Spokey TARANIS Kolobežka, kolieska 200 mm
112,10 € 103,20 €

Kolobežka disponuje brzdou a stojanom, ktorý umožňuje zaparkovať skoro kdekoľvek. Súčasťou sú ložiská ABEC 11 Carbon a praktická protišmyková doska. Spokey TARANIS Kolobežka, kolieska 200 mm je vhodná pre jazdu v meste aj v parku.

Spokey CHAMELEON Kolobežka freestyle, kolieska 110 mm
171,50 € 148,70 €

Detská kolobežka disponuje nožnou brzdou. Súčasťou sú ložiská ABEC 9 Chrome a praktická protišmyková doska. Spokey CHAMELEON Kolobežka freestyle, kolieska 110 mm je ideálna pre skoky, otáčky a triky, ktoré predvediete v skateparku.

Spokey Mirror kolobežka freestyle, čierna
123 €

Freestylová kolobežka od renomovanej firmy Spokey. Priemer koliesok 100 mm. Kompresný systém HIC. Ložiská ABEC-9 chrome pre plynulé otáčanie. Nosnosť 100 kg. Protišmyková došlapná doska. Vyrobené z 50% hliníka mirror gold. Spĺňa normu EN 14619.Mirror kolobežka freestyle, čierna má 3 bodovú objímku zhotovenú pomocou CNC.

S'COOL Kolobežka FlaX 8.6 stunt
89 €

Robustná konštrukcia kolobežka typu flaX 8.6 v žiarivom prevedení „Metalickej modrej“ alebo „Metalickej zlatej“ sú masívnejšou alternatívou kolobežky. Ideálne pre triky a jazdy na rampe.

Master kolobežka Stunt Street - sivá
57,90 €

Kolobežka MASTER Stunt Street je ideálny spoločník na príjemnú cestu mestom, vyznačuje sa vysokou kvalitou spracovania a atraktívnym dizajnom.

Schildkröt freestylová kolobežka Fliphip - modrá
151,20 € 131,80 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Freestylová kolobežka Schildkrot Fliphip je kvalitná kolobežka vyrobená z anodizovaného hliníka 6061, vhodná predovšetkým pre freestyle a určená riderom od ôsmich rokov.

Spokey FASTPLANT Kolobežka freestyle, kolieska 110 mm
102,80 €

Freestyle kolobežka disponuje nožnou brzdou. Súčasťou sú ložiská ABEC 9 Chrome a praktická protišmyková doska. Spokey FASTPLANT Kolobežka freestyle, kolieska 110 mm je ideálna pre skoky, otáčky a triky, ktoré predvediete v skateparku.

Freestyle kolobežky

Freestyle kolobežky sú pri najrôznejších trikoch veľmi namáhané a často vyžadujú dokúpenie náhradných dielov na freestyle kolobežky. Ako spoznať kvalitnú freestyle kolobežku?

Kvalitné freestyle kolobežky

  • Kvalitné freestylové kolobežky spoznáte podľa pevnej duralovej dosky a bez závitového uchytenia prednej vidlice. Majú kvalitné kolieska s kovovým stredom. Prezrite si Chilli, Bestial Wolf, Spokey či Nils.

Náhradné diely na freestyle kolobežky

  • Kvôli vysokej záťaži freestyle kolobežiek je nutné dokupovať náhradné diely. Spravidla je potrebné zaobstarať nové kolieska, ložiská či brzdy. Pred nákupom konkrétneho modelu skontrolujte dostupnosť náhradných dielov.

Custom freestyle kolobežky

  • Pokročilí jazdci si freestylové kolobežky upravujú podľa potrieb. K dostaniu sú náhradné riadidlá, brzdy, kolieska aj ložiská.

Helma na freestyle kolobežku

  • Helma na freestyle kolobežku má odlišný tvar od helmy na bicykel. Helmy na kolobežku sú špeciálne tvarované tak, aby chránili aj zadnú časť hlavy.

Chrániče na freestyle kolobežku

  • Chrániče na kolobežku musia byť odolné, ale zároveň pohodlné. Nesmú obmedzovať v pohybe. Čím nebezpečnejšie triky na freestyle kolobežke vykonávate, tým lepšie by mali byť aj chrániče a helma. Chráničmi je nevyhnutné kryť kolená aj lakte.