Apple silikonový kryt na iPhone XS, biela MRW82ZM/A
46,81 €
44,86 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Odolné puzdro pre lepšiu ochranu mobilného telefónu Apple iPhone XS, silikónový obal, výstelka z mikrovlákna, kryje tlačidlá hlasitosti, bočné tlačidlo a krivky telefónu.


CellularLine pouzdro typu kniha Book Essential pro LG G5, černé
18,36 €

16,06 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický flipový kryt CellularLine Book Essential pro váš telefon LG G5 v černém desingu, vyrobené z imitace kůže. Pouzdro ochrání mobilní telefon před nečistotami, škrábanci a zmírní případný pád. Pohodlné ovládání aniž by jste telefon museli z pouzdra vyjímat.


CellularLine Prémiové kožené puzdro typu kniha Supreme pre Apple iPhone XS Max, čierne SUPREMECIPHX65K
28,89 €

20,90 €

Luxusné kožené puzdro typu kniha CellularLine SUPREME predstavuje štýlový doplnok pre váš mobilný telefón. Je vyrobené z najkvalitnejšej pravej kože, ktorá časom získa charakteristickú patinu a z každého puzdra sa tak stane originálny kúsok.
Puzdro je vyrobené presne na mieru danému telefónu, všetky konektory a ovládacie tlačidlá zostanú plne dostupné. Displej telefónu je chránený prednou zatváracou časťou puzdra s magnetickou poistkou proti nechcenému otvoreniu. Na vnútornej strane potom nájdete tri vrecká na kreditné karty a jednu väčšiu pre bankovky. Puzdro CellularLine SUPREME ochráni váš telefón pred akýmkoľvek poškodením a zároveň mu dodá jedinečný a štýlový vzhľad.


CELLY Púzdro typu kniha CELLY Wally pre Honor 10, PU koža, čierne WALLY752
15,50 €

Elegantné a praktické puzdro typu kniha CELLY Wally v novom dizajne, navrhnuté priamo pre váš telefón. Puzdro je vyrobené z kvalitnej a odolnej PU kože so štýlovým obšitím, zaručí dostatočnú ochranu pred pádmi aj iným poškodením. Odklápacia predná časť púzdra kryje displej telefónu a je istená zatváraním na magnet. Po otvorení nájdete trojicu vreciek na kreditné karty a jednu väčšiu kapsu na bankovky. Transparentný TPU kryt vnútri puzdra je vyrobený presne na mieru danému typu telefónu.


CELLY Púzdro typu kniha CELLY Wally pre Huawei Honor 7C, PU koža, čierne WALLY753
15,50 €

Elegantné a praktické puzdro typu kniha CELLY Wally v novom dizajne, navrhnuté priamo pre váš telefón. Puzdro je vyrobené z kvalitnej a odolnej PU kože so štýlovým obšitím, zaručí dostatočnú ochranu pred pádmi aj iným poškodením. Odklápacia predná časť púzdra kryje displej telefónu a je istená zatváraním na magnet.


CELLY Púzdro typu kniha CELLY Wally pre Huawei Y5 (2018), PU kože, čierne WALLY763
15,50 €

Elegantné a praktické puzdro typu kniha CELLY Wally v novom dizajne, navrhnuté priamo pre váš telefón. Puzdro je vyrobené z kvalitnej a odolnej PU kože so štýlovým obšitím, zaručí dostatočnú ochranu pred pádmi aj iným poškodením. Odklápacia predná časť púzdra kryje displej telefónu a je istená zatváraním na magnet. Po otvorení nájdete trojicu vreciek na kreditné karty a jednu väčšiu kapsu na bankovky. Transparentný TPU kryt vnútri puzdra je vyrobený presne na mieru danému typu telefónu.


CELLY Púzdro typu kniha CELLY Wally pre Nokia 7 Plus, PU koža, čierne WALLY731
15,49 €

10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitné ochranné puzdro typu kniha je určené pre Nokia 7 Plus, vyrobené z elegantnej PU kože, ochrana pred nárazmi, poškrabaním a prachom; magnetický uzáver, ľahký prístup ku všetkým tlačidlám a konektorom, možnosť použitia ako stojan, vrecká pre rôzne karty a peniaze.


