Dr.Oetker Forma na tortu Retro, 20 cm
15,63 € 11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Akcia: Zľava 30 % po zadaní kódu RETRO30SK (platí od 17. 11. do 19. 11. alebo do vypredania zásob)!

Ružová odopínacia forma na tortu v retro dizajne značky Dr. Oetker má priemer 20 cm a je skvelou voľbou pre nepečené aj pečené dezerty. Nepriľnavý povrch s keramickou prímesou zabezpečí, že sa vám cesto k forme neprichytí.

Tefal DELIBAKE rozkladacia forma 23 cm J1641274
10,92 € 9,90 €

Forma na tortu Delibake s priemerom 23 cm od značky Tefal výrazne uľahčuje pečenie tohto lahodného dezertu pomocou odnímateľného dna. Vďaka nepriľnavému povrchu možno tortu ľahko vybrať bez jej pripečenia a formu potom jednoducho umyť. Forma je vyrobená z kvalitnej uhlíkovej ocele.

TORO Forma na tortu 24 cm
6,50 € 5,80 €

formou značky Toro upečiete tú najlepšiu tortu pre vašich priateľov. Forma je vyrobená z vysoko kvalitného antiadhézneho povrchu. Možno piecť v elektrickej, plynovej aj teplovzdušnej rúre Je ľahko umývateľná a vhodná do umývačky riadu.

Banquet Forma na tortu GRANITE 26x8 cm, s vekom
10,90 €

Forma na tortu s odnímateľným dnom s nepriľnavým povrchom GRANITE a praktickým plastovým vekom na cesty. Vysoko odolný povrch má prvotriedne antiadhézne vlastnosti a ľahko sa udržiava.

Tescoma Nastaviteľná forma na tortu obdĺžnikovú DELÍCIA (623382)
17,90 €

Nastaviteľná forma na obdĺžnikové torty Delicia o ľubovoľnej veľkosti od 28×20 cm do 50×34 cm. S prepážkou na prípravu dvoch rôznych tort súčasne. Forma je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Použitie je možné v elektrickej, plynovej i teplovzdušnej rúre. Vhodné umývanie v umývačke. 3 roky záruka.

Tescoma Forma na tortu DELÍCIA, 24 cm
14,90 €

Rozkladacia forma na pečenie o priemere 24 cm s prvotriednym antiadhéznym povlakom proti pripaľovaniu vám zjednoduší prípravu tých najchutnejších dobrôt. Široké odnímateľné dno s presahujúcim okrajom zabraňuje vytekaniu cesta z formy.

Zenker Forma na tortu CANDY 26 cm
11,80 €

Pekná ružová forma na tortu s priemerom 26 cm poteší každú gazdinku, určite nezabudnite doplniť aj o ďalšie výrobky z radu Candy. Forma je opatrená povrchovou úpravou ILAG Basic.

Tefal DELIBAKE forma na piškótu 28 cm s vyberateľným dnom J1641574
17,97 € 15,50 €

Forma na piškótovú tortu Delibake s priemerom 28 cm od značky Tefal výrazne uľahčuje pečenie tohto lahodného dezertu pomocou odnímateľného dna. Vďaka nepriľnavému povrchu možno tortu ľahko vybrať bez jej pripečenia a formu potom jednoducho umyť. Forma je vyrobená z kvalitnej uhlíkovej ocele.

Tescoma Forma Anjelský koláč DELÍCIA 26 cm
23,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Forma na pečenie Anjelský koláč s prvotriednym antiadhéznym povlakom proti pripaľovaniu. Forma s priemerom 26 cm z radu Delicia značky Tescoma je vhodná do elektrickej, plynovej i teplovzdušnej rúry.

Tescoma Forma na tortu DELÍCIA, 26 cm
15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozkladacia forma na pečenie o priemere 26 cm s prvotriednym antiadhéznym povlakom proti pripaľovaniu vám zjednoduší prípravu tých najchutnejších dobrôt. Široké odnímateľné dno s presahujúcim okrajom zabraňuje vytekaniu cesta z formy.

