Orion Forma na chleba s vekom 33x16 cm
17,50 €
+ doprava zadarmo

Keramická forma s poklopom, ktorú možno použiť v plynovej, elektrickej aj teplovzdušnej rúre. Pri objeme 2,7 l v nej upečiete chleba pre potreby celej vašej domácnosti. Zohriatu formu nepoložte na kameň, dlaždice či podobné materiály. Najlepším riešením je drevená doštička. Orion Forma na chleba s vekom 33×16 cm sa čistí pomocou horúcej vody alebo octu.


Orion Forma keramika BARÁNOK, 34 cm
8 €
+ doprava zadarmo

Keramická forma na baránka s glazovaným povrchom v klasickom dizajne. Dlhá životnosť materiálu. Maximálna teplota pre pečenie je 280°C **. Dĺžka baránka je **34 cm.


Orion Forma keramika ZAJAC

Orion Forma keramika ZAJAC

Hodnotenie: 3,5
8 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Keramická forma na zajaca s glazovaným povrchom v klasickom dizajne. Dlhá životnosť materiálu. Maximálna teplota pre pečenie je 280 °C. Dĺžka zajaca je 21 cm.


Tescoma Keramická forma baránok DELÍCIA
22,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Keramická forma s dokonale prepracovanými detailmi na pečenie tradičného veľkonočného baránka. Hrubostenná keramika s dvojfarebnou glazúrou je vhodná pre umývanie v umývačke a má prirodzene antiadhézne vlastnosti.


Tescoma Keramická forma bábovka DELÍCIA
27,80 €

23 €
+ doprava zadarmo

Upečte si bábovku ako od babičky. Keramická forma na bábovku od značky Tescoma je vhodná do všetkých typov rúr na pečenie. Je možné umývať v umývačke na riad. A ak nie ste pečiaci typ, jej retro vzhľad bude súčasne aj báječnou dekoráciou.


Orion Forma keramika BÁBOVKA, 24 cm
14 €
+ doprava zadarmo

Keramická forma na bábovku s glazovaným povrchom v klasickom dizajne. Dlhá životnosť materiálu. Maximálna teplota pre pečenie je 280 °C. Priemer formy je 24 cm.


Orion Forma keramika VIANOČKA
10,17 €
10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Keramická forma na vianočku s glazovaným povrchom v klasickom dizajne. Dlhá životnosť materiálu. Maximálna teplota pre pečenie je 280°C. Dĺžka vianočky je 33 cm.


Tescoma Keramická forma vianočka DELÍCIA
23,10 €
+ doprava zadarmo

Keramická forma s dokonale prepracovanými detailmi na pečenie tradičnej vianočky. Hrubostenná keramika s dvojfarebnou glazúrou je vhodná pre umývanie v umývačke a má prirodzene antiadhézne vlastnosti.