Transformers Cyberverse Warrior Optimus Prime

Značka: Transformers Náš kód: 1255024

Transformers Cyberverse Warrior Optimus Prime

Transformovat a útočit v jednom úžasném pohybu s Action Attackers! Každá figurka s Cyberverse Warrior série se transformuje v 5 až 7 krocích. Řada nabízí oblíbené charaktery Autobotů a Decepticonů z animované série. Celý popis

19.3

19,30 € vrátane DPH

Popis

Popis produktu

  • Velikost figurky je 14 cm (v režimu robota).
  • Transformace v 5 až 7 krocích.
  • Vyrobeno z kvalitního plastu.
  • Vhodné pro děti od 6 let.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie chlapčenské
Odporúčaný vek od 6 rokov
Licencia Transformers

Alternatívne produkty

Sylvanian Families Kabriolet auto
21,07 €

18 €

Nový kabriolet pre dvoch, v oranžovom prevedení a s odnímateľnou látkovou strechou a úložným priestorom v zadnej časti rozširuje vozový park Sylvanian. Či už zvieratká vyrazia na romantický výlet alebo na nákup, vždy to bude super jazda!


EP LINE Pet Parade - Poník hracia sada ranč
34,71 €

18,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Poníky Pet Parade sú ako živí. Potom, čo na nich pritlačíte prstom, ožijú. Podľa pohybu vášho prsta hýbu hlavou aj chvostíkom, žmurkajú a chodia. Dokážu tiež zdvihnúť mrkvičku. Majú krásne husté hrivy a chvosty, ktoré možno česať.


Sylvanian Families Obchod so šiškami
21,07 €

18 €

Uži si veľa zábavy s týmto krásnym setom a pomôž predať všetky sladké dobroty. Obchodík so šiškami u pani medvedíkovej ponúka viac druhov sladkého pečiva. Sada skvele doplní váš svet Sylvanian Families.


Sylvanian Families Kútik s odevmi a príslušenstvom
21,44 €

18 €

Uži si veľa zábavy s týmto krásnym rozširujúcim setom figúrky sa šatami. Ktoré šatôčky dnes oblečiete na popoludňajšie návštevu kamarátok? Vyberiete si jedny z týchto 2 šatôčiek, ktoré visia na vešiaku v regáli. Potom sa pozriete na seba do zrkadla ako vám to pristane.


Mattel Jurský svet lovci dinosaurov - Owen a motorka
23,53 €

17,90 €

Uži si mnoho prehistorickej zábavy s hybkými dinosaurami z Jurského sveta. Rozbehni Owena na jeho silnej motorke a sleduj, ako sa bleskurýchlo vhrne do akcie.