AXAGON ADA-10 USB2.0

AXAGON ADA-10 USB2.0

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Externá zvuková karta pre USB rozhranie, jednoduché použitie, 2-kanálový zvuk, LED indikácia, 2× jack vrátane vstupu mikrofónu, jednoduchá inštalácia, extrémne nízka hmotnosť 8 gramov. Celý popis
7,65 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

16.6.2021 - 17.6.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100010272521

Popis

Spoločnosť AXAGO je novinkou v našej ponuke. Jedná sa o mladú značku zaoberajúcu sa oblasťou počítačového príslušenstva a multimédií, ktorá vznikla v roku 2005. AXAGO je pôvodný český projekt vytváraný mladou českou spoločnosťou s českým kapitálom. Firma sa snaží zákazníkom ponúknuť nielen overené výrobky s najvýhodnejším pomerom cena vs. kvalita, výkon a úžitkové vlastnosti, ale aj najnovšie technologické novinky. Medzi ktoré patrí napríklad táto netradičná zvuková karta.

Je totiž dodávaná v prevedení USB, jej použitie je teda jednoduché, ako v prípade každého príslušenstva pre toto univerzálne moderné rozhranie. Vďaka zvukovej karte do USB portu si môžete vychutnávať jej kvality kedykoľvek bez toho, aby bolo potrebné rozoberať skriňu a hľadať skrutky. Výhodná je pre užívateľov starších notebookov, ktorí nedisponujú kvalitnejšiou zvukovou kartou, alebo ktorým sa pokazila zvuková karta v notebooku.

Zvuková karta AXAGO ADA-10 ponúka podporu pre 2 kanály. K dispozícii je samozrejme dvojica 3.5 mm konektorov pre pripojenie slúchadiel a mikrofónu. Použitý bol veľmi kvalitný čipset CMedia HS-100. Zabudovaná je jedna zelená LED dióda, ktorá užívateľa informuje trvalým svitom o pripojeniu k počítaču a blikaním pri prenose dát.

Jednoduché prenášanie externej zvukovej karty je zabezpečené extra malými rozmermi 39 × 24 × 12 mm a hmotnosťou 8 gramov.