Garmin Vivofit, čierná

Značka: Garmin Náš kód: 843007

Doprava zadarmo

Garmin Vivofit, čierná

Novinka Garmin vívofit. Jedná sa o monitorovací náramok, ktorý pri nosení na ruke monitoruje pohybovej aktivity. Celý popis

70
70 € vrátane RP a DPH Bežná cena: 122 €, Ušetríte 52 € (42 %)
Cena s MALL kartou:
20 €
Viac info tu
Už sa nepredáva
Viac informácií

Dostupnosť nie je známa

Pri tomto tovare momentálne nemôžeme garantovať jeho dostupnosť.
Ak si prajete byť informovaný o zmene, kliknite na Mám záujem.

Len čo budeme môcť dostupnosť garantovať, budeme Vás kontaktovať.

Informácie o Garantovanej dostupnosti

Popis

Popis produktu

Garmin vívofit

je inteligentný fitness náramok, ktorý pri nosení na ruke monitoruje pohybovej aktivity. Na rozdiel od iných fitness náramkov na trhu je vívofit schopný nielen monitorovať denné a nočné aktivity, ale s neuveriteľnou 1 ročnej výdrži batérií funguje aj ako plnohodnotné fitness hodinky. Garmin vívofit je pre bežný život prispôsobený ako životnosťou batérií ( 1 rok ), tak aj odolnosťou voči vode ( 50 m ), vďaka ktorej sa o vívofit nemusíte báť ani pri daždi, plávanie či osobnej hygiene.

Čo Garmin vívofit vie ?

Vívofit obsahuje vlastné, prehnutý farebný displej, ktorý u náramku zostáva po celú dobu používania zapnutý a pre zistenie času alebo iných hodnôt ho netreba prebúdzať. Na displeji je možné sledovať: čas, počet krokov, zostávajúce kroky pre dosiahnutie denného cieľa, spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť, indikátor nečinnosti, aktuálny mód ( deň/noc ) a srdcový tep ( v prípade prepojenia s ANT+ snímačom srdcového tepu ). Všetky merané hodnoty sú automaticky ukladané v pamäti náramku a po stištění tlačidla na náramku je možné ich preniesť do denníka Garmin Connect pomocou počítača alebo chytrého mobilného telefónu. Pre prenos využíva Garmin vívofit bezdrôtových technológií ANT+ alebo Bluetooth Smart.

Splniteľné ciele

Garmin vívofit je na základe zanzamenaných dát schopný automaticky nastaviť denný cieľ, ktorý je pre užívateľa splniteľný. Pomocou pravidelného vyhodnotenia aktivít a individuálneho prispôsobenia denného cieľa sa vívofit snaží svojho majiteľa postupne motivovať k dosiahnutiu zdravšieho životného štýlu.

Je čas sa hýbať

Výskumy ukazujú, že dlhší čas strávený bez pohybu, ako je napríklad strnulý sed pri počítači, má negatívny vplyv na ľudské zdravie. Negatívny vplyv možno znížiť krátkymi prestávkami vyplnenými nenáročnými pohybovými aktivitami. Garmin vívofit sleduje čas, po ktorý sa nehýbu a včas svojho majiteľa na potrebu prestávky graficky aj zvukovo upozorní.

Ročná životnosť batérie

Garmin vívofit je použiteľný 7 dní v týždni, 24 hodín denne. V plnohodnotnom režime použití vydrží bez nabíjania celý rok. Na nabíjanie vívofit využíva dve, užívateľsky vymeniteľné batérie typu CR1632.

Monitoring spánku

Po prepnutí do nočného režimu zaznamenajú hodinky vívofit kvalitu vášho spánku. Po prenose dát do denníka Garmin Connect môžete dianie počas spánku navyše podrobne vyhodnotiť.

Sledujte svoj ​​pokrok

Pomocou tlačidla na hodinkách je možné odoslať zaznamenané dáta z hodiniek do denníka Garmin Connect. Garmin Connect je dostupný pomocou webového prehliadača alebo mobilné aplikácie pre Android či iOS platformy. V denníku je možné sledovať štatistiku absolvovaných aktivít, vrátane množstva a kvality spánku. Pre lepšiu motiváciu je možné sa pomocou denníka Garmin Connect spojiť s ďalšími užívateľmi ( napríklad pracovnými kolegami ) a vzájomne porovnávať dosiahnuté hodnoty.

Vypočujte svoje srdce

Pridajte k hodinkám vívofit snímač srdcového tepu a cvičte efektívnejšie. Je vaším cieľom redukcia hmotnosti, rast vytrvalosti alebo len relaxácie ? Všetko je pri pohybe závislé na dosiahnutom pulze. Vívofit vám s tým pomôže.

Zvoľte si svoju farbu a veľkosť

Remienok náramku Garmin vívofit je k dispozícii v 5 farebných variantoch a dvoch veľkostiach ( pánske a dámske ). Elektronika hodiniek je zacvaknutá v remienka a v prípade potreby je remienok možné jednoducho vymeniť. Idete behať, máte pracovnú schôdzku alebo idete do spoločnosti ? Podľa okolností môžete farbu hodiniek vívofit jednoducho prispôsobiť.

Garmin vívofit má podporu slovenčiny

Denník Garmin Connect, ktorý ukladá a vyhodnocuje dáta z náramku Garmin vívofit je k dispozícii plne v českom jazyku. Samotné hodinky vívofit používajú univerzálne symboly, ktoré sú zrozumiteľné bez ohľadu na krajinu použitia.

Bližšia špecifikácia produktu

Rozmery:

  • 21mm ( šírka ), 10.5mm ( hrúbka ), obvod remienka : 120 – 175mm ( malý ), 152 – 210mm ( veľký )

veľkosť displeja:

  • 25.5mm x 10mm, hmotnosť : 25.5 g

Použité batérie:

  • 2 x CR1632, výdrž batérií : viac ako 1 rok

Odolnosť proti vode:

  • 50m

Kapacita pamäte:

  • Uchová viac ako 1 mesiac záznamov ( 24hod./7dní ) bez synchronizácie, kompatibilný s ANT+ snímačmi srdcového tepu, bezdrôtová synchronizácia ( Bluetooth® Smart3 nabo USB ANT Stick )

Monitoring spánku:

  • Dáta zobraziteľná na displeji : čas, denný počet krokov, zostávajúci počet krokov do denného cieľa, vzdialenosť, spálené kalórie, srdcový tep ( v prípade použitia ANT + snímača srdcového tepu )

Vstavaný senzor:

  • 3-osý akcelerometer

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

GPS nie
Vodeodolnosť 50m
Meranie tepovej frekvencie nie
Budík áno
Zobrazenie času Digitálne
Meranie kvality spánku áno
Veľkosť Univerzálne