Hape Jazdec na drakovi
14,99 €

Môže vám to pripadať trošku zvláštne, ale tento vikingský bojovník a drak sú naozaj najlepšími kamarátmi! Iste vás však radi prizvú tiež do partie, ak si, pravda, trúfnete… Originálne figúrky ako stvorené pre Vikingský hrad od Hape – ale rovnako dobre ich využijete aj pri samostatnej hre. Skvelý

Spin Master Draci 3 plyšové hračky vo vajíčkach-biela
9,50 € 9 €

Vyliahnite si vlastného krásneho plyšového draka! Obľúbené dračie postavičky z filmu Ako vycvičiť draka 3 sú ako stláčacie plyšové hračky. Každý roztomilý drak má veľké oči a vyzerá ako dračie bábätko. Ktorý drak sa vám vykľuje? Farba vajíčka nezodpovedá farbe draka.

Spin Master Draci 3 plyšové hračky vo vajíčkach-fialová
9,69 € 9 €

Posledný kus za túto cenu!

Vyliahnite si vlastného krásneho plyšového draka! Obľúbené dračie postavičky z filmu Ako vycvičiť draka 3 sú ako stláčacie plyšové hračky. Každý roztomilý drak má veľké oči a vyzerá ako dračie bábätko. Ktorý drak sa vám vykľuje?

Mattel Breakout Beasts Asst-57%
13,52 € 5,70 €

Akcia

Je čas na poriadne slizkú zábavu s Breakout Beasts ™! Vypusť beštiu! Otvor jedno z tajomných vajíčok a odhaľ slizké prekvapenie, ktoré ukrýva. Potom vyber všetky dieliky a postáv si svoju beštiu! Aká to asi bude?

Spin Master Draci 3 Multi darčekové balenie-čierna, červená
20,50 €

Prežite dobrodružstvo ako vo filme Ako vycvičiť draka 3 s týmto veľkým drakom! V balení sú dve figúrky – Bezzubka a červený drak a svietiaci doplnok. Prepracované figúrky sú skvelé pre hru, výmenu alebo ako zberateľský kúsok.

Spin Master Draci 3 plyšové hračky vo vajíčkach-červená
9,69 € 7,10 €

Vyliahnite si vlastného krásneho plyšového draka! Obľúbené dračie postavičky z filmu Ako vycvičiť draka 3 sú ako stláčacie plyšové hračky. Každý roztomilý drak má veľké oči a vyzerá ako dračie bábätko. Ktorý drak sa vám vykľuje?

Schleich Obrnená korytnačka so zbraňou
16,38 € 13,80 €

Rozšírte svoju zbierku čarovných bytostí o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú figúrku obrnenej korytnačky so zbraňou. Na hrudníku a chrbte má kamenný pancier, ktorý neprelomí žiadna zbraň.

Schleich Bojový krab so zbraňou
16,38 € 13,80 €

Rozšírte svoju zbierku čarovných bytostí o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú **figúrku bojového kraba so zbraňou **. Na šiestich nohách sa tento divoký krab bojovník pohybuje bleskovou rýchlosťou a rýchlo dobehne aj tých najobratnejších protivníkov.

Schleich Sopečný drak 70138
20,40 € 18,10 €

Sopečný drak je majstrom oblohy v lávovom svete. Každý, kto napadne jeho oblasť, bude cítiť jeho zbraň bez varovania! Rýchle prenasledovanie pre neho nie je problém: jeho veľké a silné krídla z neho robia agilného lovca. Vďaka ultra-horúcemu ohnivému dychu môže dokonca roztaviť kamene! Figúrka je ručne maľovaná s mnohými prepracovanými detailmi a má pohyblivé krídla a dolnú čeľusť.

Schleich Ohnivý býk

Schleich Ohnivý býk

Hodnotenie: 5
10,91 € 9,40 €

Rozšírte svoju zbierku čarovných bytostí o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú figúrku ohnivého býka Pozor, ľahko sa rozzúri: Ohnivý býk dlho tlie – a napichne protivníka na žeravé rohy, ktorými prebodne aj ten najsilnejší pancier.

Schleich Ľadový drak 70139
20,40 € 18,10 €

Ľadový drak je rýchly a skúsený letec, ktorý dokáže zachytiť svojich nepriateľov behom okamihu. Jeho krídla majú nebezpečné hroty z ľadu, ktoré dokážu prelomiť aj najsilnejší zbroj. A jeden závan jeho ľadového dychu dokáže okamžite zmraziť útočníkmi. Figúrka je ručne maľovaná s mnohými prepracovanými detailmi a má pohyblivé krídla.

Schleich Ľadový pavúk
10,91 € 9,40 €

Rozšírte svoju zbierku čarovných bytostí o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú figúrku ľadového pavúka. Stačí jedno uhryznutie a protivník upadne do dlhého zimného spánku. Aj keď je pavúk obkľúčený, zachováva si chladnú hlavu: ďaka svojim ôsmim očiam dobre vidí všetkých protivníkov a môže sa im brániť.

Poopsie Cutie Tooties Surprise - série 1 Varianta A
11,80 €

Vytvořte jednorožčí hovínko a vytlačte slizové překvapení, abyste objevili Cutie Tootie a jeho slizové překvapení. Sesbírejte více než 25 Cutie Tootie a více než 30 slizů! S 5 novými typy slizů nikdy nebudete vědět, který sliz na vás právě čeká! Najdete Marshmallow, Water, Putty, Bouncy, nebo Crunch sliz? Sesbírejte duhu!

Spin Master Draci 3 veľkí draci 28cm-Bezzubka
31,09 € 28,30 €

Prežite dobrodružstvo ako vo filme Ako vycvičiť draka 3 s veľkým drakom! Drak má pohybujúce nohy, žiarivé svetlá a revúce zvuky. Drak je veľmi detailne vyrobený a vyzerá úplne ako filmová postavička.

Spin Master Draci 3 Bezzubka chrliaca "oheň"
46,66 € 43,30 €
+ doprava zadarmo

Pripravte sa na súboj s obrím chrličom ohňov Bezzubkou! Naplňte chrbát Bezzubky vodou a použite k tomu kvapkadlo. Stlačte tlačidlo za uškom a Bezzubka ožije svetielkami a dymovým dračím dychom.