Apple HomePod - šikovný reproduktor, čierny

Hodnotenie: 5 1 hodnotení Značka: Apple Náš kód: 1125328

Doprava zadarmoAkcia

Akcia platí do 31.12.2018 alebo do vypredania zásob.

Apple HomePod - šikovný reproduktor, čierny

HomePod je výkonný reproduktor, ktorý znie úžasne a prispôsobí sa všade tam, kde hrá. Je to konečná hudobná autorita spojujúca Apple Music a Siri, ktorá sa tak naučí váš hudobný vkus. Je to tiež inteligentný domáci asistent, schopný zvládnuť každodenné úlohy – a ovládanie vášho chytrého domova. HomePod prenesie zážitok z počúvania na úplne novú úroveň. A to je len začiatok.

EU distribúcia. Zariadenie je dodávané s redukciou na SK zásuvku. Celý popis

399
5 1
399 € vrátane RP a DPH
Cena s MALL kartou:
349 €
Viac info tu
Momentálne nedostupné
Viac informácií

Dostupnosť nie je známa

Pri tomto tovare momentálne nemôžeme garantovať jeho dostupnosť.
Ak si prajete byť informovaný o zmene, kliknite na Mám záujem.

Len čo budeme môcť dostupnosť garantovať, budeme Vás kontaktovať.

Informácie o Garantovanej dostupnosti

Mesačne od:
39,90 € Spočítať splátky

1 užívateľská recenzia

Hodnotenie: 5
  • Autor si prial zostať v anonymite

S výrobkem spokojen, bohužel dodáno bez adaptéru 230V pro CZ. Tak jsem ho mohl používat až po čtyřech dnech od dodání, když jsem adaptér sehnal.

Popis

Popis produktu

Apple HomePod

Nový zvuk domova

HomePod je výkonný reproduktor, ktorý znie úžasne a prispôsobí sa všade tam, kde hrá. Je to konečná hudobná autorita spojujúca Apple Music a Siri, ktorá sa tak naučí váš hudobný vkus. Je to tiež inteligentný domáci asistent, schopný zvládnuť každodenné úlohy – a ovládanie vášho chytrého domova. HomePod prenesie zážitok z počúvania na úplne novú úroveň. A to je len začiatok.

Chytrý reproduktor

Sofistikované zariadenie, ktoré dokáže obsluhovať chytrú domácnosť na základe hlasových povelov, ktoré mu zadáte. To je Apple Homepod. Navyše nejde o žiadnu hrkálku, vďaka siedmim výškovým a stredovým reproduktorom krásne rozozvučí vašu domácnosť. Je to v podstate vaša osobná asistentka. Jednoducho – Siri.

Počúva vás

Vďaka šiestim mikrofónom na snímanie okolitého zvuku porozumejú vášmu hlasu. Nielen že rozumie vášmu povelu, ale tiež dokáže analyzovať, či ste postavený niekde pri stene alebo uprostred miestnosti. Potom tomu tiež prispôsobí zvukové podanie a rovnomerne ozvučí miestnosť.

Prekvapí vás, čo všetko dokáže

Požiadajte Siri o mix songov! Vyberte si žáner alebo interpreta a je to. HomePod má prístup k databáze Apple Music, odkiaľ vytiahne vami požadovanú muziku. Mimo muziku vám vie prečítať ale aj správy, poskytne vám informácie o počasí a doprave, prevedie jednotky alebo spočíta, čo potrebujete. Zaručene oceníte aj možnosť ovládania chytrej domácnosti, vďaka integrácii HomeKitu.

Počuje vás aj cez hudbu

Prajete si zmeniť hudbu? Požiadajte Siri, ktorá vás nikdy neprepočuje! Vďaka inovatívnemu spracovaniu vás Siri počuje aj z diaľky alebo cez hudbu na plné pecky.

Úplne nová úroveň počúvania muziky

Umiestnite HomePod kdekoľvek v miestnosti. Sám automaticky analyzuje akustiku, nastaví zvuk na základe umiestnenia hovorcu a smeruje hudbu v optimálnom smere. Nezáleží na tom, či ho umiestnite doprostred miestnosti, na policu alebo proti múru. HomePod si vždy poradí.

Dokonalé ozvučenie

HomePod predstavuje úplne neuveriteľnú technológiu prehrávania hudby, ponúka 7 reproduktorov umiestnených v spodnej časti, ktoré odráža zvuk od podložky na ktorej reproduktor stojí. Nad nimi je bassový reproduktor, navrhnutý spoločnosťou Apple a má nový čip A8, ktorý dokáže v reálnom čase upravovať hudbu pre čo najlepšie počúvanie v miestnosti, v ktorej sa reproduktor práve nachádza.


Klúčové vlastnosti

Výkonný reproduktor HomePod, ktorý skvele znie. Prístup k jednému z najväčších svetových hudobných katalógov Apple Music. Ovládajte ho pomocou asistentky Siri. Revolúcia v počúvaní hudby. Možnosť umiestnenia kdekoľvek v miestnosti. Automatické nastavenie akustiky. Možnosť využitia dvoch zariadení v miestnosti, ktoré sa automaticky detekujú a vytvoria tak ešte realistickejší zvuk – komunikácia cez AirPlay2. Počuje vaše požiadavky aj cez silnú muziku alebo z druhého konca miestnosti. Niekoľko vrstiev zabezpečenia. Anonymné identifikačné číslo a šifrovanie. Chráni vaše súkromie. Učí sa, čo máte radi. Reaguje aj na dotyk – kliknutie na hornú časť umožňuje prehrávanie, pozastavenie alebo nastavenie hlasitosti. Pomáha ovládať chytrú domácnosť. Odpovie vám na otázky – počasie, doprava, čas, šport, správy a ďalšie. Reproduktor váži 2,5 kg a má rozmery 172 mm x 142 mm. K sieti sa zariadenie pripája cez WiFi.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

SMART oblasť domácnosť
Typ centrálne jednotky
Operačný systém iOS/Android
Určené pre univerzálna
Farba čierna

Alternatívne produkty