Ledragomma PEZZI PROMAXAFE 65 cm, lopta, strieborný, sáčok

Ledragomma PEZZI PROMAXAFE 65 cm, lopta, strieborný, sáčok

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Originálne cvičebné lopty od Ledragomma! Lopty PROmaxafe sú určené k posilňovacím cvičením a k rehabilitácii. Cvičebné lopty PEZZI PROMAXAFE sú vhodné pre veľmi namáhavé cvičenie. Ich vysoká nosnosť ich predurčuje k vykonávaniu posilňovacích cvikov s pomocným závažím. Celý popis
34,39 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

18.6.2021 - 21.6.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100046487168

Popis

Originálne cvičebné lopty od Ledragomma! Lopty PROmaxafe sú určené k posilňovacím cvičením a k rehabilitácii.

Cvičebné lopty PEZZI PROMAXAFE sú vhodné pre veľmi namáhavé cvičenie. Ich vysoká nosnosť ich predurčuje k vykonávaniu posilňovacích cvikov s pomocným závažím. Lopty nestráca svoje dynamické vlastnosti potrebné k lepšiemu a efektívnejšiemu cvičenia ani pri veľkom zaťažení.

Lopty sú na výber v troch priemeroch (Ø 53, 65, 75 cm), v striebornej farbe. Sú balené v sáčku. Povrch cvičebných balónov Maxafe je zamatovo hebký a matného vzhľadu.
Maximálne zaťaženie lopty je až 600 kg.

„Maxafe“ je najviac inovatívny produkt medzi cvičebnými lopte: špeciálna zmes materiálov (flexton silpower®) zaisťuje, že lopta v najhoršom prípade naraz nepraskne, ale iba pomaly stráca vzduch, vďaka čomu je zaistená bezpečnosť užívateľa.
Ďalšie vylepšenia: materiál flexton silpower® dá opraviť! Takže Maxafe cvičebné lopty môžete ľahko špeciálny sadou opraviť.


Správna veľkosť lopty sa určuje podľa výšky postavy:

výška postavy – zodpovedajúcu veľkosť lopty
do 150cm – 53cm
do 175cm – 65cm
nad 175cm –75cm.

Balenie obsahuje návod v šiestich jazykoch, vrátane českého.