BRITA ON TAP 1037406 náhradný filter 600 l

BRITA ON TAP 1037406 náhradný filter 600 l

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Náhradný vodný filter do systému Brita On Tap. Praktická filtračná patróna s kapacitou až 600 litrov. Spojenie jednoduchej údržby s účinnou filtráciou. Jednoduchá výmena filtra. Celý popis
28,65 €

Skladom u partnera 5+ kusov

20.5.2021 - 21.5.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100051506902

Popis

Náhradná patróna s kapacitou 600 litrov pre filtračný systém Brita ON TAP.

Filter na prírodnej báze výrazne redukuje v pitnej vode obsah olova a iných ťažkých kovov, chlóru (pre lepšiu chuť a vôňu), hormónov, herbicídov a pesticídov. Predstavuje ďalší hrádza pred drobnými nečistotami – organickými aj anorganickými, ktoré môžu byť prítomné v pitnej vode – napríklad mikroplastu či baktérie.

Nečistoty a kontaminanty, ktorých prítomnosť filter redukuje alebo odstraňuje nie sú nevyhnutne prítomné v pitnej kohútikovej vode. Filtračný systém Brita je určený výhradne na úpravu a vylepšenie už pitnej vody. Nemožno ho použiť na premenu vody úžitkovej na vodu pitnú. Prítomnosť dusíka zostáva nezmenená, preto nemožno filter Brita použiť na prípravu dojčenskej vody.

Filter Brita On Tap redukuje:
 

  • mikroplastu a baktérie
  • ťažké kovy (napr. Olovo)
  • pesticídy a herbicídy
  • hormóny
  • chlór
  • Zachová minerály (vápnik i horčík)
  • vylepšuje chuť a vôňu vody


Rýdzo prírodné technológie

Filtračné technológie filtrov Brita je založená na rýdzo prírodné technológiu. Korpus filtra je vyrobený z plastu, ktorý neobsahuje BPA a je určený pre trvalý kontakt s vodou. Filtračné zmes vnútri filtra je tvorená iontomeničom v podobe živice a mikročasticami aktívneho uhlia, ktoré sú vyrobené zo škrupín kokosových orechov. Membrány z dutých vlákien zachytí čiastočky väčšie ako 0,5 mikrometra.