TORO Forma na tortu Ruža 26 cm
9 €
+ doprava zadarmo

Forma na tortu s keramickým nepriľnavým povrchom s jemnou potlačou červených ruží. Jednoduchá forma na tortu, ktorá patrí do každej domácnosti.


TORO Forma na bábovku s podnosom a vekom
13,27 €
13 €
+ doprava zadarmo

Forma na bábovku je tradičnou pomôckou na pečenie v kuchyniach. Je vyrobená z uhlíkovej ocele, ktorá umožňuje ľahké pečenie a prípravu pokrmov ako na sladko tak na slano.


TORO Forma na bábovku

TORO Forma na bábovku

Hodnotenie: 5
10,90 €
+ doprava zadarmo

Silikónová forma značky TORO sa stane Vašim vynikajúcim pomocníkom pri pečení koláčov. Bábovka sa v silikónovej forme nepripáli a ľahko ju vyklopíte. Povrch formy je ľahko umývateľný a ušetrí vám tak veľa času i práce.


TORO Nastaviteľný vykrajovač cesta guľatý
7 €
+ doprava zadarmo

Posuvnú guľatú nerezovú formu možné jednoducho prispôsobiť veľkosti požadovanej torte. Forma značky Toro je ideálna na prípravu niekoľkoposchodových tort.


TORO Forma na bábovku Ruža 22,5 cm
9 €
+ doprava zadarmo

Forma na bábovku s keramickým nepriľnavým povrchom s jemnou potlačou červených ruží. Jednoduchá forma na bábovku ktorá patrí do každej domácnosti.


TORO Sada na pečenie 5 kusov
14,99 €
14,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Sada na pečenie s kvalitným nepriľnavým povrchom. Sada obsahuje plech na pečenie, pekáč, formu na bochník, forma na muffiny a stierku. Ľahké pečenie a vyklápanie so sadou od značky TORO.


TORO Nastaviteľný vykrajovač cesta hranatý
6 €
+ doprava zadarmo

Posuvnú obdĺžnikovú nerezovú formu možné jednoducho prispôsobiť veľkosti požadovanej torte. Forma značky Toro je ideálna na prípravu niekoľkoposchodových tort.