10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Philips fritéza HD9650/90 Airfryer XXL

Philips fritéza HD9650/90 Airfryer XXL

82 hodnotenia
Fritéza pre smaženie horúcim vzduchom s minimom olejom. Philips HD9650/90 Airfryer XXL je vybavená technológiou Twin TurboStar, ktorá odstraňuje z potravín tuk pre zdravší spôsob vyprážania. Pomocou digitálneho displeja si môžete zo 5 prednastavených programov.
310 €
Tovar od: MALL
310 €
Získajte dopravu ZADARMO so
Posledné 3 kusy
Iní predajci

17.7.2024 na výdajnom mieste
16.7.2024 na vašej adrese

Popis

Kľúčové vlastnosti Philips HD9650/90 Airfryer XXL

 • 5 prednastavených programov
 • Digitálny displej
 • Kôš na vyprážanie až 1,4 kg hranolčekov
 • Režim udržiavania teploty
 • Technológia Twin TurboStar
 • Stovky receptov v aplikácii NutriU

1,5× rýchlejšia ako rúra

Vaše obľúbené pokrmy teraz pripravíte ešte ľahšie a rýchlejšie ako kedykoľvek predtým, a to za použitia minimálneho množstva oleja, alebo dokonca úplne bez neho. Inovatívne technológie Rapid Air vytvára super rýchle prúdenie vzduchu, ktoré každý pokrm dokáže precízne tepelne upraviť a presmažiť dochrumkava. Dno prístroja má špeciálne navrhnutý tvar pripomínajúci hviezdu na odstránenie prebytočného tuku. V porovnaní s tradičným pečením v rúre jedlo pripravíte až 1,5× rýchlejšie a s až o 90% menej tuku. Prístroj navyše nie je potrebné predhrievať. 

Philips HD9650/90 Airfryer XXL

Technológia na odstránenie prebytočného oleja 

Ak milujete vyprážané jedlá, ale chcete sa stravovať zdravšie, varenie za pomoci jedinečného prístroja Philips Airfryer XXL Premium si jednoducho zamilujete. Je vybavený unikátnym systémom Twin TurboStar, ktorý zaisťuje efektívne odstraňovanie prebytočného tuku z potravín. Jedinečná konštrukcia prístroja umožňuje generovať rotujúci prúd horúceho vzduchu a koncentrovať tuk odkvapkávajúci z jedla počas prípravy do špeciálnej redukčnej nádoby. Všetky obľúbené jedlá sa razom stanú o niečo zdravšími, ale chutiť budú stále rovnako skvele. 

Philips HD9650/90 Airfryer XXL

Prednastavené programy pre rôzne druhy prípravy jedla 

Philips Airfryer XXL Premium je oveľa viac než len teplovzdušná fritéza. Prístroj má prehľadný digitálny displej s päticou prednastavených programov, s ktorými zvládnete pripraviť takmer nekonečné množstvo pokrmov. Jednoduchým stlačením tlačidla QuickControl ľahko a rýchlo pripravíte mäso, rybu, kuracie paličky alebo chrumkavé hranolky. Prístroj nastaví ideálnu teplotu a dobu prípravy jedál za vás. 

Philips HD9650/90 Airfryer XXL

XXL pokrmy pre celú rodinu

Extra veľký objem prístroja Philips Airfryer XXL Premium oceníte v okamihu, keď budete potrebovať pripraviť väčšie množstvo jedla súčasne. Kôš prístroja má objem 7,3 l a umožňuje napríklad naraz usmažiť až 1,4 kg chrumkavých hranolčekov alebo ľahko a rýchlo upiecť celé kura – a to stlačením jediného tlačidla! Bez námahy pripravíte skvele chutiace jedlá pre celú rodinu alebo početnú partiu priateľov. 

Philips HD9650/90 Airfryer XXL

NutriU – aplikácia plná tých najlepších receptov 

Príprava výživovo hodnotných a zároveň lahodných jedál je teraz skvele jednoduchá! V bezplatnej aplikácii NutriU nájdete viac ako dve stovky receptov na zdravé raňajky, obedy a večere, praktické informácie o Airfryeri a ďalšie zaujímavosti. Aplikácia je dostupná pre systémy IOS a Android. 

Philips HD9650/90 Airfryer XXL

Ľahké čistenie

Zabudnite na nekonečné upratovanie kuchyne po varení alebo odmáčaní jednotlivých častí v dreze. Všetky odnímateľné súčasti prístroja Philips Airfryer XXL Premium sú ošetrené nepriľnavým povrchom a vybavené funkciou QuickClean, ľahko sa čistia a môžete ich dokonca umývať v umývačke riadu. 

Philips HD9650/90 Airfryer XXL

Vlastnosti

 • Smažte, pečte, grilujte a restujte svoje obľúbené jedlá doma a s minimom tuku
 • Jedlo je rovnako chrumkavé ako pri klasickom vyprážaní
 • 5 prednastavených programov – hranolky, mäso, ryby a kuracie paličky
 • Automatické vypnutie
 • Digitálny displej
 • Technológia Twin TurboStar odstraňuje z potravín tuk
 • Režim udržiavania teploty
 • Veľkosť XXL pojme celé kurča alebo 1,4 kg hranoliek
 • Košík QuickClean s nepriľnavou mriežkou sa ľahko čistí
 • Všetky odnímateľné časti sú vhodné do umývačky riadu

Technické parametre

Príkon 2225 W
Objem 1,4 l
Teplovzdušný Áno
Vyberateľná nádoba Áno
Farba Čierna

Odkazy


*Použité fotografie môžu byť ilustračné.