Uzdrav svoje telo

Uzdrav svoje telo

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Najrozšírenejšia kniha Louise L. Hayovej – len v Spojených štátoch amerických sa predalo niekoľko miliónov výtlačkov. V tejto útlej modrej knižke zaujíma autorka celostný prístup k zdraviu a ukazuje na úzke prepojenie medzi chybnými duševnými návykmi .. Celý popis
7,88 €
Vrátane DPH
5,92 €
-24%
Partner: LIBRISTO

Skladom u partnera 5 kusov

26.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100043026796

Popis

Najrozšírenejšia kniha Louise L. Hayovej – len v Spojených štátoch amerických sa predalo niekoľko miliónov výtlačkov. V tejto útlej modrej knižke zaujíma autorka celostný prístup k zdraviu a ukazuje na úzke prepojenie medzi chybnými duševnými návykmi a telesnými chorobami.

Všetky choroby sú naším učiteľom. Ochorenie je len spôsob, ako nám telo oznamuje, že na našej psychickej úrovni nie je niečo v poriadku.

Hayová pre každé z vyše 400 ochorení ponúka nové pozitívne tvrdenie, ktorým môžeme nahradiť nesprávny myšlienkový vzorec – pôvodcu choroby.

Táto knižočka pomohla prinavrátiť zdravie tisíckam ľudí a nie nadarmo získala neoficiálne pomenovanie „MODRÁ BIBLIA ZDRAVIA“.

Louise L. Hayová je svetoznáma kalifornská psychoterapeutka a autorka bestsellerov MILUJ SVOJ ŽIVOT a LÁSKA SA RODÍ V TEBE. Obidve knihy vyšli vo viacnásobných vydaniach aj v slovenčine.

Liečebná metóda Hayovej je založená na duševnej očiste. Pomocou opakovania pozitívnych tvrdení môže človek uzdraviť svoje telo a žiť v harmónii so sebou samým i so svojím okolím.