Tescoma Nastaviteľná forma na tortu guľatá DELÍCIA (623380)
13,90 €

Nastaviteľná forma na okrúhle torty Delicia o ľubovoľnom priemere od 16 cm do 30 cm. Forma je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Použitie je možné v elektrickej, plynovej i teplovzdušnej rúre. Vhodné umývanie v umývačke. 3 roky záruka.

Zenker forma na tortu Mini, 12 cm
9,80 € 7 €

Forma na mini tortu je vyrobená z odolného materiálu Ilag. Priemer formy je 12 cm. Využijete na pečenie malých tôrt pre deti, alebo na menšie oslavy. Nie je vhodná do umývačky riadu.

Tescoma Forma na tortu rozkladacia DELÍCIA 18 cm
9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozkladacia forma na tortu DELÍCIA od českej značky TESCOMA je výborným pomocníkom pri pečení sladkých aj slaných pokrmov. Vďaka vysoko odolnému anti-adhéznemu povrchu sa už nemusíte obávať pripaľovaniu. Vhodné do elektrickej, plynovej aj teplovzdušnej rúry.

Banquet Silikonová forma na tortu Culinaria Red 24 cm
9,80 €

So silikónovou formou na tortu od značky Banquet upečiete tie najlepšie narodeninové torty pre vašich blízkych! Forma má priemer 24 cm a možno ju použiť v klasickej aj mikrovlnnej rúre. Materiál je odolný aj veľmi vysokým teplotám a možno ho umývať v umývačke riadu.

Dr.Oetker Forma na tortu Retro, 17 cm, 4 ks
15,63 € 11,70 €

Sada 4 kusov nízkych foriem na tortu je vyrobená pod značkou Dr. Oetker. Formy majú priemer 17 cm a disponujú nepriľnavým povrchom s keramickou prímesou.

Tescoma Forma na tortu rozkladacia DELÍCIA ø 26 cm
13,90 €

Rozkladacia forma na tortu DELÍCIA od českej značky TESCOMA je výborným pomocníkom pri pečení sladkých aj slaných pokrmov. Vďaka vysoko odolnému antiadhéznemu povrchu sa už nemusíte obávať pripaľovaniu. Vhodné do elektrickej, plynovej aj teplovzdušnej rúry.

Tescoma Forma na nepečené torty DELÍCIA ø 20 cm
10,90 €

Pripravte výbornú nepečenú tortu jednoducho a rýchlo pomocou tejto formy na tortu od značky Tescoma, ktorá je vhodná do chladničky i mrazničky a možno ju umývať v umývačke. Je možné ju použiť s otvorom uprostred i bez neho pre pohodlné nepečenie.

Zenker Forma na dort 28 cm
9 €

Novinka

Forma na dort značky Zenker o průměru 28 cm potěší každého milovníka pečení. Tato kvalitní forma je vyrobena z materiálu s nepřilnavým povrchem, který je odolný až do 230 °C. Forma disponuje mechanismem pro snadné otevírání a zavírání.

Zenker Forma na tortu SPECIAL MINI 18 cm
10,13 € 9,30 €

Forma o priemere 18 cm z radu Mini Special značky Zenker má pružný rám pre ľahké vyklopenie malého dezertu. Nepriľnavý povrch ILAG Special vám pomôže pripraviť tortu bez nepríjemností.

Banquet Forma na tortu GRANITE 26x6,5 cm
8,20 € 8 €

Forma na tortu s odnímateľným dnom s nepriľnavým povrchom GRANITE. Vysoko odolný povrch má prvotriedne antiadhézne vlastnosti a ľahko sa udržiava. Využite formu na to pravé domáce pečenie.

