Amazon Echo spot, Black

Značka: Amazon Náš kód: 1180048

Doprava zadarmo

Amazon Echo spot, Black

Reproduktor Amazon Echo Spot s obrazovkou, kompaktnými rozmermi a umelou inteligenciou Alexou. Rozmery 104 × 97 × 81 mm. Hmotnosť 419 g. Wi-Fi. Bluetooth. Vstavaný 1,4" reproduktor. Možnosť pripojenia k externým reproduktorom. 2,5" displej. Perfektne počuje váš hlas z celej miestnosti alebo pri prehrávaní hudby. Ovláda vašu chytru domácnosť, vyhľadáva informácie a ďalšie.

EÚ distribúcia. Zariadenie je dodávané s redukciou na českú zásuvku. Celý popis

155.9
155,90 € vrátane RP a DPH
Cena s MALL kartou:
125,90 €
Viac info tu
Mesačne od:
15,59 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Amazon Echo Spot

Amazon Echo Spot vám prináša všetko, čo máte radi na Alexa, ale v novom a štýlovom kompaktnom dizajne. Požiadajte Alex o predpoveď počasia, najnovšie správy, nastavte budík či si prezrite texty, kalendár alebo prechádzajte knižnicu s muzikou alebo audioknihy.

Ovládnite svoju domácnosť! Amazon prichádza s novou umelou inteligenciou – Alexou.

Prispôsobte si jeho vzhľad

Vyberte si zo širokej kolekcie hodinových ciferníkov ten, ktorý bude vyhovovať vášmu štýlu, alebo si na pozadí nastavte fotografiu, ktorú si vyberiete z fotogalerie

Amazon Echo spot navyše podporuje volanie! Zavolajte svojim priateľom alebo rodine.

Vždy vás počuje

Zariadenie Echo Spot disponuje štyrmi mikrofónmi, technológiou vytváranie lúčov a vylepšeným potlačením šumu, takže vás môže počuť z celej miestnosti – aj keď hrá hudba.

Hodí sa do každej miestnosti

Echo Spot je veľmi kompaktný a ľahko ho umiestnite do každej miestnosti vášho domova. Jeho veľkosť a pozorovací uhol je dokonalý pre použitie na pracovnom stole alebo na nočnom stolíku, ako inteligentný budík, ktorým môžete ľahko ovládať svetlo, zobraziť si čas, prezrieť počasie alebo zobraziť kalendár. Je výborný aj do kuchyne, kedy vám zaručene pomôže pri varení nastavení časovača, poteší vás telefonovanie s priateľmi a poradí vám zobrazenie receptov či nákupných zoznamov.

Jednoduché pripojenie

Echo Spot ľahko pripojíte k reproduktorom vďaka káblu s 3,5 mm JACK, Bluetooth alebo Wi-Fi. Získate tak pohodlné ovládanie hudby vaším hlasom. Zároveň si môžete zobraziť na displeji texty piesní, albumu, playlisty a ďalšie.

Počúvajte desiatky miliónov skladieb s Amazon Music Unlimited. Echo Spot sa tiež ľahko pripojíte k aplikáciám Spotify, Pandora, iHeartRadio a TuneIn – poskytuje hlasové ovládanie pre celú vašu hudbu. Vďaka Bluetooth máte jedinečnú možnosť streamovania ďalších obľúbených služieb, ako je napríklad Apple Music, z mobilného telefónu alebo tabletu.

Ovládajte svoju domácnosť

Rozsvieťte si lampu skôr, než vstanete z postele. Zapnite ventilátor alebo kúrenie, aj pri čítaní svojej obľúbenej knihy v kresle. Zamknite zámok pri dverách z práce, ak na to zabudnete. Všetko zvládnete bez hnutia prsta. Echo Spot pracuje s inteligentnými domácimi zariadeniami, ako sú kamery, svetlá, televízory, ventilátory, termostaty, garáže, sprinklery a ďalšie.


Klúčové Vlastnosti

  • Rozmery 104 × 97 × 81 mm.
  • Hmotnosť 419 g.
  • Wi-Fi. Bluetooth.
  • Vstavaný 1,4 "reproduktor.
  • Možnosť pripojenia k externým reproduktorom.
  • 2,5" displej.
  • Perfektne počuje váš hlas z celej miestnosti alebo pri prehrávaní hudby.
  • Ovláda vašu chytru domácnosť, vyhľadáva informácie a ďalšie.


EU distribúcie. Zariadenie je dodávané s redukciou na českú zásuvku.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

SMART oblasť domácnosť
Typ centrálne jednotky
Operačný systém Iný
Určené pre univerzálna