Kenko 77 mm UV filter RealPro ASC

Kenko 77 mm UV filter RealPro ASC

UV filter RealPro blokuje priechod UV zložke svetla, ktorá pri fotení za slnečného dňa spôsobuje príliš jasné (preexponované) fotografie s hmlovými obrysmi fotených objektov. Filter je vybavený UV-brúseným sklom, ktoré odfiltruje nežiadúce UV spektrum. Tento typ skla má ľahký žltý odtieň, ktorý ale nijako neovplyvňuje výsledný obrázok. RealPro UV filter je univerzálny filter, ktorý možno použiť aj ako permanentnú ochranu šošovky. Filter zostáva čistý po dlhú dobu používania vďaka ASC povrchovej úprave filtra. Celý popis
40 €
Vrátane RP a DPH
35,60 €
Tovar od predajcu MALL

Momentálne nedostupné

Kód: 843354

Popis

UV filter RealPro blokuje priechod UV zložke svetla, ktorá pri fotení za slnečného dňa spôsobuje príliš jasné (preexponované) fotografie s hmlovými obrysmi fotených objektov. Filter je vybavený UV-brúseným sklom, ktoré odfiltruje nežiadúce UV spektrum. Tento typ skla má ľahký žltý odtieň, ktorý ale nijako neovplyvňuje výsledný obrázok. RealPro UV filter je univerzálny filter, ktorý možno použiť aj ako permanentnú ochranu šošovky. Filter zostáva čistý po dlhú dobu používania vďaka ASC povrchovej úprave filtra.

ochranný filter kenko

ASC (Anti-Stain Coating) je nová technológia povrchovej úpravy filtra, vďaka ktorej vlhkosť a kvapky vody skĺznu z filtra a zanechávajú ho čistý. Rovnako tak prach a ďalšie nečistoty sa na hladký povrch filtra nelepia tak silno, takže zotretie je dielom okamihu. Celý proces údržby filtra je vďaka ASC vrstve uľahčený a skrátený na minimum.

Antireflexná technológia Kenko Multi Coating (mnohovrstvenná povrchová úprava) zaisťuje maximálnu priepustnosť svetla a minimalizuje rušivé odlesky a tiene spôsobené odrazmi svetla

Ultra tenká objímka filtra zabraňuje vinetácii u širokouhlých objektívov a zaručuje fotenie bez svetelných strát. Na objímke je z vonkajšej strany ryhovanie proti skĺznutiu pri upevňovaní, či odnímaní filtra. Celá objímka je potiahnutá vrstvou čierneho saténového hliníka, ktorý jednak znižuje akékoľvek nežiaduce vnútorné odrazy a navyše zvyšuje trenie medzi prstami a objímkou, čím uľahčuje manipuláciu s filtrom. Aby nedochádzalo k úniku svetla mimo okraj filtračného skla, je vonkajšia hrana skla opatrená špeciálnym čiernym atramentom. Filter je dodávaný v ochrannom puzdre.

Filtre radu RealPro sú vyrobené v súlade s najvyššími štandardmi kvality firmy Kenko a je na nich poznať mnohoročnú skúsenosť pri výrobe fotografických filtrov. Séria RealPro si kladie za cieľ uspokojiť požiadavky predovšetkým pokročilých hobby fotografov, ale ich kvality ocenia aj profesionáli.