FoxCam 3G + 32GB SD karta, SIM, 12ks batérií a doprava ZADARMO!

20%
Hodnotenie: 1
FoxCam

FoxCam 3G + 32GB SD karta, SIM, 12ks batérií a doprava ZADARMO!

20%
Hodnotenie: 1
FoxCam

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmo

32GB SD karta, SIM, 12ks batérií a doprava ZADARMO! Inovatívny česká značka FOXcam ponúka vždy to najlepšie s výborným pomerom cena / výkon. Poslednou novinkou je model 3G, ktorý ponúka to čo doteraz žiadne iné fotopasce v tejto. Celý popis

239.6
1 1
239,60 € Vrátane DPH
Skladom u partnera 5+ kusov
 

Kód: 100018701022

Mesačne od:
23,96 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

32GB SD karta, SIM, 12ks batérií a doprava ZADARMO!

Inovatívny česká značka FOXcam ponúka vždy to najlepšie s výborným pomerom cena / výkon. Poslednou novinkou je model 3G, ktorý ponúka to čo doteraz žiadne iné fotopasce v tejto cenovej hladine. Rýchla spúšť 0,25 sek, dlhý dosah PIR čidlá a neviditeľného IR. Novinka 2019, fotopasca FOXcam 3G je najnovším odosielajúcom modelom českej značky FOXcam. Fotopasca disponuje 3G technológiou pre odosielanie obrázkov. Pomocou diaľkovej správy možno nastavovať fotopasca na diaľku z pohodlia domova pomocou sms správ. Fotopasca umožňuje zmenu rozlíšenia odosielaných fotografií.

X dôvodov prečo je fotopasca FOXcam 3G lepšie ako ostatné fotopasce Veľmi rýchla doba spúšte 0,25 sek. Čitateľnosť doby nadobudnutého záznamu priamo na LCD obrazovke fotopasce! Silný neviditeľný prísvit. Duálne zásobník na 12× AA batérie. Veľká LCD obrazovka v prednej časti fotopasce. Ovládanie pomocou klávesnice vedľa LCD obrazovky. Veľmi nízka spotreba batérií. Možnosť použitia skracovacieho zámku zo predu fotopasce. Kvalitný servis.

Vďaka technológii FOXmove je dosah PIR čidlá fotopasce neuveriteľných 18 metrov! Revolučná technológia FOXraw zaobstará nočné zábery s minimálnym šumom čitateľné na vzdialenosť 12 metrov! Obrysový možno vidieť zver na viac ako 25 metroch! Ak pridáme funkciu diaľkovej správy, dostávame veľmi účinný nástroj na stráženie domov, chát, záhrad, garáží a iných priestorov. Na svoje si prídu aj milovníci prírody a poľovníci. Obrysový je možné vidieť zver na vzdialenosť 25 metrov!

Nové technológie značky FOXcam FOXmove

FOXmove je patentovaná technológia, ktorá posúva fotopasce FOXcam ďaleko pred konkurenciu. Podľa testov je fotopasca schopná zaobstarať o 30 – 60% fotografií viac, než bežné, drahšie fotopasce. Čo to znamená? Jednoducho fotopasca dokáže zaobstarať viac záznamov, a tým minimalizovať možné straty, ktoré mohli vzniknúť v dôsledku nevhodne zvolenej fotopasce.

FOXraw

FOXraw je patentovaná technológia pre spracovanie obrazu zo surových dát C-mos čipu. Konkurenčné fotopasce využívajú univerzálny bežné algoritmy, ktoré vo výsledku prináša bežný obraz. FOXraw minimalizuje šum nočné scény a za predpokladu dostatočného osvetlenia vytvorí úžasné denná fotografie s maximálnou hĺbkou ostrosti a farieb. Automatika fotopasce nastaví pri nočnej scéne dostatočne rýchlu expozíciu, ktorá minimalizuje rozmazanie pohybom. Túto technológiu oceníte najmä pri strážení majetku!


FOXraw vykúzli nadherné zábery

FOXraw je špičková technológia, ktorá dodá snímkam správny kontrast, hĺbku a gamut. Nočná scéna je vykreslená podľa krivky, bez prepáli aj na krátku vzdialenosť pri použití dostatočne rýchle expozície = minimalizácia rozmazaniu pohybom!


