U nás na MALL.sk predávame takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj skrášľujúce produkty z kategórie farby na vlasy. Nakúpte u nás a získajte zákaznícke výhody:

Zobraziť viac
  • Nákup vám privezieme ešte dnes, alebo keď budete chcieť.
  • Chcete si tovar vyzdvihnúť sami? Máme viac ako 350 výdajných miest na každom rohu.
  • Platiť môžete online alebo dobierkou.
  • Ak nebudete spokojný, môžete nám tovar z kategórie farby na vlasy vrátiť do 14 dní.
  • Máte otázky k objednávke? Zákaznícka podpora MALL.sk funguje 24 hodín denne.

Ušetrite čas a pozrite si najlepšie hodnotené produkty zo sekcie farby na vlasy. Pre tých, ktorí chcú ušetriť peniaze, odporúčame výpredajový tovar za bezkonkurenčné ceny.

  • Značka
    Voono
    ×
Voono Barva na vlasy Copper 100 g
2x

Voono Barva na vlasy Copper 100 g

9,77 €

Henna na vlasy Voono odstín COPPER dodá vlasům výraznější, zářivější, naprosto ohnivý měděný odstín zrzavé barvy. Barva na vlasy Voono nejlépe vynikne na přírodních nebo barvených světlejších hnědých a zrzavých vlasech. Barva ORANGE je oproti COPPER jemnější, tlumenější a přirozenějš.

Partner: FOLLY.sk
Voono Barva na vlasy Dark Brown 500 g

Voono Barva na vlasy Dark Brown 500 g

23,40 €

Henna na vlasy Voono ve studeném odstínu DARK BROWN dodá vlasům odstín tmavě hědé kávy. Henna chytá skutečně tmavě hnědě, nikoli černě. Barva na vlasy Voono nejlépe vynikne na přírodních nebo barvených hnědých vlasech. Vydrží až 6 měsíců po otevření!

Partner: FOLLY.sk
Voono Barva na vlasy Medium Brown 100 g

Voono Barva na vlasy Medium Brown 100 g

9,77 €

Henna na vlasy Voono odstín Medium Brown dodá hnědým přirozený hnědý čokoládový odstín. Barva na vlasy Voono nejlépe vynikne na přírodních nebo barvených hnědých vlasech.

Partner: FOLLY.sk
Voono Barva na vlasy Orange 100 g

Voono Barva na vlasy Orange 100 g

9,77 €

Henna na vlasy Voono Oproti COPPER je barva ORANGE jemnější, tlumenější a přirozenějš. Odstín ORANGEje vhodný pro všechny zrzky. Henna chytá skutečně tmavě hnědě, nikoli černě. Barva na vlasy Voono nejlépe vynikne na přírodních nebo barvených hnědých vlasech.

Partner: FOLLY.sk
Voono Barva na vlasy Soft Black 100 g

Voono Barva na vlasy Soft Black 100 g

9,77 €
Posledný kus za túto cenu!

Henna na vlasy Voono ve studeném odstínu SOFT BLACK dodá vlasům přirozený odstín černé barvy. Henna chytá skutečně tmavě hnědě, nikoli černě. Barva na vlasy Voono nejlépe vynikne na přírodních nebo barvených hnědých vlasech. Přirozeně černá.

Partner: FOLLY.sk
Voono Barva na vlasy Rose Brown 100 g
1x

Voono Barva na vlasy Rose Brown 100 g

9,77 €

Henna na vlasy Voono odstín Rose Brown dodá vlasům odstín tmavého kaštanu. Kombinací s Medium Brown potom můžete svůj krásný nový vzhled ještě zvýraznit. Henna chytá skutečně tmavě hnědě, nikoli černě. Barva na vlasy Voono nejlépe vynikne na přírodních nebo barvených hnědých vlasech.

Partner: FOLLY.sk
Voono Barva na vlasy Dark Brown 100 g

Voono Barva na vlasy Dark Brown 100 g

9,77 €

Henna na vlasy Voono ve studeném odstínu DARK BROWN dodá vlasům odstín tmavě hědé kávy. Henna chytá skutečně tmavě hnědě, nikoli černě. Barva na vlasy Voono nejlépe vynikne na přírodních nebo barvených hnědých vlasech.

Partner: FOLLY.sk
Voono Barva na vlasy Wine Red 100 g

Voono Barva na vlasy Wine Red 100 g

9,77 €

Henna na vlasy Voono v odstínu WINE RED dodá vlasům vínový odstín . Henna chytá skutečně tmavě hnědě, nikoli černě. Barva na vlasy Voono nejlépe vynikne na přírodních nebo barvených hnědých vlasech. Oproti odstínům ORANGE a COPPER chytá barva vínově, nikoli zrzavě.

Partner: FOLLY.sk

Farby na vlasy

Farby na vlasy môžu byť permanentné alebo vo forme prelivu či zmývateľnej farby. Aký je v nich rozdiel a pre koho sa hodí aký typ? Poradíme vám!

Zmývateľné farby na vlasy (toner, šampón, preliv)

Toner, tónovací šampón či preliv dodávajú farbu alebo tón iba na povrch vlasu. Vlas je teda obalený, ale nie je narušená jeho vnútorná štruktúra. Prelivy sa hodia aj na poškodené vlasy, ktoré by farba mohla zničiť. Preliv či toner vydrží asi 6 týždňov a vymýva sa postupne v celej dĺžke, odrast teda nie je toľko viditeľný. Výraznejší podklad však neprekryje. Na výber sú pod značkou Schwarzkopf alebo Londa.

Permanentná farba na vlasy

Permanentná farba preniká do vlasovej štruktúry a dochádza k poškodeniu vlasu. Permanentné farby dobre kryjú a umožňujú aj úplnú zmenu. Permanentnú farbu môžete vybrať od značky Garnier.

Prírodné farby na vlasy (Henna)

Henna je tropická rastlina, ktorej výťažok obaľuje vlas, nepreniká teda do hlbších štruktúr. Vlasy nepoškodzuje, naopak podporuje rast a regeneráciu. K dispozícii je v zúženom výbere odtieňov od značky Voono a vydrží asi 2 týždne. Henna nie je vhodná na zakrývanie šedín.

Vlasový púder, vlasová riasenka

Vlasový púder či riasenka slúži na krátkodobé prekrytie vlasu inou farbou. Zvyčajne vydrží do prvého umytia. Vyberať môžete zo žiarivých farieb, ktorými si ozvláštnite účes, až po klasické tóny na bleskové zakrytie šedín.

Vlasový korektor

Vlasový korektor je určený na prekrytie šedín. Zvyčajne ho nájdete v podobe peny, či spreja. Jeho výhodou je rýchle použitie a výdrž do umytia či vyčesania. Dodáva ich napríklad značka Syoss alebo Wella.

Profesionálne farby na vlasy

Profesionálne farby na vlasy bývajú permanentného charakteru. Následne je nutné pravidelne aplikovať farbu iba na odrasty, aby nedochádzalo k nadmernej záťaži. Profesionálne farby na vlasy patria iba do rúk kaderníkov. Vyrába ich napríklad Loreal PARIS.