Colorwin Sprej na krytie šedín a odrastov 75 ml (Odtieň Tmavo hnedý)

Colorwin Sprej na krytie šedín a odrastov 75 ml (Odtieň Tmavo hnedý)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Colorwin sprej je prvý český sprej na krytie šedín a odrastov. Veľmi jednoducho, rýchlo a hlavne ľahko zakrýva viditeľné odrasty. Je veľmi jemný a ľahký na vlasoch. Vlasy nezaťažuje a nelepí. Nepoužíva ako hlavnú nosnú zložku tekutý silikón. Celý popis

Odtieň

default
default
default
8,30 €
Vrátane DPH
7,10 €
Partner: Vivantis

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 7022504

Popis

Colorwin sprej je prvý český sprej na krytie šedín a odrastov. Veľmi jednoducho, rýchlo a hlavne ľahko zakrýva viditeľné odrasty. Je veľmi jemný a ľahký na vlasoch. Vlasy nezaťažuje a nelepí. Nepoužíva ako hlavnú nosnú zložku tekutý silikón. Tekutý silikón po nastriekaní na vlasy a pokožku vsiakne do vlasovej štruktúry a pórov, vlasy obalí a postupne sa na vlasoch vrství. Vlasy krehnú, a hlavne sa zle farbia. Colorwin používa namiesto tekutého silikónu látku, ktorá sa po nastriekaní na vlasy ihneď odparí a vlasy vôbec nezaťažuje. Odrasty sú prekryté veľmi jemnou vrstvou, ale nie sú zlepené. Colorwin sprej používa iba prírodné pigmenty, ktoré sa veľmi dobre zmývajú šampónom.

Vlastnosti:

  • zakrýva šediny a odrasty,
  • má ľahkú textúru,
  • nezaťažuje a nezlepuje vlasy,
  • vďaka veľmi jemnému rozprašovaniu poskytuje až 50 aplikácií.
Ako používať:

Sprej pred použitím poriadne aspoň po dobu piatich sekúnd pretrepte. Aplikujte ho na suché vlasy v krátkych dávkach zo vzdialenosti 10 až 15 cm, kým nebudú rovnomerne pokryté. Počas niekoľkých sekúnd prípravok na vlasoch zaschne a vydrží až do ich ďalšieho umývania. Po aplikácii a zaschnutí zľahka vlasy pretrite vreckovkou alebo ich ľahko prečešte kefou.