

 • Hrúbka: 6,5 až 8,5 mm
 • Maximálna dĺžka: 160 mm
 • Podporované konektory: Lightning, Micru USB (typ B), USB (typ C)

Inteligentné akumulátor

 • Kapacita: 3830 mAh
 • Napätie: 11.4 V
 • Typ akumulátora: LiPo 3S
 • Energia: 43.6 Wh
 • Hmotnosť: 240 g
 • Prevádzková teplota: 5° až 40°C

Obsah balenia

 • Kvadrokoptéra Mavic
 • Ovládač so systémom prenosu OcuSync
 • 3× Inteligentný akumulátor Li-Pol 11,4V/3830mAh
 • Nabíjač 50W
 • Sada vrtulí 5 párov
 • Micro SD karta 16GB
 • USB kábel
 • RC kábel (Lightning konektor)
 • RC kábel (Micro USB konektor)
 • Prepravný batoh
 • Nabíjačka s autoredukciou 12V
 • Nabíjací adapter pre 4 akumulátory
 • Nabíjacia redukcia pre Power banky

Technická špecifikácia DJI Goggles:

Hmotnosť:
 • Okuliare 495 g
 • Náhlavný popruh: 500 g

Rozmery:

 • Okuliare: 195 × 155 × 110 mm
 • Náhlavný popruh (zložený): 255 × 205 × 92 mm


Zorný úhol: 85° (každá obrazovka)
Veľkosť obrazovky: 2 × 5"
Rozsah vzdialenosti zreníc: 58 – 70 mm
Obnovovacia frekvencia: 60 Hz

Rozlišenie obrazovky: 3840×1080 (každá obrazovka: 1920×1080)
Prevádzkové frekvencie: 2.4 GHz
Maximálny dosah prenosu: Zhodná s prepojeným lietadlom
Rozlíšenie prenášaného videa: 1080p 30, 720p 60, 720p 30

Minimálne oneskorenie prenášaného obrazu (na krátku vzdialenosť bez okolitého rušenia):

 • 110 ms (Mavic Pro, 720p60, video formát: 720p120)
 • 150 ms (rada Phantom 4, 720p60, video formát: 720p60/720p120)
 • 140 ms (Inspire 2+X5S, 720p60, video formát: 1080p120)
 • 190 ms (Inspire 2+X4S, 720p60, video formát: 1080p60)


Kapacita batérie: 9440 mAh
Energia batérie: 35.44 Wh
Maximálna doba prevádzky: 6 hodín
Prevádzková teplota: 0°C – 40°C
I/O rozhranie: Micro USB, 3.5mm audio jack,HDMI typ-D, slot pre kartu Micro SD
HDMI podpora: HDMI 1.4b, HDCP 1.4

Čidla: Gyroskop, Akcelerometer, Senzor priblíženia

Nabíjač:

 • Vstup: 100–240V AC, 50/60 Hz. 0.5A
 • Výstup: 5V,3A ; 9V,2A;12V,1.5A

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

SMART oblasť hračky a drony
Typ drony

Alternatívne produkty

DJI Phantom 4 Pro

DJI Phantom 4 Pro

Hodnotenie: 5
1 999 €

1 599 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Špičková kvadrokoptéra s 4K Ultra HD kamerou umístěnou na 3osém stabilizovaném závěsu, s integrovaným systémem Lightbridge pro přenos obrazu, video pozičním systémem, anti-kolizními čidly a moha dalšími funkcemi.


DJI Phantom 4 Pro+
1 998,08 €

1 859 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Špičková kvadrokoptéra so 4K Ultra HD kamerou umiestnenou na 3-osom stabilizovanom závese, s integrovaným systémom LightBridge pre prenos obrazu, video pozicným systémom, anti-kolíznymi senzormi a moho ďalšími funkciami. Verzia Pro+ je navyše vybavená zabudovaným 5,5 "displejom.