Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Filtrácie a údržba vody

U nás na MALL.sk predávame viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj Filtrácie a údržba vody. Nakúpte u nás a získajte neoceniteľné výhody:

Zobraziť viac
  • U nás čakať nemusíte – nákup vám privezieme ešte dnes.
  • Chcete si tovar vyzdvihnúť sami? Máme viac ako 1 500 výdajných miest  na každom rohu.
  • Potrebujete si vybraný tovar z kategórie Filtrácie a údržba vodynajprv vyskúšať? S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Máte nejaké otázky? Zákaznícka podpora MALL.sk funguje 24 hodín denne.

Ušetrite čas a pozrite si najpredávanejší tovar zo sekcie Filtrácie a údržba vody alebo najlepšie hodnotené produkty tejto kategórie. Pre tých, ktorí chcú ušetriť aj peniaze, odporúčame výpredajový tovar za bezkonkurenčné ceny.

Upresniť parametre
Dražice IPS ProtectX G 1/2"- zariadenie pre redukciu vodného kameňa Dražice IPS ProtectX G 3/4“ - zariadenie pre redukciu vodného kameňa
Dražice IPS ProtectX G 1/2"- zariadenie pre redukciu vodného kameňa

Bezúdržbový ekologický nástroj predlžujúci životnosť vykurovacích zariadení a sanitárneho vybavenia. Dražice IPS ProtectX G 1/2"dokáže bez použitia chémie meniť štruktúru uhličitanu vápenatého z tvrdého kalcitu na mäkký aragonit. Ten si tieto vlastnosti udrží až 72 hodín a je spolu s vodou jednoducho odplavený.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Dražice IPS ProtectX G 3/4“ - zariadenie pre redukciu vodného kameňa Dražice IPS ProtectX G 3/4“ - zariadenie pre redukciu vodného kameňa
Dražice IPS ProtectX G 3/4“ - zariadenie pre redukciu vodného kameňa

Bezúdržbový ekologický nástroj predlžujúci životnosť vykurovacích zariadení a sanitárneho vybavenia. Dražice IPS ProtectX G 3/4"dokáže bez použitia chémie meniť štruktúru uhličitanu vápenatého z tvrdého kalcitu na mäkký aragonit. Ten si tieto vlastnosti udrží až 72 hodín a je spolu s vodou jednoducho odplavený.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Dražice IPS ProtectX G 1“ - zariadenie pre redukciu vodného kameňa Dražice IPS ProtectX G 3/4“ - zariadenie pre redukciu vodného kameňa
Dražice IPS ProtectX G 1“ - zariadenie pre redukciu vodného kameňa

Bezúdržbový ekologický nástroj predlžujúci životnosť vykurovacích zariadení a sanitárneho vybavenia. Dražice IPS ProtectX G 1“ dokáže bez použitia chémie meniť štruktúru uhličitanu vápenatého z tvrdého kalcitu na mäkký aragonit. Ten si tieto vlastnosti udrží až 72 hodín a je spolu s vodou jednoducho odplavený.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kärcher Vodný filter Čistička vody WPC 120 UF Kärcher Vodný filter Čistička vody WPC 120 UF
Kärcher Vodný filter Čistička vody WPC 120 UF

Jednotka na filtráciu vody WPC 120 UF so 4-stupňovým ultrafiltračným systémom. Spoľahlivo odstraňuje častice, baktérie, vírusy a iné nečistoty. Ideálna pre neznámu kvalitu vody z vodovodu.

môžete mať 26.09 - 27.09

VODASERVIS 10" naplniteľná kartuša: SILIPHOS Kärcher Vodný filter Čistička vody WPC 120 UF
VODASERVIS 10" naplniteľná kartuša: SILIPHOS

SILIPHOS originál: úprava tvrdej pitnej vody, ochrana spotrebičov, bojleru pred tvrdou vodou, vodným kameňom a hrdzou. Univerzálna naplniteľná filtračná vložka do 10" (9", 9 3/4) vodných filtrov s originálom SILIPHOS-u od nemeckej spoločnosti KURITA. Vysokokvalitný produkt na úpravu tvrdej vody.

môžete mať 28.09 - 29.09

VODASERVIS Domáci test studničnej vody Kärcher Vodný filter Čistička vody WPC 120 UF
VODASERVIS Domáci test studničnej vody

Jednoduchý spoľahlivý test kvality studničnej vody pre domáce použitie. Pomocou tohto orientačného testu overíte 6 hodnôt z Vašej vody do 1 minúty. Balenie obsahuje 1 test na overenie kvality vody. Zrozumiteľný návod a vysvetlivky sú samozrejmosťou.

