Kód: 6447481

TM Toys VIP Pets Kadernícky salón

TM Toys VIP Pets Kadernícky salón

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Vitajte v kaderníckom salóne VIP Pets Fábio a Fábia! Tu vítame naše skvelé zákazníkov, tu sa dejú naozajstná kúzla! Na tomto úžasnom mieste sa stretávame s našimi špeciálnymi priateľmi. Majú totiž štyri nohy a nádhernú hrivu. Áno sú to psíky VIP Pets! Celý popis
98 €
Tovar od: Popron.sk
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
98 €
Posledné 2 kusy
Iní predajci
Pri zaobstaraní MALL karty 68 €

30.3.2023 na výdajnom mieste
30.3.2023 - 3.4.2023 na vašej adrese

Popis

Vitajte v kaderníckom salóne VIP Pets Fábio a Fábia! Tu vítame naše skvelé zákazníkov, tu sa dejú naozajstná kúzla! Na tomto úžasnom mieste sa stretávame s našimi špeciálnymi priateľmi. Majú totiž štyri nohy a nádhernú hrivu. Áno sú to psíky VIP Pets! Príďte spoločne s nimi objavovať svet plný účesov a dobrodružstvo, ktoré budete milovať! Najmódnejšie miláčikovia sa super dlhými vlasmi vám dávajú príležitosť vytvoriť tisíce účesov. VIP Pets sú štýlové, priateľské a očarujúce. Produkt vyžaduje použitie vody (1. umy, 2. Odfarbi, 3. pridaj trblietky).
Kadernícky salón VIP Pets Fabio & amp; amp; Fabia zahŕňa: exkluzívneho psíka VIP Pets, dúhový kefa, lesklú kapsulu, zásuvky na ozdoby na vlasy, šampón a hubku na vlasy, a 10 rôznych typov vlasových doplnkov a dekorácií.
Rozmery balenia 37 × 32 × 14 cm.
Vhodné pre deti od 3 rokov. Cena za 1 ks hračky.