Brio Jazdkyňa na koni + kôň

Značka: Brio Náš kód: 808956

Brio Jazdkyňa na koni + kôň

Skvelý doplnok na Brio farmu bude táto nerozlučná dvojka – jazdkyňa a jej kôň! Obaja k sebe ladia vybavením. Figúrka s dlhým vrkočom má červené jazdecké sako. Koník má na sebe deku, ktorá je snímateľná. Celý popis

7

7 € vrátane DPHBežná cena: 8,85 €, Ušetríte 1,85 € (20 %)

Popis

Popis produktu

Sada sa výborne hodí s ďalšími jazdeckými alebo vidieckych BRIO sadami.

  • Obsahuje 3 dieliky.
  • Kvalitné plastové prevedenie.
  • Rozmer hračky: 40,5 × 20 × 49,5 mm.
  • Vhodné pre deti od 3 rokov.

.

Z našej ponuky Vás tiež môžu zaujímať:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Odporúčaný vek od 3 rokov
Materiál plastové

Alternatívne produkty

Teddies Sada kôň + džokej s farmou
9,25 €

6,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Všetky malé milovníčky koní poteší bábika džokejka s koníkom s dlhou hrivou a chvostom. Bábike nechýba jazdecké oblečenie a helma, ktoré ladia so sedlom a ohlávkou koňa.


Schleich Kobyla Kanbstruperská 13769
7,37 €
6,80 €

Krásna ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka koňa nadchne nielen malých milovníkov koní. Pôvod plemena je datovaný do 19. storočia a jeho predkom je škvrnitá kobyla Flaebehoppen. Táto kobyla mala španielsky pôvod, ktorý je zjavný aj na moderných knabstrupoch.


Schleich Klisna trakehnerská 13757
7,37 €
6,70 €

Krásna ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka koňa nadchne nielen malých milovníkov koní. Tento typ koňa je veľmi staré plemeno, ktoré vzniklo v oblasti východného Pruska. Jeho predkami boli odolné kone vtedajších osadníkov Skýtov.


Schleich Andaluská klisna
7,37 €
6,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná postavička koňa nadchne nielen malé milovníčky koní. Andalúzsky kôň je svojrázny, elegantný kôň. V skutočnosti sa toto plemeno nazýva „čistý španielsky chov“.


Schleich Žrebec Mustang 13805
7,37 €
6,80 €

Krásna ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka koňa nadchne nielen malých milovníkov koní. Mustangy sú zdivočelé kone, ktoré utiekli španielskym kolonizátorom. Jeho predkovia boli hlavne starošpanielske kone. Slovo mustang vzniklo zo slova mesteth – stádo.


Schleich Sučka a šteňa Shiba Inu
8,95 €

6,50 €

Rozšírte svoju zbierku zvieratiek o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú figúrku sučky Shiba Inu so šteňaťom. Roztomilé šteňa sa najradšej pritúli k mamičke v ich psom pelechu.


Schleich žrebec Frisian
7,37 €
6,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásna ručne maľovaná a detailne spracovaná postavička koňa nadchne nielen malé milovníčky koní. Žrebec Frízsky je jedným z najstarších plemien koní v Európe. Má hodvábnu, splývavú hrivu a veľmi pekný, dlhý chvost.