Dr.Oetker Forma na tortu Retro, 18 cm
15,24 € 15 €

Guľatá odopínacia forma na tortu vyrobená pod značkou Dr. Oetke ** má priemer 18 cm a je skvelou voľbou pre nepečené aj pečené dezerty. **Nepriľnavý povrch s keramickou prímesou zabezpečí, že sa vám cesto k forme neprichytí.

Lamart LT3084 FORMA DORT 24X6,8CM MARBLE
9,70 € 9,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Forma na tortu Lamart Marble nájde uplatnenie tam, kde radi pečiete torty vlastnej výroby. Forma je okrúhleho tvaru s nepriľnavým povrchom. Je rozkladacia, takže ľahko hotovú tortu oddelíte od formy. Forma je vhodná do rúry na pečenie alebo chladničky.

Tefal DELIBAKE rozkladacia forma 19 cm J1641174
10,53 € 9,70 €

Forma na tortu Delibake s priemerom 19 cm od značky Tefal výrazne uľahčuje pečenie tohto lahodného dezertu pomocou odnímateľného dna. Vďaka nepriľnavému povrchu možno tortu ľahko vybrať bez jej pripečenia a formu potom jednoducho umyť. Forma je vyrobená z kvalitnej uhlíkovej ocele.

Zenker forma na tortu Mini, 16 cm
10,18 € 9 €

Forma na mini tortu je vyrobená z odolného materiálu Ilag. Priemer formy je 16 cm. Využijete na pečenie malých tôrt pre deti, alebo na menšie oslavy. Nie je vhodná do umývačky riadu.

Tefal DELIBAKE rozkladacia forma 27 cm J1641474 - rozbalené-20%
14,05 € 11,20 €

Rozbalené

Forma na tortu Delibake s priemerom 27 cm od značky Tefal výrazne uľahčuje pečenie tohto lahodného dezertu pomocou odnímateľného dna. Vďaka nepriľnavému povrchu možno tortu ľahko vybrať bez jej pripečenia a formu potom jednoducho umyť. Forma je vyrobená z kvalitnej uhlíkovej ocele.

Tescoma Forma na tortu DELÍCIA SiliconPRIME 26cm
14,90 €

Forma DELÍCIA SiliconPRIME je vynikajúca pre prípravu tortových korpusov. Forma nepripaľuje, pečie rýchlo a rovnomerne. Hotový múčnik možno ľahko vyklopiť. Vyrobené z prvotriedneho ohňovzdorného silikónu, odolný do 230°C.

Tescoma Forma na tortu DELÍCIA, 28 cm
16,90 €

Rozkladacia forma na pečenie o priemere 28 cm s prvotriednym antiadhéznym povlakom proti pripaľovaniu vám zjednoduší prípravu tých najchutnejších dobrôt. Široké odnímateľné dno s presahujúcim okrajom zabraňuje vytekaniu cesta z formy.

TORO Forma na tortu 26 cm

TORO Forma na tortu 26 cm

Hodnotenie: 4,7
9 €

formou značky Toro upečiete tú najlepšiu tortu pre vašich priateľov. Forma je vyrobená z vysoko kvalitného antiadhézneho povrchu. Možno piecť v elektrickej, plynovej aj teplovzdušnej rúre Je ľahko umývateľná a vhodná do umývačky riadu.

TORO Nastaviteľný vykrajovač cesta guľatý
7 €

Posuvnú guľatú nerezovú formu možné jednoducho prispôsobiť veľkosti požadovanej torte. Forma značky Toro je ideálna na prípravu niekoľkoposchodových tort.

TORO Nastaviteľný vykrajovač cesta hranatý
6 €

Posuvnú obdĺžnikovú nerezovú formu možné jednoducho prispôsobiť veľkosti požadovanej torte. Forma značky Toro je ideálna na prípravu niekoľkoposchodových tort.

