Dimex Fototapeta MP-2-0008 panoráma - Žlté taxi 375 x 150 cm

Dimex Fototapeta MP-2-0008 panoráma - Žlté taxi 375 x 150 cm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Vliesové fototapety na stenu vytvárajú verné zobrazenie reality v interiéri. Materiál fototapiet je hladký vlies 150g, široký výber motívov za výhodné ceny. Celý popis
65,88 €
Vrátane DPH
41,90 €
-36%
Partner: Dimex

Skladom u partnera 5+ kusov

2.12.2021 - 3.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100002922096

Popis

Čiernobiele fototapety môžu na jednej strane pôsobiť ako strohé a bez fantázie, no v súčasnom ponímaní bytového dizajnu predstavujú eleganciu, individualizmus, výrazný odklon tradičného chápania dizajnovania interiéru, od mainstreamu, autoprezentáciu i silné sebavedomie zákazníka. Čiernobiele fototapety zobrazujú nielen abstraktné motívy, ale aj umelecké fotografie motívov z prírody i z bežného života. Každopádne, čiernobiela fotografia dokáže zaujať na prvý pohľad i rozprúdiť zaujímavú debatu. Súčasťou balenia je lepidlo, ktoré dostanete k fototapete zadarmo.

Výhody fototapiet:

  • vysoko kvalitný vliesový materiál s gramážou 150g/m2 – ideálna hrúbka
  • hladký a matný povrch
  • kvalitná digitálna tlač
  • ľahká aplikácia na stenu
  • vysoká vzdušnosť a priepustnosť vodných pár
  • antialergické, bez zápachu
  • dostupné aj v iných veľkostiach
  • lepidlo k fototapetám zadarmo


Široký výber vzorov a dokonale verné zobrazenie reality. Fototapety na stene zmenia štýl miestnosti a prinášajú zaujímavé riešenie do obytných, ale aj kancelárskych priestorov. Vysoko kvalitný vliesový materiál dáva stenám život .Lepenie vliesovej fototapety je veľmi jednoduché a nenáročné. Postup pri lepení nájdete v návode.

Jednoduchý návod na lepenie fototapety na stenu

Vliesové fototapety lepte pomaly a dôkladne, aby ste dosiahli dokonalý konečný efekt v interiéri. Postup je podobný ako pri vliesových tapetách, kde lepidlo nanášame len na stenu. Prečítajte si pár dobrých rád ako správne pracovať s fototapetami:

1/ Povrch pod fototatapetou musí byť pevný, hladký, suchý a savý. Nerovnosti na stene prebrúste. Čím lepšie upravený podklad, tým krajší výsledok.

2/  Nezabudnite, že časť steny, na ktorú budete lepiť fototapetu, je dobré natrieť penetračným náterom.    

3/ Rozmerajte plochu, na ktorú budete lepiť fototapetu a ceruzkou si označte začiatok lepenia. Potrebnú časť steny natrite lepidlom, ktoré ste dostali pribalené k fototapete. Samotnú vliesovú fototapetu nenatierajte.  

4/  Rozložte si pásy fototapety tak, aby ste videli kde vzor na seba nadväzuje. Nezabudnite, že pásy sa na stene ukladajú tesne vedľa seba (neprekrývajte ich).    

5/ Pás fototapety priložte na vyznačené miesto a priliepajte prítlačným valčekom postupne zvrchu nadol. Nadbytočné lepidlo zotrite čistou vlhkou handričkou.
Prácu si uľahčíte tapetovacím náradím.  

6/  Ak presahujú okraje fototapety, orežte ich pomocou pravítka a nožíka na stene. Aj malý detail prispeje k dokonalému výsledku.    

Údržba:
Fototapety na stene majú rovnakú údržbu ako iné vliesové fototapety, a to čistou vlhoku handričkou. Pri čistení nepoužívate škrabky, drsné hubky, riedidlá a iné agresívne prostriedky.

Reklamácie:
Reklamácia sa nedá uplatniť na nalepenú fototapetu. Pred lepením skontrolujte kvalitu a rozmery fototapety.