CELLY Púzdro typu kniha CELLY Wally pre Xiaomi Redmi 5, PU koža, čierne WALLY732
15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitné ochranné puzdro typu kniha je určené pre Xiaomi Redmi 5, vyrobené z elegantnej PU kože, ochrana pred nárazmi, poškrabaním a prachom; magnetický uzáver, ľahký prístup ku všetkým tlačidlám a konektorom, možnosť použitia ako stojan, vrecká pre rôzne karty a peniaze.


Fixed Puzdro typu kniha FIXED Opus pre Honor View 10, čierne
15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantné puzdro FIXED Opus typu kniha navrhnuté presne na mieru vášho telefónu. Zaistí maximálnu ochranu vášho zariadenia proti pádom, škrabancom a nečistote. Napriek tomu zostáva zachovaný prístup ku všetkým ovládacím prvkom a fotoaparátu, bez nutnosti vyberať telefón z puzdra. Odklápacia predná strana má zatváranie na magnet a plne chráni displej zariadenia. Naviac má na vnútornej strane praktické vrecká na kreditné karty a bankovky.


CELLY Puzdro typu kniha pre Huawei Y7 (2018) / Y7 Prime (2018), PU kože, čierne WALLY762
15,51 €
14,90 €

Elegantné a praktické puzdro typu kniha CELLY Wally v novom dizajne, navrhnuté priamo pre váš telefón. Puzdro je vyrobené z kvalitnej a odolnej PU kože so štýlovým obšitím, zaručí dostatočnú ochranu pred pádmi aj iným poškodením. Odklápacia predná časť púzdra kryje displej telefónu a je istená zatváraním na magnet. Po otvorení nájdete trojicu vreciek na kreditné karty a jedno väčšie vrecko na bankovky. Transparentný TPU kryt vnútri puzdra je vyrobený presne na mieru danému typu telefónu.


CELLY Puzdro typu kniha pre Nokia 5.1/Nokia 5 (2018), PU koža, čierne WALLY765
19,48 €

16,90 €

Elegantné a praktické puzdro typu kniha CELLY Wally v novom dizajne, navrhnuté priamo pre váš telefón. Puzdro je vyrobené z kvalitnej a odolnej PU koža sa štýlovým obšitím, zaručí dostatočnú ochranu pred pádmi aj iným poškodením. Odklápacia predná časť púzdra kryje displej telefónu a je istená zatváraním na magnet.


CELLY puzdro typu kniha Wally pre Honor 9 Lite, PU koža, čierne WALLY711
15,45 €

10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitné ochranné puzdro typu kniha je určené pre Honor 9 Lite, vyrobené z elegantnej PU kože, ochrana pred nárazmi, poškrabaním a prachom; magnetický uzáver, ľahký prístup ku všetkým tlačidlám a konektorom, možnosť použitia ako stojan, vrecká pre rôzne karty a peniaze.


CELLY Pouzdro typu kniha Wally pro Huawei Mate 20 Pro, PU kůže, černé
15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantní flipové pouzdro na chytrý telefon z kvalitní koženky s vnitřní vaničkou z TPU. Pouzdro Celly Wally je vyrobené na míru smartphonu Huawei Mate 20 Pro a lze použít i jako stojánek. Obsahuje 3 vnitřní kapsy na kreditní karty a 1 větší kapsu na bankovky. Přední část se zavírá na magnet.


CELLY Puzdro typu kniha Prestige pre Apple iPhone XS Max, PU koža, čierne PRESTIGE999BK
19,25 €
18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Prémiové puzdro typu kniha CELLY Prestige ponúka elegantný a praktický doplnok pre váš telefón.
Puzdro je vyrobené z kvalitnej a odolnej PU kože so štýlovým obšitím, zaručí dostatočnú ochranu pred pádmi aj iným poškodením. Ultra tenké prevedenie púzdra oceníte najmä pri nosení vo vrecku, oproti iným púzdram je CELLY Prestige na prvý pohľad štíhlejšie. Po otvorení nájdete dve vrecká na kreditné karty, bankovky alebo iné drobnosti.
Tvrdený TPU kryt vnútri puzdra je vyrobený presne na mieru danému typu telefónu.
Všetky ovládacie tlačidlá zostanú plne prístupné, rovnako tak aj nabíjací konektor a reproduktory. Na zadnej strane puzdra je otvor pre fotoaparát navrhnutý priamo na daný model telefónu. Vďaka dômyselnej konštrukcii ide puzdro nastaviť do praktickej pozície stojančeka, ktorú oceníte najmä pri sledovaní filmov alebo videohovoru. S puzdrom CELLY Prestige získate dostatočnú ochranu pre váš telefón v elegantnom a štýlovom prevedení.


