Kenko 67 mm ochranný filter RealPro Protector ASC

Kenko 67 mm ochranný filter RealPro Protector ASC

Ochranný filter RealPro Protector chráni objektív pred fyzickým poškodením, znečistením, či poškriabaním. Mal by byť stálou súčasťou foto výbavy predovšetkým pri fotení v exteriéri, kde je pravdepodobnosť zničenia drahého predného optického člena objektívu vyššie, ako pri fotení v ateliéri. Filter je vyrobený z jemného a číreho skla, teda nijako neovplyvňuje kvalitu obrazu a je tak možné mať ho nasadený na objektíve po celú dobu fotenia. Celý popis
22,99 €
Vrátane RP a DPH
Tovar od predajcu MALL

Momentálne nedostupné

Kód: 843359

Popis

Ochranný filter RealPro Protector chráni objektív pred fyzickým poškodením, znečistením, či poškriabaním. Mal by byť stálou súčasťou foto výbavy predovšetkým pri fotení v exteriéri, kde je pravdepodobnosť zničenia drahého predného optického člena objektívu vyššie, ako pri fotení v ateliéri. Filter je vyrobený z jemného a číreho skla, teda nijako neovplyvňuje kvalitu obrazu a je tak možné mať ho nasadený na objektíve po celú dobu fotenia.

ochranný filter kenko

ASC (Anti-Stain Coating) je nová technológia povrchovej úpravy filtra, vďaka ktorej vlhkosť a kvapky vody skĺznu z filtra a zanechávajú ho čistý. Rovnako tak prach a ďalšie nečistoty sa na hladký povrch filtra nelepia tak silno, takže zotretie je dielom okamihu. Celý proces údržby filtra je vďaka ASC vrstve uľahčený a skrátený na minimum.

Antireflexná technológia Kenko Multi Coating (viacúčelová povrchová úprava) zaisťuje maximálnu priepustnosť svetla a minimalizuje rušivé odlesky a tiene spôsobené odlrazmi svetla.

Ultra tenká objímka filtra zabraňuje vinetácii u širokouhlých objektívov a zaručuje fotenie bez svetelných strát. Na objímke je z vonkajšej strany ryhovanie proti skĺznutiu pri upevňovaní, či odnímaní filtra. Celá objímka je potiahnutá vrstvou čierneho saténového hliníka, ktorý jednak znižuje akékoľvek nežiaduce vnútorné odrazy a navyše zvyšuje trenie medzi prstami a objímkou, čím uľahčuje manipuláciu s filtrom. Aby nedochádzalo k úniku svetla mimo okraj filtračného skla, je vonkajšia hrana skla opatrená špeciálnym čiernym atramentom. Filter je dodávaný v ochrannom puzdre.

Filtre radu RealPro sú vyrobené v súlade s najvyššími štandardmi kvality firmy Kenko a je na nich poznať mnohoročnú skúsenosť pri výrobe fotografických filtrov. Séria RealPro si kladie za cieľ uspokojiť požiadavky predovšetkým pokročilých hobby fotografov, ale ich kvality ocenia aj profesionáli.