ONE Fitness Sada odporových gúm PBF SET04 ONE Fitness

ONE Fitness Sada odporových gúm PBF SET04 ONE Fitness

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Sada odporových gúm obsahuje 4 ks expanderov, ktoré sú všestranným pomocníkom a môžete ich použiť pri takmer každom tréningu.Sada odporových gúm na posilňovanie svalovSada odporových gúm obsahuje 4 ks expanderov, ktoré sú všestranným pomocníkom a môžete ich použiť pri takmer každom tréningu buď ak… Celý popis
8,36 €
Vrátane DPH
Partner: PrimeFit.sk

Skladom u partnera 5+ kusov

3.2.2023 - 5.2.2023 na vašej adrese
 

Tovar od predajcu PrimeFit.sk

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 13626811

Popis

Sada odporových gúm obsahuje 4 ks expanderov, ktoré sú všestranným pomocníkom a môžete ich použiť pri takmer každom tréningu.


Sada odporových gúm na posilňovanie svalov


Sada odporových gúm obsahuje 4 ks expanderov, ktoré sú všestranným pomocníkom a môžete ich použiť pri takmer každom tréningu buď ako podporu, alebo ako dynamickú záťaž. Gumy môžete vďaka svojej odolnosti používať aj vonku za akéhokoľvek počasia.

Odporové gumy sa využívajú ako podpora, alebo dopomoc pri zhyboch, tricepsových kľukoch a ďalších variáciách cvikov. Posilňovacie gumy sú veľmi často tiež využívané pri rehabilitačnom cvičení. Vďaka tomu, že sa nejedná o priamu záťaž, ale guma postupným ťahom vytvára odpor, je často používaným rehabilitačnom doplnkom pri úrazoch svalov, šliach a kĺbov. Pri funkčnom tréningu možno gumu použiť ako dynamickú záťaž, nech ju už používate samostatne, alebo v kombinácii s inými fitness pomôckami. Rozšírenie tréningu o dymanickú záťaž dokáže posilniť svaly aj v polohách, kedy sval už nepracuje. Napríklad v spodnej pozícii v drepe.

Posilňovacia guma je obľúbená pomôcka pre aerobic a fitness cvičení slúžiace k efektívnemu precvičenie všetkých svalových partií, hlavne sedacích, chrbtových a brušných svalov. Každá z gúm má odlišnú tuhosť a možno tak nastaviť rôznu intenzitu cvičenia. Umožňuje veľmi ľahko a efektívne precvičovať svaly celého tela. Vďaka vysokej efektivite vykonávaných cvikov je veľmi vhodná pre všetky kategórie cvičencov.Výhody:
  • pre začiatočníkov aj profesionálov
  • vysoko efektívne cvičenie
  • čím vyššia tuhosť, tým vyššia náročnosť cvičenia
  • jednoduchá farebná odlíšiteľnosť tuhosti
  • špeciálna posilňovacia guma (v tvare uzavretého kruhu)

Technické parametre:
  • limetková: 500 × 50 × 0,4 mm / odpor: 4,5 – 7 kg
  • ružová: 600 × 50 x 0,7 mm / odpor: 9 – 16 kg
  • zelená: 600 x 50 x 0,9 mm / odpor: 13,5 – 20,5 kg
  • fialová: 600 x 50 x 1,2 mm / odpor: 18 – 25 kg