Shojai Pedram: Mestský mních - Východná múdrosť a moderné triky, ako zastaviť čas a dosiahnuť úspech

Shojai Pedram: Mestský mních - Východná múdrosť a moderné triky, ako zastaviť čas a dosiahnuť úspech


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Už ste sa niekedy cítili vinní za to, že ste nestihli ísť do fitka? Že ste zmeškali hodinu jogy? Konečne sa ste sa naučili základy meditácie a potom ste s tým skončili? Celý popis

9.37
10,90 € Vrátane DPH
9,37 €
Skladom u partnera 5+ kusov

Kód: 100000763006

Popis

Popis produktu

Už ste sa niekedy cítili vinní za to, že ste nestihli ísť do fitka? Že ste zmeškali hodinu jogy? Konečne sa ste sa naučili základy meditácie a potom ste s tým skončili? Ľutujete, že netrávite dosť času so svojimi deťmi, partnerom, priateľmi alebo starnúcimi rodičmi? Máte na nočnom stolíku štôs kníh, na ktoré sa každý večer pozeráte a premýšľate, kedy sa k nim konečne dostanete? Už ste niekedy vrátili z dovolenky vyčerpanejší a menej pripravení na život ako pred ňou? Ste vystresovaní, unavení alebo znudení z toho, že sa dookola točíte v kruhu?Vitajte v modernom svete.Ak ste sa v niečom z toho našli, tak držíte v ruke tú správnu knihu. Jej autor Pedram Shojai precestoval svet, učil sa od duchovných vodcov a naučil sa liečebné techniky od vážených ľudí. Počas celej svojej kariéry sa snažil priniesť rovnováhu a pokoj zo sveta, z ktorého prišiel, a odovzdať starovekú múdrosť Východu obyčajným ľuďom v mestách. V knihe sa začítate do príbehov ľudí, možno takých, ako ste vy sami, a nájdete v nej aj množstvo praktických rád a cvičení, ktoré využijete vo svojom každodennom živote, aby sa vám podarilo trochu zastaviť čas, „natankovať“ a sústrediť sa na veci, ktoré sú pre vás skutočne dôležité.

Z anglického originálu The Urban Monk – Eastern wisdom and modern hacks to stop time and find succes, happiness, and peace (Rodale, USA, 2016) preložila Klára Kruteková.

  • počet strán: 312
  • produkt: Knihy viazané
  • dátum vydania: 14.3.2017
  • šírka: 125mm
  • výška: 23mm
  • hmotnosť: 289g
  • ISBN: 978–80–551–5280–6
  • jazyk: slovenský

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Autor Shojai Pedram
Vydavateľ IKAR
Jazyk slovenský
Rok vydania 2017
Väzba Knihy viazané
Počet strán 312
Formát 23 x 125
Hmotnosť 289
ISBN 978-80-551-5280-6