Banquet Forma beránek silikonová CULINARIA Red 31 x 16 x 9 cm
10,04 €

8 €
+ doprava zadarmo

Silikonová forma beránka je nezbytnost při každém velikonočním pečení. Tato od značky Banquet neváže chutě ani pachy pokrmů, snadno se udržuje a je odolná vysokým teplotám do 240 °C. Nedisponuje drátěnou konstrukcí, ale přesto drží tvar.


Banquet Forma na muffiny GRANITE 35x26,5x3 cm
10 €
+ doprava zadarmo

Forma na muffiny s nepriľnavým povrchom GRANITE. Vysoko odolný povrch má prvotriedne antiadhézne vlastnosti a ľahko sa udržiava. Upečte si malé muffinky len tak, pre radosť.


Banquet Forma na tortu GRANITE 26x8 cm, s vekom
10,30 €
10 €
+ doprava zadarmo

Forma na tortu s odnímateľným dnom s nepriľnavým povrchom GRANITE a praktickým plastovým vekom na cesty. Vysoko odolný povrch má prvotriedne antiadhézne vlastnosti a ľahko sa udržiava.


Banquet Forma na tortu GRANITE 26x6,5 cm
8,20 €
8 €
+ doprava zadarmo

Forma na tortu s odnímateľným dnom s nepriľnavým povrchom GRANITE. Vysoko odolný povrch má prvotriedne antiadhézne vlastnosti a ľahko sa udržiava. Využite formu na to pravé domáce pečenie.


Banquet Forma na rožteky silikónová CULINARIA
8,12 €
8 €
+ doprava zadarmo

So silikónovou formou Banquet upečiete naraz 30 kusov rožtekov. Materiál, z ktorého je forma vyrobená, odolá aj veľmi vysokým teplotám a je vhodný do umývačky riadu. Neviaže chute ani pachy pokrmov.


Banquet Silikonová forma na bábovku Culinaria Red 24 cm
9,46 €
9 €
+ doprava zadarmo

Upečte si tú najlepšiu domácu bábovku za pomoci formy značky Banquet. Je vyrobená z obľúbeného silikónu, ktorý je odolný aj veľmi vysokým teplotám, možno ho umývať v umývačke a nepripaľuje sa. Forma má priemer 24 cm.


Banquet Forma na orechy silikónová CULINARIA
8,12 €
8 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

So silikónovou formou Banquet upečiete naraz 40 kusov orechov. Materiál, z ktorého je forma vyrobená, odolá aj veľmi vysokým teplotám a je vhodný do umývačky riadu. Neviaže chute ani pachy pokrmov.


Banquet Silikonová forma na chlieb Culinaria Red
9 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

So silikónovou formou na chlieb značky Banquet budete chcieť piecť domáci chlieb každý deň! Materiál je odolný až do 240 ° C, neviaže chute ani pachy pokrmov a vďaka možnosti umývania v umývačke riadu sa veľmi ľahko udržiava.


Banquet Forma vlnitá na koláč GRANITE 28,5x3,5 cm
6,39 €
6 €
+ doprava zadarmo

Vlnitá forma na koláč s nepriľnavým povrchom GRANITE. Vysoko odolný povrch má prvotriedne antiadhézne vlastnosti a ľahko sa udržiava. Využite formu na to pravé domáce pečenie.


Banquet Silikonová forma na tortu Culinaria Red 24 cm
9,46 €
9 €
+ doprava zadarmo

So silikónovou formou na tortu od značky Banquet upečiete tie najlepšie narodeninové torty pre vašich blízkych! Forma má priemer 24 cm a možno ju použiť v klasickej aj mikrovlnnej rúre. Materiál je odolný aj veľmi vysokým teplotám a možno ho umývať v umývačke riadu.


Banquet Plech plytký GRANITE 43x29x2 cm
7,20 €
7 €
+ doprava zadarmo

Plytký plech s nepriľnavým povrchom GRANITE má prvotriedne antiadhézne vlastnosti a ľahko sa udržiava. Formy s nepriľnavým povrchom sú nevyhnutným pomocníkom v každej kuchyni.


Banquet Forma na bábovku GRANITE 22x11 cm
7,10 €
7 €
+ doprava zadarmo

Forma na bábovku s priemerom 22 cm s nepriľnavým povrchom GRANITE. Vysoko odolný povrch má prvotriedne antiadhézne vlastnosti a ľahko sa udržiava. Urobte si radosť sladkou pochúťkou.


Banquet Plech GRANITE 42x29x4,5cm, s vekom
13,50 €
+ doprava zadarmo

Plech s nepriľnavým povrchom GRANITE s umelým vekom, ktoré jednoducho pripevníte k plechu, vezmete za uši a môžete vyraziť. Plech má prvotriedne antiadhézne vlastnosti a ľahko sa udržiava.


Banquet Plech hlboký GRANITE 36,5x27x4,5 cm
7,20 €
7 €
+ doprava zadarmo

Hlboký plech s nepriľnavým povrchom GRANITE má prvotriedne antiadhézne vlastnosti a ľahko sa udržiava. Formy s nepriľnavým povrchom sú nevyhnutným pomocníkom v každej kuchyni.