Peak Design Cuff Ash (svetlo šedý
31,80 € 29,80 €

Rýchloupínací popruh na zápästie poteší všetkých vyznávačov minimalizmu. Peak Design Cuff Ash ochráni váš fotoaparát pred pádom či krádežou. Inovatívny spôsob pripínania sa vyznačuje rýchlosťou a pohodlím. Elegantný svetlo šedý design s hnedým koženým elementom urobí z popruhu vo chvíľach, kedy ho nepoužívate, elegantný náramok.

Joby UltraFit Sling Strap Women (popruh)
48 € 31,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Joby® UltraFit Sling Strap ™ – originálny ramenný popruh pre CSC a DSLR fotoaparáty. Vďaka Joby® patentovanej technológii nastavenie dĺžky popruhu možno rýchlo a bez nutnosti aretácie alebo zdvihnutia z tela nastaviť dĺžku popruhu podľa danej situácie.

Case Logic DHS101 - pútko na ruku
13 € 11,50 €

Pútko na ruku je jednoduché riešenie, ktoré robí vaše každodenné fotografovanie zábavnejšími. Ľahko sa pomocou stativového závitu pripevní k fotoaparátu nastaví podľa veľkosti Vašej ruky. Získate tým väčšiu stabilitu, istotu a pohodlie pri fotografovaní.

Case Logic DCS101 - Sling popruh pre zrkadlovku
20 € 15,90 €

Tento sling popruh dovoľuje najkratší čas medzi tým, kedy je vaša zrkadlovka voľne zavesená pri boku a snímacou polohou. Popruh umožňuje pohodlné nosenie zrkadlovky pozdĺž tela objektívom nadol. Keď príde čas fotografovať, kĺže spona zaisťujúca fotoaparát rýchlo a hladko po páse a vy vďaka tomu nezmeškáte svoju snímku.

Peak Design Cuff

Peak Design Cuff

Hodnotenie: 5
29,90 €

Inovatívny rýchloupínacie popruh na zápästie. Totálna istota pre minimalistov. Najmenej nápadný a najpohodlnejší spôsob, ako zabrániť nechcenému pádu alebo odcudzeniu fotoaparátu. Akonáhle zoberiete fotoaparát do ruky, pripojte ho k remienku Cuff a váš fotoaparát je v okamihu pripevnený a zabezpečený. Ak ho práve nepoužívate, môžete ho nosiť okolo zápästia ako náramok.

GGS FotoSpeed F3 rychloupínací popruh Falcon-24%
66 € 50 €

Posledný kus za túto cenu!

Popruh s vreckom pre uloženie pamäťovej karty. Vhodný pre väčšie kompakty, bezzrkadlovky a menšie zrkadlovky. Použitie pre turistiku aj na bicykel. Široký neoprénový pás pre čo najmenšiu únavu pri nosení.