HP Deskjet 2720e multifunkčná atramentová tlačiareň, A4, farebná tlač, Wi-Fi, HP+, Instant Ink (26K67B)

HP Deskjet 2720e multifunkčná atramentová tlačiareň, A4, farebná tlač, Wi-Fi, HP+, Instant Ink (26K67B)

Multifunkčná farebná atramentová tlačiareň HP Deskjet 2720e. Rýchlosť tlače 7,5 (5,5) str./min. čiernobielo (farebne), rozlíšenie až 1 200 × 1 200 dpi, zásobník papiera na 60 listov, kvalitný skener, možnosť kopírovania. Wi-Fi a Bluetooth pre bezdrôtovú mobilnú tlač Podporuje službu Instant Ink. Celý popis
S našimi odbornými asistentami môžete nakúpiť cez telefón v pracovné dni od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
47,90 €
Vrátane RP a DPH
Tovar od predajcu MALL
44,80 €
od 52,07 €

Na sklade 5+ kusov

Ihneď k odberu na predajni
Predajne
 
23.8.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 
Kód: 2947928

PopisToto je tlačiareň s podporou služby HP+

HP+ je systém inteligentnej tlače, ktorý myslí dopredu, takže tlačiareň máte pripravenú vtedy, keď potrebujete [6], a tlač je bezpečnejšia, produktívnejšia a udržateľnejšia než kedykoľvek predtým. Rozhodnite sa pre HP+ a získajte 6-mesačný prístup k službe Instant Ink bez poplatkov pri registrácii do 7 dní od inštalácie tlačiarne a jeden rok záruky HP navyše.

HP+

Zvoľte pri inštalácii možnosť HP+ a aktivujte si výhody. HP+ vyžaduje založenie konta HP, stále internetové pripojenie a výhradné používanie originálnych atramentových kaziet HP po celú dobu životnosti tlačiarne. Viac na www.hp.com/plus

+6 mesiacov služby Instant Ink bez poplatkov

Vyžaduje aktiváciu HP+ pri inštalácii a registráciu služby Instant Ink. Ak službu nezrušíte po uplynutí šiestich mesiacov, začne sa účtovať mesačný poplatok [4,5],. Nikdy nezostaňte bez kaziet a ušetrite so službou Instant Ink.

+ 1 ročná záruka HP navyše (dodatočná záruka HP – spolu 3 roky)

Ak chcete využívať 3 roky záruky HP [1], vyžaduje sa aktivácia ponuky HP+ pri inštalácii. 3 roky zahŕňajú: 2-ročnú štandardnú záruku HP [1], 1-ročnú dodatočnú záruku HP[1] prostredníctvom aktivácie ponuky HP+ pri inštalácii.

Inteligentná ochrana planéty

Tlač s vyšším cieľom. Pre HP+ je naša planéta na prvom mieste. Poskytuje tlač s nulovým dopadom na odlesňovanie [2] a uzavretý kruh recyklácie kaziet [3].

Kľúčové vlastnosti HP Deskjet 2720e, Možnosť služby HP+ a Instant Ink (26K67B)

  • Rýchlosť tlače 7,5/5,5 str.min. čiernobielo / farebne
  • Vysoké rozlíšenie tlače až 1 200 × 1 200 DPI
  • Kvalitný skener s rozlíšením až 1 200 DPI
  • Bezdrôtové technológie Bluetooth a Wi-Fi – Apple AirPrint, HP Smart
  • Rýchle a jednoduché ovládanie pomocou analógových tlačidiel
  • Ručná obojstranná tlač
Tlačiareň HP Deskjet 2720 All-in-One (3XV18B), farebná, čiernobiela, vhodná do kancelárií

Multifunkčná tlačiareň HP Deskjet 2720e (26K67B)

Cenovo dostupná multifunkčná farebná tlačiareň HP Deskjet 2720e sa stane ideálnym riešením pre kvalitný výstup každodennej tlače a skenovania ako čiernobielych dokumentov, tak aj farebných fotografií. Vďaka solídnej rýchlosti tlače nájde svoje využitie predovšetkým v menších firmách alebo v domácnostiach. Ovláda sa jednoducho pomocou prehľadných analógových tlačidiel.


