Fitbit Charge 3 Special Edition (NFC) - Lavender Woven

Značka: Fitbit Náš kód: 1281402

Doprava zadarmo

Fitbit Charge 3 Special Edition (NFC) - Lavender Woven

Fitbit Charge 3 prináša prémiový dizajn vhodný pre plávanie, už tradičné funkcie pre zdravie a kondíciu a stáva sa najchytrejším náramkom spoločnosti – navyše to všetko s až 7 dennou výdržou. Celý popis

169.9
169,90 € vrátane RP a DPH
Cena s MALL kartou:
139,90 €
Viac info tu
Posledný kus za túto cenu!

Náš kód: 1281402

Mesačne od:
16,99 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Fitbit Charge 3

Prémiový design, inteligentné funkcie Fitbit Charge 3 je vyrobený z výnimočne ľahkých materiálov. Puzdro je vyhotovené z leteckej zliatiny hliníka a krycieho skla Corning® Gorilla® Glass 3, ktoré sa stará o zvýšenú ochranu displeja. Fitbit Charge 3 ďalej ponúka ostrý displej s dotykovým ovládaním, ktorý je takmer o 40% väčší a jasnejší, než tomu bolo u predchádzajúceho modelu. Ponúka intuitívnejšie ovládanie a ľahký prístup k najdôležitejším informáciám. Fitbit Charge 3 poteší tiež aktívny plavcov, môže sa totiž pochváliť vodotesnosťou.

Interaktívne užívateľské rozhranie

Hardware bol doplnený interaktívnym užívateľským rozhraním, ktoré bolo prepracované tak, aby užívateľa ešte viac motivovalo k dosiahnutiu cieľov počas každého dňa. Dotykový displej s vysokým kontrastom skvele zobrazuje patričné informácie v odtieňoch šedej s novými hravými animáciami a grafikou, ktorá prekvapí, poteší, vytvára zábavné okamihy a pomáha osláviť dosiahnuté míľniky a zostať sústredenými na dosiahnutie ďalšieho cieľa.

Všetko pre zdravie a kondíciu

Okrem prémiového dizajnu Charge 3 ponúka aj vylepšené funkcie pre zdravie a kondíciu. S viac ako 149 miliardami nameraných hodín srdcového tepu, vylepšil Fitbit svoju 24/7 PurePulse® technológiu pre meranie srdcového rytmu k ešte väčšej presnosti. Namerané údaje počas cvičenia sú tak teraz ešte presnejšie, najmä sa jedná o spálené kalórie a kľudový srdcový tep. Možno tak lepšie optimalizovať tréningy a odhaliť osobné trendy v oblasti zdravia. Pridanie SpO2 senzora, ktorý je teraz prvýkrát vo Fitbit náramku, pridáva potenciál pre odhad hladiny kyslíka v krvi a pomáha sledovať nové zdravotné indikátory, ako je spánková apnoe.

Vylepšenia v monitorovaní a analyzovaní spánku

Fitbit napomáha miliónom užívateľov lepšie porozumieť svojmu spánku a svojim zvyklostiam, ktoré môžu spánok ovplyvniť. Fitbit je prvou značkou vyrábajúcou wearables, ktorá ponúkla monitorovanie spánku a vybudovala jednu z najväčšej databázy spánku počas uplynulých siedmich rokov s viac ako 7,5 miliardami zmonitorovaných nocí. Fitbit tiež predstavil monitorovanie spánkových fáz a spánkových odporúčaní založených na pulze, čo umožnilo viac porozumieť kvalite spánku.

