SAMSUNG Gear Sport (R600), čierny

Značka: SAMSUNG Náš kód: 1075009

Doprava zadarmo

SAMSUNG Gear Sport (R600), čierny

Gear Sport sú štýlové a zároveň praktické inteligentné hodinky s kruhovým ciferníkom s minimalistickým okrajom vybavené 1,2 palcovým Super AMOLED displejom a zdokonaleným užívateľským rozhraním, ktoré umožňuje ľahšie sledovať potrebné informácie počas pohybu. Celý popis

249
249 € vrátane RP a DPH Bežná cena: 349 €, Ušetríte 100 € (28 %)
Cena s MALL kartou:
219 €
Viac info tu

Náš kód: 1075009

Popis

Popis produktu

<table align=„center“ border=„0“ width=„100%“ style="border:1px lightgray solid;b

Gear Sport: Nové univerzálne inteligentné hodinky podporujúce aktívny a vyvážený životný štýl

Gear Sport sú štýlové a zároveň praktické inteligentné hodinky s kruhovým ciferníkom s minimalistickým okrajom vybavené 1,2 palcovým Super AMOLED displejom a zdokonaleným užívateľským rozhraním, ktoré umožňujú ľahšie sledovať potrebné informácie počas pohybu. S hodinkami Gear Sport môžu užívatelia teraz pracovať na dosiahnutí stanovených cieľov týkajúcich sa zdravia a wellness a môžu dostávať upozornenia týkajúce sa výživového režimu a odporúčaných fyzických aktivít, aj keď sú off-line.

Hodinky sú konštruované s odolnosťou spĺňajúcou vojenské požiadavky a dokážu odolávať mnohým typom prostredia. Vďaka svojmu elegantnému a ergonomickému tvaru, ktorý možno doplniť širokou škálou farebných ľahko vymeniteľných remienkov so štandardnou šírkou 20 mm, sú hodinky Gear Sport ideálne pre každú príležitosť, takže ich môžete bez problému nosiť v posilňovni aj počas večernej zábavy s priateľmi.

Hodinky Gear Sport sú k dispozícii v modrej a čiernej farbe a obsahujú tiež základné funkcie hodiniek Gear:

 • ovládanie zariadenia Samsung podporujúceho IoT prostredníctvom aplikácie Samsung Connect (iba NFC).
 • diaľkové ovládanie, či už ide o prezentáciu v PowerPointe alebo okuliare Samsung Gear VR.
 • platenie tovaru pohybom zápästia pomocou služby Samsung Pay (iba NFC).

Špičková odolnosť proti vode a plavecké funkcie:

 • Ideálny spoločník na plávanie – od plaveckého tréningu s meraním času až po hranie v bazéne – tieto zariadenia sú certifikované ako vodeodolné až do tlaku 5 atm.
 • Gear Sport teraz obsahujú najnovšiu aplikáciu pre plavecký tréning Speedo On od firmy Speedo, takže vám umožňujú ľahko sledovať hlavné merané hodnoty, ako je počet preplavaných bazénov, čas na jeden bazén, typ temp a mnohé ďalšie.

Špičkové monitorovanie tepovej frekvencie:

Gear Sport ponúkajú zvýšenú presnosť a podporuje pokročilé monitorovanie tepovej frekvencie v reálnom čase. Pomáha priebežne monitorovať vašu srdcovú činnosť – či už počas bezstarostného spánku alebo pri náročnom cyklistickom tréningu.Prémiové partnerstvá:

Svoje každodenné aktivity môžete doplniť a obohatiť tiež vďaka partnerstvu so spoločnosťami Under Armour a Spotify. Gear Fit2 Pro spolupracuje s fitness aplikáciami spoločnosti Under Armour vrátane aplikácií Under Armour Record™, MyFitnessPal®, MapMyRun® a Endomondo™, určených na sledovanie fyzickej aktivity, a ponúkajú tiež funkcie týkajúce sa výživy, spánku a kondície – tieto funkcie tak svojim užívateľom ponúkajú ucelený prehľad o ich zdraví a fyzickom stave. Aplikácia Spotify s podporou off-line režimu vám umožňuje počúvať hudbu on-line i off-line, a to dokonca aj keď pri sebe práve nemáte inteligentný telefón, takže si svoje obľúbené skladby môžete vychutnať skutočne kdekoľvek.

Automatické rozpoznanie fyzickej aktivity:

Funkcia pre automatické rozpoznanie fyzickej aktivity, ktorú náramky podporujú, načúva pohybom vášho tela a dokáže rozpoznať nasledujúce typy fyzickej aktivity: chôdza, beh, jazda na bicykli a dynamické aktivity zahŕňajúce rôzne činnosti od tanca až po basketbal.

Osobná motivácia:

Môžete si nastaviť svoj vlastný wellness plán s cieľmi a upozorneniami podľa vlastného výberu.


Technické špecifikácie

 • Displej: 1,2 palcový kruhový Super AMOLED; 360 × 360, 302ppi; Plne farebný stále svietiaci displej; Corning ® Gorilla ® Glass 3
 • Aplikačný procesor: Dvojjadrový 1.0 GHz
 • OS: Tizen
 • Veľkosť: 42,9 (š) × 44,6 (v) × 11,6 (h) mm; 50 g (bez náramku)
 • Remienok: 20mm
 • Pamäť: 4 GB internej pamäti; 768 MB RAM
 • Konektivita: Bluetooth® v4.2, Wi-Fi b / g / n, GPS / GLONASS / Beidou
 • Senzor: Akcelerometer, gyroskop, barometer, tepová frekvencia, okolité osvetlenie
 • Batéria: 300 mAh
 • Nabíjanie: Bezdrôtové nabíjanie
 • Odolnosť: Odolnosť voči vode do tlaku 5 atm; MIL STD 810G
 • Kompatibilita: Samsung Galaxy: Android 4.3 alebo novší; Iný Android: Android 4.4 alebo novší; iPhone 7, 7 Plus, 6s, 6s Plus, SE, 5 *iOS 9.0 alebo novší

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

GPS áno
Vodeodolnosť áno
Meranie tepovej frekvencie áno
Budík áno
Zobrazenie času Digitálne
Meranie kvality spánku áno
Veľkosť Univerzálne
Farba čierna