Nikon LD-1000 Black

Značka: Nikon Náš kód: 578855001
Nikon LD-1000 Black

Doprava zadarmo

Nikon LD-1000 Black

LED svetlo LD-1000 LED je vynikajúcim prostriedkom pre kreatívne fotografovanie a záznam videosekvencií blízkych objektov. Jeho všestrannosť a skutočnosť, že môžete pozorovať účinky osvetlenia pred fotografovaním uľahčujú prácu so svetlami a tieňmi a dovoľujú získať presne také zábery, aké požadujete Celý popis

84
84 € vrátane RP a DPH Bežná cena: 109 €, Ušetríte 25 € (22 %)
Cena s MALL kartou:
54 €
Viac info tu

Popis

Popis produktu

Tento štýlový a výnimočne ľahko použiteľný zdroj svetla s extrémne nízkou hmotnosťou je vhodný pre makrofotografiu a pre zhotovovanie videosekvencií na malé vzdialenosti. Svetlo LED je konštruované tak, aby ho bolo možné používať na fotoaparáte aj mimo fotoaparát, a je praktickým vybavením pre zvýšenie pôsobivosti zachytenej snímky. Za pomoci tohoto svetla zamedzíte plochému vzhľadu snímok, zmäkčíte tiene na objektoch, vyjasníme tiene na objektoch v protisvetle a pridáte hĺbku farbám. Pri robení videosekvencií na malé vzdialenosti robí malé a ľahké prevedenie z tohto svetla vynikajúci svetelný zdroj.

Svetlo LD-1000 LED je vynikajúcim prostriedkom pre kreatívne fotografovanie a záznam videosekvencií blízkych objektov. Jeho všestrannosť a skutočnosť, že môžete pozorovať účinky osvetlenia pred fotografovaním uľahčujú prácu so svetlami a tieňmi a dovoľujú získať presne také zábery, aké požadujete. Svetlo je rovnako štýlové a kompaktné ako ostatné výrobky systému Nikon 1 a možno ho používať aj v kombinácii s fotoaparátmi COOLPIX

To čo uvidíte, to tiež zaznamenáte Zdroj trvalého svetla znamená, že nemusíte čakať až do získania snímku, aby ste zistili, či vaša voľba osvetlenia bola správna. Na rozdiel od použitia blesku môžete pozorovať účinky LED svetla na monitore LCD alebo v hľadáčiku ešte pred snímaním. Nemusíte sa starať o správne nastavenie blesku a ľahko upravíte uhol osvetlenia prostredníctvom LED svetla tak, aby ste dosiahli požadované účinky.

Všestranné vybavenie Uhol LED svetla je ľubovoľne nastaviteľný aj pri upevnení svetla na fotoaparát, možno však fotografovať aj so svetlom umiestneným mimo fotoaparát pre ešte vyššiu mieru kontroly nad výškou a vzdialenosťou svetla od fotografovaného objektu. Svietením smerom zdola pridáte hĺbku farbám v prírode pri fotografovaní vonku a tiež môžete experimentovať s rôznymi spôsobmi nasvietenie ľudských tvárí. LED svetlo je miernejší svetelný zdroj ako blesk, a pomáha pri robení krásnych portrétov – najmä u osôb, ktoré sa nie sú zvyknuté fotografovať. Fotografovanej osoby nebudú rušené blikaním blesku a vy môžete skúšať najvhodnejšie uhly osvetlenia pre získanie dobrého svetla okolo tvárí osôb alebo pre zachytenie odleskov svetla v ich očiach.

Užívateľská prívetivosť Výnimočne ľahko použiteľné svetlo sa upevňuje k stativovému závitu na fotoaparáte a je možné ho ľahko zložiť pre použitie mimo fotoaparátu. Prepínač na zadnej strane svetla umožňuje nastaviť vysoký (high) a nízky (low) výkon a slúži aj na zapnutie a vypnutie svetla (on/off). Svetlo je vybavené difuzérom na okienku LED pre získanie mäkkých, prirodzene pôsobiacich tieňov a potlačenie silných reflexov pri fotografovaní lesklých objektov.

** Dizajn v štýle systému Nikon 1** Štíhle a ľahko prenosné LED svetlo je dostupné vo farebných prevedeniach čierna a biela a je ideálnym doplnkom tiel fotoaparátov systému Nikon 1. Svetlo LD-1000 je možné použiť na všetkých fotoaparátoch vybavených statívovým závitom a je ideálne aj pre kompaktné digitálne fotoaparáty COOLPIX.

Svetlo LD-1000 sa dodáva vrátane ramena SK-1000 a dvoch upevňovacích skrutiek LS-32 pre upevnenie k stativovému závitu fotoaparátu.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Farba čierna