Novinky a vylepšenie Fitbit Charge 3:

 • Režimy cvičenia založené na cieľoch: Na výber je z viac ako 15 módov pre cvičenie, medzi ktoré patrí cyklistika, plávanie, beh, vzpieranie a jóga. Možno si nastaviť ciele pre spálené kalórie, vzdialenosť alebo trvanie cvičenia a sledovať štatistiky a pokrok v reálnom čase.
 • Vodotesnosť do 50M: S náramkom je možné sa sprchovať, vystaviť ho dažďu, bazénu alebo pokojne oceánu. Sledovať možno čas plávania v reálnom čase priamo na zápästí vo Swim Mode, alebo je možné sledovať odplávanú vzdialenosť a bazény v aplikácii Fitbit® za pomoci technológie SmartTrack®.
 • Ubehnutá vzdialenosť: Vďaka pripojeniu k GPS telefónu možno sledovať čas a ubehnutú vzdialenosť v reálnom čase priamo na displeji zariadenia. Dostupná je tiež funkcia Run Detect, ktorá automaticky začne, preruší alebo zastaví monitorovanie behu. (Dostupné už čoskoro).
 • Monitorovanie ženského zdravia: Lepší prehľad menštruačného cyklu pre ženy. Vďaka aplikácii Fitbit je možné zaznamenať periódu a ovuláciu, zaznamenať príznaky a porovnávať svoje cykly. K tomu so všetkými zdravotnými a kondičnými štatistikami možno získať lepší prehľad o svojom zdraví.
 • Osobné odporúčania: Charge 3 umožní užívateľom lepšie spoznať seba a zlepšiť svoju kondíciu a zdravie vďaka dynamickým odporúčaniam ohľadom aktivity, srdcového tepu, stravovania a spánku. Odporúčania pomáhajú k dosiahnutiu cieľov pozitívnymi tipmi vo chvíľach, keď je to potrebné. (Dostupné čoskoro v aplikácii Fitbit)
 • Vzájomná motivácia s ďalšími užívateľmi: Zapojením sa do jednej z najväčších sociálnych sietí o zdravie a kondíciu, ktorá má viac ako 25 miliónov aktívnych používateľov, napomôže motivácii k dosiahnutiu osobných cieľov, rovnako ako spojenie sa s priateľmi, rodinou a ďalšími ľuďmi skrz Feed, Groups a Challenges vo Fitbit aplikácii.
 • Vedenie a motivovanie 24/7: Umožňuje zostať neustále na špici a získať kompletný obraz o celkovom zdraví a kondícii vďaka funkciám ako sú automatické rozpoznanie cvičenia, pripomenutie k pohybu, sprievodca dychovým cvičením, monitorovanie spánku a spánkových fáz a oveľa viac.
 • Rozšírené oznámenia a rýchle odpovede: Ľahko prispôsobiteľná a zobraziteľná notifikácia z aplikácií ako sú napríklad Facebook a Uber, rovnako tak upozornenie na volanie, kalendár, textové správy. Prijatie a odmietnutie hovoru s možnosťou rýchlych prednastavených odpovedí pre užívateľov s operačným systémom Android.
 • Základné aplikácie: Aplikácie vhodné pre celý deň medzi ktoré patrí napríklad budík, časovač, počasie, a navyše aj Fitbit Leaderboard a kalendár spolu s budúcimi aktualizáciami.
 • Obľúbené značkové aplikácie: V budúcnosti bude pre zariadenie pridané vybrané množstvo populárnych značkových aplikácií, ktoré sú známe z Fitbit Ionic a Fitbit Versa.
 • Jednoduché a bezpečné platby: Peňaženka doma už nie je problém. Stačí mať na ruke Fitbit Charge 3 Special Edition pre jednoduché a bezpečné platby skrz Fitbit Pay™; to k dnešnému dnu podporuje viac ako 100 finančných inštitúcii v 16 krajinách.
 • Široká kompatibilita: Kompatibilné so všetkými zariadeniami s operačným systémom Android a iOS, v blízkej budúcnosti tiež so systémom Windows, je možné zvoliť ľubovoľné zariadenia v závislosti na mobilnom telefóne.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

GPS nie
Vodeodolnosť áno
Meranie tepovej frekvencie áno
Budík áno
Zobrazenie času Kombinované
Meranie kvality spánku áno
Veľkosť Univerzálne
Farba fialová