HP All-in-One Officejet 8012e, Možnosť služby HP+ a Instant Ink (228F8B)

HP All-in-One Officejet 8012e, Možnosť služby HP+ a Instant Ink (228F8B)

Multifunkčná farebná atramentová tlačiareň HP OfficeJet 8012e. Rýchlosť tlače 18 (10) str./min. čiernobielo (farebne), rozlíšenie 1 200 × 1 200 dpi, zásobník papiera na 225 listov, kvalitný skener s rozlíšením 1 200 dpi, farebný dotykový LCD, vybavený automatickým podávačom (ADF). Mobilná tlač cez Wi-Fi – AirPrint. Podporuje služby HP+ a Instant Ink. Celý popis
S našimi odbornými asistentami môžete nakúpiť cez telefón v pracovné dni od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
124,70 €
Vrátane RP a DPH
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
23.8.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 
Kód: 2952088

PopisToto je tlačiareň s podporou služby HP+

HP+ je systém inteligentnej tlače, ktorý myslí dopredu, takže tlačiareň máte pripravenú vtedy, keď potrebujete [6], a tlač je bezpečnejšia, produktívnejšia a udržateľnejšia než kedykoľvek predtým. Rozhodnite sa pre HP+ a získajte 6-mesačný prístup k službe Instant Ink bez poplatkov pri registrácii do 7 dní od inštalácie tlačiarne a jeden rok záruky HP navyše.

HP+

Zvoľte pri inštalácii možnosť HP+ a aktivujte si výhody. HP+ vyžaduje založenie konta HP, stále internetové pripojenie a výhradné používanie originálnych atramentových kaziet HP po celú dobu životnosti tlačiarne. Viac na www.hp.com/plus

+6 mesiacov služby Instant Ink bez poplatkov

Vyžaduje aktiváciu HP+ pri inštalácii a registráciu služby Instant Ink. Ak službu nezrušíte po uplynutí šiestich mesiacov, začne sa účtovať mesačný poplatok [4,5],. Nikdy nezostaňte bez kaziet a ušetrite so službou Instant Ink.

+ 1 ročná záruka HP navyše (dodatočná záruka HP – spolu 3 roky)

Ak chcete využívať 3 roky záruky HP [1], vyžaduje sa aktivácia ponuky HP+ pri inštalácii. 3 roky zahŕňajú: 2-ročnú štandardnú záruku HP [1], 1-ročnú dodatočnú záruku HP[1] prostredníctvom aktivácie ponuky HP+ pri inštalácii.

Inteligentná ochrana planéty

Tlač s vyšším cieľom. Pre HP+ je naša planéta na prvom mieste. Poskytuje tlač s nulovým dopadom na odlesňovanie [2] a uzavretý kruh recyklácie kaziet [3].

Kľúčové vlastnosti HP All-in-One Officejet 8012e, Možnosť služby HP+ a Instant Ink (228F8B)

  • Rýchlosť tlače 18/10 str.min. čiernobielo / farebne
  • Vysoké rozlíšenie tlače až 1 200 × 1 200 DPI
  • Kvalitný skener s rozlíšením až 1 200 DPI
  • Rýchle a jednoduché ovládanie pomocou dotykového LCD
  • Wi-Fi – možnosť mobilnej tlače – AirPrint
  • Automatický podávač, duplexná jednotka pre obojstrannú tlač
Tlačiareň HP OfficeJet 8013, farebná, čiernobiela, vhodná do kancelárií

Multifunkčná tlačiareň HP OfficeJet 8012e

Cenovo dostupná multifunkčná farebná tlačiareň HP Officejet 8012e sa stane ideálnym riešením pre kvalitný výstup každodennej obojstrannej tlače a skenovania ako čiernobielych dokumentov, tak aj farebných fotografií. Vďaka vysokej rýchlosti tlače nájde svoje využitie predovšetkým v menších firmách alebo v domácnostiach. Tlačiareň aj skener sú vybavené automatickým podávačom, ktorý urýchli a zjednoduší vašu prácu, bez nutnosti vašej asistencie. Ovláda sa jednoducho pomocou prehľadného dotykového displeja. Tlačiareň poskytuje výnimočnú slobodu ľubovoľnej akcie vďaka širokému výberu možností tlače z mobilných zariadení.


