quell Filtračná fľaša NOMAD (modrá)

quell Filtračná fľaša NOMAD (modrá)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Podrobný popis Ste turista? Bicyklujete? Kempujete? Chodievate do zahraničia? Nech ste kdekoľvek, všade oceníte prístup k čistej a bezpečnej vode. A to najmä na miestach, kde nie je dostupný overený zdroj pitnej vody. Celý popis
30 €
Vrátane DPH
Partner: bionte

Skladom u partnera 4 kusy

12.12.2022 - 14.12.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu bionte

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 11949138

Popis

Podrobný popis Ste turista? Bicyklujete? Kempujete? Chodievate do zahraničia? Nech ste kdekoľvek, všade oceníte prístup k čistej a bezpečnej vode. A to najmä na miestach, kde nie je dostupný overený zdroj pitnej vody. Filtračná fľaša Quell NOMAD, s jedinečnou filtračnou technológiou Disruptor™ vám poskytne najčistejšiu možnú vodu tým, že z nej odstráni viac ako 99,9% všetkých kontaminantov. Okrem toho odstraňuje z vody zápach a pachute. Na rozdiel od tradičných vodných filtrov využíva Disruptor™ okrem aktívneho uhlíka aj striebro a najmä princíp elektroadsorpcie. Voda ktorú budete piť bude omnoho bezpečnejšia a bude mať tiež lepšiu chuť.

Fľaša je kompaktná a ľahká, takže ju môžete mať stále po ruke v aute, pri športe, na výletoch, doma, v škole… Quell NOMAD filtruje priamo pri pití, nemusíte na nič čakať. Okrem vedomia, že budete piť čistú vodu, značne pomôžete aj životnému prostrediu tým, že nebudete vytvárať zbytočný odpad v podobe plastových fliaš z balenej vody. Vlastnosti filtračnej fľaše Quell NOMAD

Objem fľaše 700ml Vyrobená z materiálu pre potravinárske účely neobsahujúce BPA (BPA free) Filtruje vodu s teplotou do 38oC Vhodná do umývačky riadu (okrem filtračnej vložky) Kompaktná, ľahká a ergonomicky tvarovaná Náustok na pitie s poistkou proti vyliatiu Filtračná vložka je vymeniteľná Rozmer fľaše 23 × 7,5cm – pasuje do väčšiny držiakov fliaš na bicykle 100% recyklovateľná (okrem filtračnej vložky) Kapacita filtračnej vložky: 300 náplní / 2 mesiace (závisí od čistoty vstupnej vody) Ochranný kryt fľaše slúži zároveň aj ako pohár.

Filtračná technológia Disruptor™ Základom filtračnej fľaše QuellNOMAD je filtračná vložka Disruptor™, ktorá patrí medzi to najúčinnejšie čo je dnes na trhu dostupné. Pre proces čistenia vody nevyžaduje vysoký tlak, elektrickú energiu ani chemikálie, nič do vody nepridáva. Vďaka princípu elektroadsorpcie organické kontaminanty nielen zadržiava ale aj zneškodňuje. Disruptor™ bol donedávna využívaný výlučne NASA. Viac informácií o Disruptore™ nájdete tu. Čo filter z vody odstraňuje? Unikátna technológia Disruptor™ odstráni z filtrovanej vody viac nečistôt ako ktorákoľvek iná filtračná technológia bez potreby elektrickej energie.

baktérie E.coli vírusy parazity a cysty sedimenty endotoxíny stopové prvky po liekoch chlór niektoré ťažké kovy (olovo, meď, železo)

Filtráciou sa neodstraňujú minerály, ktoré sú prirodzenou a potrebnou súčasťou pitnej vody. Možnosti využitia Aj obecná voda má na rôznych miestach rozdielnu kvalitu a chuť, obsah chlóru, kovov či prítomnosť mikroorganizmov. Ak teda máte citlivejší žalúdok, alebo jednoducho chcete piť naozaj čistú a chutnú vodu, fľaša Quell NOMAD vám poslúži nielen doma ale aj v práci, v aute, škole, fitku a pod. Určite si ju nezabudnite vziať so sebou aj na výlety, na bicykel, do kempu a na cesty do zahraničia. Nikdy nemôžete vedieť, či na miestach, kde sa môžete ocitnúť, je dostupná čistá voda alebo obchod, kde si môžete kúpiť balenú vodu. Navyše, ak cestujete naľahko, potom vo svojom batohu nebudete potrebovať veľa fliaš s vodou. Mimochodom, viete koľko peňazí ušetríte ak nebudete musieť zbytočne kupovať balenú vodu? Ekológia Nezanedbateľný je pre mnohých určite aj ekologický aspekt, keďže filtračná fľaša Quell NOMAD má opakované využitie a predídete zbytočným nákupom jednorazových plastových fliaš (1 filter = až 150 plastových fliaš…). Súčasne je fľaša plne recyklovateľná (okrem filtračnej vložky).