TORO Forma na tortu Ruža 26 cm
9 €

Forma na tortu s keramickým nepriľnavým povrchom s jemnou potlačou červených ruží. Jednoduchá forma na tortu, ktorá patrí do každej domácnosti.

Ballarini FERRARA tortová forma 26 cm
34,34 € 33 €

Tortová forma 26 cm nového radu FERRARA od značky Ballarini je ideálna pre zdravé pečenie. Vďaka nepriľnavému povrchu sa jednoducho čistí a je vhodná do umývačky riadu.

Zenker Forma na dort 26 cm, ILAG + kryt, plast
11,80 €

Novinka

Forma na dort Zenker s praktickým plastovým krytem je skvělým pomocníkem do každé kuchyně. Tato forma vám umožní připravit si dort o průměru 26 cm. Vyrobena je z materiálu s nepřilnavým povrchem, který je odolný až do 230 °C. Kryt pak oceníte při skladování hotového dortu.

Tefal DELIBAKE rozkladacia forma 36x24 cm J1640574
30,11 € 23 €

Forma na tortu Delibake s rozmerom 36 × 24 cm od značky Tefal výrazne uľahčuje pečenie tohto lahodného dezertu pomocou odnímateľného dna. Vďaka nepriľnavému povrchu možno tortu ľahko vybrať bez jej pripečenia a formu potom jednoducho umyť. Forma je vyrobená z kvalitnej uhlíkovej ocele.

Tefal DELIBAKE rozkladacia forma 27 cm J1641474
14,05 € 12 €

Forma na tortu Delibake s priemerom 27 cm od značky Tefal výrazne uľahčuje pečenie tohto lahodného dezertu pomocou odnímateľného dna. Vďaka nepriľnavému povrchu možno tortu ľahko vybrať bez jej pripečenia a formu potom jednoducho umyť. Forma je vyrobená z kvalitnej uhlíkovej ocele.

Tefal COLOR EDITION forma rozkládací 25 cm J1661204
9,99 € 7,50 €

Color Edition je farebná edícia: pridajte trochu zábavy a farieb do svojej kuchyne s kolekciou moderných foriem na pečenie. Ľahké vyklopenie a čistenie vďaka nepriľnavému povrchu. Forma je vyrobená v Nemecku z pevnej uhlíkovej ocele.

Dr.Oetker Forma na brownies Retro
13 €

Forma na americké čokoládové buchtičky brownies v ružovom retro dizajne je vyrobená pod značkou Dr. Oetker. Vnútro formy je opatrené nepriľnavým povrchom s keramickou prímesou, takže sa vám cesto pri pečení neprichytí.

Zenker Forma na dort 20 cm
7,40 €

Novinka

Forma na dort značky Zenker o průměru 20 cm se neztratí v žádné kuchyni. Tato kvalitně zpracovaná forma je vyrobena z materiálu s nepřilnavým povrchem, který je odolný až do 230 °C. Forma disponuje mechanismem pro snadné otevírání a zavírání.

Zenker Forma na dort 26 cm
8,20 €

Novinka

Forma na dort značky Zenker o průměru 26 cm potěší každého milovníka pečení. Tato kvalitní forma je vyrobena z materiálu s nepřilnavým povrchem, který je odolný až do 230 °C. Forma disponuje mechanismem pro snadné otevírání a zavírání.

Formy a plechy

Máte radi pečenie a chcete si zaobstarať kvalitné formy na pečenie na bábovku, torty alebo muffiny? Vyberajte na Mall.sk, nájdete tu mnoho foriem na pečenie aj plechov s nepriľnavým povrchom. Odporúčame tiež kvalitné silikónové formy!

Formy aj plechy najrôznejších rozmerov a tvarov ponúkajú značky Tefal, Tescoma, Banquet, Lamart, Toro, Berlingerhaus, Dr.Oetker.

Pozrite sa tiež na našu širokú ponuku pekáčov a zapekacích mís, ktoré sú vhodné predovšetkým na slané zapečené pokrmy.