Presné zameranie vďaka veľkej LCD obrazovke

Vďaka veľkej, vstavané LCD obrazovke s veľkosťou 2,2 "bude zameranie fotopasce hrou. Jednoducho upevníte fotopasca na miesto a zapnete jej. Na LCD obrazovke uvidíte čo fotopascu sleduje. Veľmi dôležitou a príjemnou vychytávkou je u prezeranie fotografií čitateľnosť časovej pečiatky priamo na LCD obrazovke fotopasce.


Najrýchlejší fotopasca na trhu!

Technológia FOXmove slúžia okrem iného aj pre zvýšenie detekčného rozsahu a zvyšuje rýchlosť spúšte fotopasce. 3G pracuje s neuveriteľnou dobou spúšte 0,25 sek. Čokoľvek sa pred fotopascí pohne je zachytené s minimálnym oneskorením!


Bezkonkurenčná detekčná dosah PIR čidlá

Technológia FOXmove prináša pokročilú multizónové detekčné oblasť. Fotopasce s technológiou FOXmove dosahuje väčšiu selektívnosť a predlžujú detekčná vzdialenosť až o 34%!


Jediná fotopasca na trhu podporujúce zámok Master Lock

Drvivá väčšina fotopascí umožňuje prevlečenie skracovacieho zámku Master Lock cez zadné držiaky fotopasce. Tento systém nie je účinný. Fotopasca možno snáď od zámku odlomiť. FOXcam 3G prináša dômyselné riešenie prevlečenie zámku alebo iného lanká s priemerom 8mm cez celú fotopasca z prednej strany. Fotopasca nemožno pod zámkom prevliecť a je nemožné ju bez totálneho zničenia odcudziť.


Spoľahlivé a rýchle odosielanie snímok vo 3G

FOXcam 3G ako názov tejto fotopasce napovedá pracuje vo 3G sieťach. Snímky sú odosielané s väčšou spoľahlivosťou a rýchlejšie než je tomu o starších 2G modelov.


Obojstranný, výsuvný zásobník na 12 AA batérií

Výsuvný zásobník nie je u fotopasce v dnešnej dobe nič neobvyklé. FOXcam zapracoval na uloženie batérií a vyvinul obojstranný výsuvný zásobník s kapacitou 12 AA batérií. Fotopasca vydrží v teréne minimálne o 30% dlhšie, než bežné fotopasce na 8 AA batérií.


najväčšie prednosti Podpora 3G sietí. Kompatibilnosť so sieťami 2G zaručená. Kvalitné kamufláž, prispôsobená pre naše podmienky. Prestížna značka s veľmi dobrým servisom. Presné zameranie pomocou integrovanej LCD obrazovky. Fotopasca je vhodná: k ochrane vášho majetku – autá, chaty, garáže, domy, …, ku stráženie záhrady a iných pozemkov, keď potrebujete okamžité upozornenie na e-mail alebo mobil. Ako fotopasca funguje v praxi Fotopasca detekuje pohyb PIR čidlom, zhotoví záber a uloží ho na SD kartu. Zhotovené snímky fotopasca ihneď odosiela na e-mail alebo na mobil. Fotopasca možno ovládať na diaľku Podpora časovača pre nastavenie pracovnej doby.
Skvelé nočné zábery

Neviditeľný a extrémne silný prísvit s použitím novej technológie vykreslenie nočné scény FOXraw.

Osvedčený uhol objektívu

Osvedčený uhol 55 ° = ideálny uhol, ktorý sa hodí pre všetky prípady inštalácie.

technická špecifikácia

české menu
diaľkový ovládač
neviditeľný prísvit
3G / GPRS (prenosy na e-mail)
GSM brána
Počet možných odoslaných MSS / emailov
zobrazovacie senzor
objektív
rozlíšenie fotografií
záznam videa
Rozlíšenie MMS správ
pamäť
Typ osvetľovacie jednotky
IR blesk
Vzdialenosť snímania PIR senzorov
Výdrž na batériách
Výrobca


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Farba skrinky kamufláž
Časozber ano
Zvukový záznam videa ano
České menu ano
Závit pre statív ano
SMS ovládanie ano
GSM brána ano
Viditeľnost blesku neviditelný
Rozlíšenie fotografie 16 Mpx