CELLY Puzdro typu kniha Wally pre Apple iPhone XR, PU koža, čierne WALLY998
15,51 €

13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantné a praktické puzdro typu kniha CELLY Wally v novom dizajne, navrhnuté priamo pre váš telefón. Puzdro je vyrobené z kvalitnej a odolnej PU kože so štýlovým obšitím, zaručí dostatočnú ochranu pred pádmi aj iným poškodením. Odklápacia predná časť púzdra kryje displej telefónu a je istená zatváraním na magnet. Po otvorení nájdete trojicu vreciek na kreditné karty a jednu väčšiu kapsu na bankovky.


EPICO FLIP CASE Samsung Galaxy S10, černá 37111131300001
17,49 €
17,10 €

Elegantní flipové pouzdro v černém provedení se silným magnetem. Epico Flip Case je vyrobené na míru telefonu Samsung Galaxy S10, který chrání ze všech stran. Vrchní část je zhotovená z koženky, vnitřní z pružného TPU. Pouzdro nijak neblokuje přístup k ovládacím prvkům telefonu.


EPICO FLIP CASE Samsung Galaxy S10+, černá 37211131300001
17,49 €
17,10 €

Elegantní flipové pouzdro v černém provedení se silným magnetem. Epico Flip Case je vyrobené na míru telefonu Samsung Galaxy S10+, který chrání ze všech stran. Vrchní část je zhotovená z koženky, vnitřní z pružného TPU. Pouzdro nijak neblokuje přístup k ovládacím prvkům telefonu.


EPICO FLIP CASE Samsung Galaxy S10e, černá 37311131300001
17,49 €
17,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantní flipové pouzdro v černém provedení se silným magnetem. Epico Flip Case je vyrobené na míru telefonu Samsung Galaxy S10e, který chrání ze všech stran. Vrchní část je zhotovená z koženky, vnitřní z pružného TPU. Pouzdro nijak neblokuje přístup k ovládacím prvkům telefonu.


EPICO FLIP CASE with MAGNETIC CLOSURE iPhone XR, černá
25,23 €
24,84 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantní flipové pouzdro, které ochrání váš telefon před poškrábáním a pádem ze všech stran. Epico Flip Case pro Apple iPhone XR je vyrobeno z koženky a odolného TPU a vybaveno silným magnetem na zavírání. Neblokuje ovládací prvky ani konektory a potěší vás luxusním designem v černé barvě.


EPICO FLIP CASE with MAGNETIC CLOSURE iPhone XR, hnědá
25,23 €
24,84 €

Elegantní flipové pouzdro, které ochrání váš telefon před poškrábáním a pádem ze všech stran. Epico Flip Case pro Apple iPhone XR je vyrobeno z koženky a odolného TPU a vybaveno silným magnetem na zavírání. Neblokuje ovládací prvky ani konektory a potěší vás luxusním designem v hnědé barvě.


EPICO FLIP CASE with MAGNETIC CLOSURE iPhone XS, černá
25,23 €
24,84 €

Elegantní flipové pouzdro, které ochrání váš telefon před poškrábáním a pádem ze všech stran. Epico Flip Case pro Apple iPhone XS je vyrobeno z koženky a odolného TPU a vybaveno silným magnetem na zavírání. Neblokuje ovládací prvky ani konektory a potěší vás luxusním designem v černé barvě.


EPICO FLIP CASE with MAGNETIC CLOSURE iPhone XS, hnědá
25,23 €
24,84 €

Elegantní flipové pouzdro, které ochrání váš telefon před poškrábáním a pádem ze všech stran. Epico Flip Case pro Apple iPhone XS je vyrobeno z koženky a odolného TPU a vybaveno silným magnetem na zavírání. Neblokuje ovládací prvky ani konektory a potěší vás luxusním designem v hnědé barvě.