Dimex Fototapeta do kuchyne KI-260-086 Drevený obklad 60 x 260 cm

Dimex Fototapeta do kuchyne KI-260-086 Drevený obklad 60 x 260 cm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Kuchynské fototapety sú vhodné ako náhrada za keramické obklady a iné kuchynské zásteny. Vďaka špeciálnej laminácii sú odolné voči vode, pare a sú umývateľné. Fototapety do kuchyne sú samolepiace. Celý popis
28,90 €
Partner: Dimex

Skladom u partnera 5+ kusov

23.4.2021 - 26.4.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100002492001

Popis

Samolepiace fototapety do kuchyne

Samolepiaca fototapeta vytvorí v kuchyni nadčasový a moderný dizajn. Vymeňte kachličky za 3D obrazy v podobe fotografií alebo vektorovej grafiky a vzhľad vašej kuchyne sa úplne zmení. Využitie fototapety za kuchynskou linkou vám prinesie zaujímavé a originálne riešenie.

Výhody samolepiacich fototapiet do kuchyne:

  • vysoko kvalitný povrch z PVC materiálu s lamináciou
  • laminovaný povrch – odolnosť voči vode a pare
  • povrch je umývateľný bežnými čistiacimi prostriedkami
  • hladký a polomatný povrch
  • kvalitná digitálna tlač
  • jednoduchá aplikácia na nesavé podklady
  • dostupné v 3 veľkostiach: KI-180 180×60cm | KI-260 260×60cm | KI-350 350×60cm

Vlastnosti fototapety do kuchyne

Nová koncepcia určená do kuchyne vytvára úplne iný jedinečný pohľad v modernom bývaní. Laminácia na povrchu fólie zabezpečí vlastnosti ako povrchovú odolnosť a vysokú umývateľnosť. Fototapeta sa ľahko čistí a umýva aj od väčších a mastných nečistôt. Dostupná cena a vysoká kvalita použitých materiálov zaručujú 100% výsledok vo vašej kuchyni. Postup pri lepení nájdete v návode.

Jednoduchý návod na lepenie fototapety do kuchyne

Samolepiace fototaptety lepte pomaly a dôkladne, aby ste dosiahli dokonalý, konečný efekt. Postup je podobný ako pri samolepiacich fóliach.

1/ Povrch musí byť hladký, nesavý, čistý a odmastený. Drsné a savé povrchy pred lepením vybrúste do hladka. Ideálne je lepiť na laminát, umakart, plast alebo nalakovanú drevotrieskovú dosku. 

2/ Rozmerajte si plochu, na ktorú budete fototapetu lepiť a ceruzkou si označte začiatok lepenia a okraje kde fototapetu chcete nalepiť. Nezabudnite, že ak lepíte 2 diely fototapety ľavý pás má prekrytie 10 mm, tak aby vzor nadvävozaval.   

3/ Stiahnite niekoľko cm spodného papiera. Opatrne položte fototapetu na vyznačený začiatok a pozorne prilepte.  

4/ Pomaly a postupne sťahujte papier a zároveň priliepajte o podklad na vyznačené miesto. Fototapeta nesmie byť príliš napnutá.    

5/ Pri uhladzovaní povrchu postupujte od stredu k okrajom. Vzniknuté bubliny prepichnite ihlou alebo fóliu odtiahnite a znovu nalepte.    

6/ Orezávacím nožíkom odrežte prečnievajúce časti, (odporúčame až po 12 hod) alebo fóliu zahnite za okraj.    

Údržba:
Fototapety do kuchyne majú rovnakú údržbu ako iné nesavé povrchy. Výhodou je laminovaný povrch a preto čistenie môže byť aj mechanické s využitím bežných čistiacich prostriedkov v kuchyni. Pri čistení nepoužívate škrabky, drsné hubky, riedidlá a iné agresívne prostriedky.

Reklamácie:
Reklamácia sa nedá uplatniť na nalepenú fototapetu. Pred lepením skontrolujte kvalitu a rozmery fototapety.