Tlačiareň HP Deskjet 2720 All-in-One (3XV18B) čiernobiela, antramentová, vhodná do kancelárií

Bezdrôtová tlač

Obzvlášť ak budete tlačiareň premiestňovať, bude sa vám hodiť bezdrôtové pripojenie cez Wi-Fi a Bluetooth. Vďaka nemu je navyše možné tlačiť aj priamo z telefónu. Tlačiareň podporuje celý rad technológií – Apple AirPrint, HP Smart, vďaka ktorým si dokument vytlačíte zo svojho smartphonu alebo tabletu. Tlačiareň disponuje zásobníkom na papier, ktorý pojme až 60 listov papiera. Rýchlosť tlače až 7,5 čiernobielych a 5,5 farebných strán za minútu spolu s vysokým maximálnym rozlíšením 1 200 × 1 200 dpi umožní okamžité dosiahnutie kvalitnej čiernobielej a farebnej tlače pri nízkych nákladoch na stránku. 

Tlačiareň HP Deskjet 2720 All-in-One (3XV18B) atramentová farebná kazeta FINE Canon PRINT AirPrint Mopria

Technické parametre

Typ tlačiarne Farebná atramentová multifunkcia
Tlač Atramentová farebná
Max. formát tlače A4
Wi-Fi Áno
Bluetooth Áno
LAN(RJ45) Nie
NFC Nie
Fax Nie
Scanner Áno
Rozlíšenie scannera Až 1 200 dpi
Mobilná tlač Áno
Rozlíšenie tlače 1 200 × 1 200 DPI
Rýchlosť tlače – čiernobiela / farebná 7,5 str./min. / 5,5 str./min.
Displej Nie
Duplexný režim Nie
Zásobník papiera 60 listov
Pamäť Výrobca neuvádza
Spotreba Výrobca neuvádza
Rozmery 42,5 cm × 30,4 cm × 25,0 cm
Hmotnosť 3,42 kg
Farba Biela
Kazety súčasťou balenia Čierna štartovacia kazeta HP305, 3-farebná štartovacia kazeta HP 305

Odkazy


Podrobnosti o HP+

Vyhlásenia 1.Až 3-ročná záruka HP. Ďalšie informácie o záruke HP nájdete v dokumentoch dodaných s tlačiarňou. Záručné výhody HP platia nad rámec akýchkoľvek zákonných práv poskytovaných podľa príslušných zákonov na ochranu spotrebiteľa týkajúcich sa nezhody tovaru s kúpnou zmluvou. Záruka HP žiadnym spôsobom neobmedzuje ani neovplyvňuje takéto zákonné práva spotrebiteľa. Pozri https://support.hp.com/…nt/c03922002?… 2.Ďalšie informácie na https://www8.hp.com/…nable-impact. Investície zahŕňajú partnerstvá s mimovládnymi organizáciami zamerané na ochranu lesov, zlepšovanie zodpovedného lesného hospodárstva a pomoc pri rozvoji vedecky podložených cieľov pre zodpovedné lesné hospodárstvo. 3.Platí v krajinách s dostupným programom Planet Partners. Pozri hp.com/hprecycle 4.Vyžaduje sa registrácia v Instant Ink. Služba Instant Ink nie je dostupná vo všetkých krajinách. Registráciu v službe Instant Ink je potrebné vykonať do 7 dní od inštalácie tlačiarne postupom odporúčaným v pokynoch dodaných s tlačiarňou. Pokiaľ nebude služba zrušená v rámci 6 mesačného obdobia online na stránke www.hpinstantink.com, z kreditnej/debetnej karty zákazníka sa budú účtovať mesačné poplatky podľa zvoleného plánu a prípadné poplatky za prekročenie jeho limitu. Na konci každého mesiaca sa zákazníkovi účtujú poplatky v prípade prekročenie limitu plánu. Do propagačného obdobia sa zarátava obdobie používania atramentových, resp. tonerových kaziet dodaných s tlačiarňou. Pre každú tlačiareň možno uplatniť jednu ponuku. Ponuka bezplatných mesiacov služby Instant Ink sa môže zmeniť po 30. 4. 2021. Ponuku nemožno vymeniť za hotovosť. Ponuku je možno kombinovať s inými ponukami; podrobnosti nájdete v podmienkach druhej ponuky. Vyžaduje sa platná kreditná alebo debetná karta, e-mailová adresa a internetové pripojenie k tlačiarni. Ďalšie informácie o ponuke sú k dispozícii počas online registrácie. Podrobnosti o službe nájdete na www.hpinstantink.com 5.Platia isté podmienky. Pozri www.hp.com/plus 6.Okamžitá pripravenosť: Zlepšené pripojenie tlačiarne využívajúce ovládač Smart Driver a technológiu Print and Scan Doctor v systéme HP+ oproti spotrebiteľským tlačiarňam HP bez balíka výhod HP+.