Tlačiareň HP OfficeJet 8013, čiernobiela, antramentová, vhodná do kancelárií

Jednoduché ovládanie a dobrá výťažnosť

Tlačiareň disponuje zásobníkom na papier, ktorý pojme až 225 listov papiera. Rýchlosť tlače až 18 čiernobielych a 10 farebných strán za minútu spolu s vysokým rozlíšením 1 200 × 1 200 dpi umožní okamžité dosiahnutie kvalitnej čiernobielej a farebnej tlače pri nízkych nákladoch na stránku. Vyznačuje sa kvalitným podaním farieb s nízkou spotrebou atramentu. Vďaka prehľadnej obrazovke bude obsluha tlačiarne rýchla a jednoduchá. Tlačiareň už nie je potreba prepájať káblom, požadované dokumenty môžete vytlačiť priamo zo smartphonov alebo tabletu. 


Tlačiareň HP OfficeJet 8013, atramentová farebná kazeta FINE Canon PRINT AirPrint Mopria

Technické parametre

Typ tlačiarne Farebná atramentová multifunkcia
Tlač Atramentová farebná
Max. formát tlače A4
WiFi Áno
Bluetooth Nie
LAN(RJ45) Nie
NFC Nie
Fax Nie
Scanner Áno
Rozlíšenie scannera 1 200 dpi
Mobilná tlač Áno
Rozlíšenie tlače 1 200 × 1 200 DPI
Rýchlosť tlače – čiernobiela / farebná 18 str./min. / 10 str./min.
Displej Dotykové LCD
Duplexný režim Áno
Zásobník papiera 225 listov
Pamäť 256 MB
Spotreba 21 W
Rozmery 46 cm × 33,7 cm × 23,3 cm
Hmotnosť 8,2 kg
Farba Biela / čierna
Kazety súčasťou balenia Celkom 4 štartovacie kazety HP 912 (čierna, azúrová, purpurová, žltá)

Odkazy


Podrobnosti o HP+

Vyhlásenia 1.Až 3-ročná záruka HP. Ďalšie informácie o záruke HP nájdete v dokumentoch dodaných s tlačiarňou. Záručné výhody HP platia nad rámec akýchkoľvek zákonných práv poskytovaných podľa príslušných zákonov na ochranu spotrebiteľa týkajúcich sa nezhody tovaru s kúpnou zmluvou. Záruka HP žiadnym spôsobom neobmedzuje ani neovplyvňuje takéto zákonné práva spotrebiteľa. Pozri https://support.hp.com/…nt/c03922002?… 2.Ďalšie informácie na https://www8.hp.com/…nable-impact. Investície zahŕňajú partnerstvá s mimovládnymi organizáciami zamerané na ochranu lesov, zlepšovanie zodpovedného lesného hospodárstva a pomoc pri rozvoji vedecky podložených cieľov pre zodpovedné lesné hospodárstvo. 3.Platí v krajinách s dostupným programom Planet Partners. Pozri hp.com/hprecycle 4.Vyžaduje sa registrácia v Instant Ink. Služba Instant Ink nie je dostupná vo všetkých krajinách. Registráciu v službe Instant Ink je potrebné vykonať do 7 dní od inštalácie tlačiarne postupom odporúčaným v pokynoch dodaných s tlačiarňou. Pokiaľ nebude služba zrušená v rámci 6 mesačného obdobia online na stránke www.hpinstantink.com, z kreditnej/debetnej karty zákazníka sa budú účtovať mesačné poplatky podľa zvoleného plánu a prípadné poplatky za prekročenie jeho limitu. Na konci každého mesiaca sa zákazníkovi účtujú poplatky v prípade prekročenie limitu plánu. Do propagačného obdobia sa zarátava obdobie používania atramentových, resp. tonerových kaziet dodaných s tlačiarňou. Pre každú tlačiareň možno uplatniť jednu ponuku. Ponuka bezplatných mesiacov služby Instant Ink sa môže zmeniť po 30. 4. 2021. Ponuku nemožno vymeniť za hotovosť. Ponuku je možno kombinovať s inými ponukami; podrobnosti nájdete v podmienkach druhej ponuky. Vyžaduje sa platná kreditná alebo debetná karta, e-mailová adresa a internetové pripojenie k tlačiarni. Ďalšie informácie o ponuke sú k dispozícii počas online registrácie. Podrobnosti o službe nájdete na www.hpinstantink.com 5.Platia isté podmienky. Pozri www.hp.com/plus 6.Okamžitá pripravenosť: Zlepšené pripojenie tlačiarne využívajúce ovládač Smart Driver a technológiu Print and Scan Doctor v systéme HP+ oproti spotrebiteľským tlačiarňam HP bez balíka výhod HP+.