môžete mať 28.09 - 29.09

Dražice zariadenie na ochranu domácich spotrebičov a rozvodov vody ProtectX IPS 1/2" (blue line) Dražice zariadenie na ochranu domácich spotrebičov a rozvodov vody ProtectX IPS 1/2" (blue line)
Dražice zariadenie na ochranu domácich spotrebičov a rozvodov vody ProtectX IPS 1/2" (blue line)

Zariadenie na ochranu domácich spotrebičov a rozvodov vody ProtectX IPS 1/2" (blue line) od značky Dražice. Maximálny prietok 1 m3. Tlakové straty pri maximálnom prietoku 0,44 mBar. Určené na redukciu vodného kameňa. Patentovo chránené (TGP) konštrukčné riešenie elektród. Predlžuje životnosť vykurovacích zariadení a sanitárneho vybavenia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
VODASERVIS SILIPHOS: náhradná náplň 500g Dražice zariadenie na ochranu domácich spotrebičov a rozvodov vody ProtectX IPS 1/2" (blue line)
VODASERVIS SILIPHOS: náhradná náplň 500g

Náhradná náplň SILIPHOS, 500g balenie pre úpravu tvrdej pitnej a studničnej vody. Originál SILIPHOS od nemeckej spoločnosti KURITA. Certifikovaný na úpravu pitnej a studničnej vody.

môžete mať 28.09 - 29.09

Dražice zariadenie na ochranu domácich spotrebičov a rozvodov vody ProtectX IPS 3/4" (blue line) Dražice zariadenie na ochranu domácich spotrebičov a rozvodov vody ProtectX IPS 1/2" (blue line)
Dražice zariadenie na ochranu domácich spotrebičov a rozvodov vody ProtectX IPS 3/4" (blue line)

Zariadenie na ochranu domácich spotrebičov a rozvodov vody ProtectX IPS 3/4" (blue line od značky Dražice. Maximálny prietok 3,2 m³. Tlakové straty pri maximálnom prietoku 4,29 mBar. Určené na redukciu vodného kameňa. Patentovo chránené (TGP) konštrukčné riešenie elektród. Predlžuje životnosť vykurovacích zariadení a sanitárneho vybavenia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
USTM Práčkový filter AntiCalc: Ochrana práčky pred tvrdou vodou Dražice zariadenie na ochranu domácich spotrebičov a rozvodov vodu ProtectX IPS 1" (blue line)
USTM Práčkový filter AntiCalc: Ochrana práčky pred tvrdou vodou

Univerzálny vodný filter na ochranu práčky pred vodným kameňom a tvrdou vodou. Filter zároveň filtruje mechanické nečistoty a zamedzuje ich vstupu do spotrebiča. Medzi jeho výhody patria kompaktné rozmery, filter je znovunaplniteľný a poskytuje dlhodobú ochranu a predĺženie životnosti práčky.

môžete mať 28.09 - 29.09

USTM Kartuša na zmäkčenie tvrdej vody: 10" Dražice zariadenie na ochranu domácich spotrebičov a rozvodov vodu ProtectX IPS 1" (blue line)
USTM Kartuša na zmäkčenie tvrdej vody: 10"

Na úpravu tvrdej pitnej vody pre štandardné 10" vodné filtre. Obsahuje zmäkčovaciu živicu KATEX. Je výborným riešením na úpravu vody pre jedno výtokové miesto. Vhodná pre poddrezové filtre, zmäkčenie vody pre spotrebiče. Obsahuje zabudovanú mechanickú filtráciu (5 μm).

môžete mať 28.09 - 29.09

Dražice zariadenie na ochranu domácich spotrebičov a rozvodov vodu ProtectX IPS 1" (blue line) Dražice zariadenie na ochranu domácich spotrebičov a rozvodov vodu ProtectX IPS 1" (blue line)
Dražice zariadenie na ochranu domácich spotrebičov a rozvodov vodu ProtectX IPS 1" (blue line)

Zariadenie na ochranu domácich spotrebičov a rozvodov vody ProtectX IPS 1" (blue line) od značky Dražice. Maximálny prietok 3,2 m³. Tlakové straty pri maximálnom prietoku 6,68 mBar. Určené na redukciu vodného kameňa. Patentovo chránené (TGP) konštrukčné riešenie elektród. Predlžuje životnosť vykurovacích zariadení a sanitárneho vybavenia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL