Asus RP-N12 (90IG01X0-BO2100)

Asus RP-N12 (90IG01X0-BO2100)

Bezdrôtový rozširovač pokrytia RP-N12 je vybavený výkonnými externými anténami MIMO, ktoré pomáhajú eliminovať miesta bez signálu a zlepšujú pokrytie signálom u akéhokoľvek existujúceho bezdrôtového routeru. Má funkciu opakovače, čo znamená, že môže rozšíriť bezdrôtovú sieť do každého kúta domácnosti, a to vrátane ťažko prístupných miest. Výsledkom je spoľahlivé vysokorýchlostné pripojenie k internetu pre rôzne zariadenia v podobe notebookov, tabletov, smartfónov, herných konzol a inteligentných televízorov kdekoľvek v domácnosti Celý popis
31,90 €
Vrátane RP a DPH
27,80 €
Doprava zadarmo
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 788587

Popis

Funkcie:

 • Externá anténa rozširuje pokrytie bezdrôtovým signálom a zvyšuje výkon siete Wi-Fi.
 • Rýchle a bezpečné nastavenie stlačením tlačidla WPS.
 • Inteligentné LED indikátor sily signálu vám pomôže nájsť najlepšie umiestnenie pre dosiahnutie optimálneho výkonu bezdrôtového pripojenia.
 • Funkcia Roaming Assist zaisťuje stabilné pripojenie kdekoľvek v domácnosti alebo kancelárii.

Kľúčové vlastnosti:

Nastavenie stlačením jediného tlačidla a bezproblémové pripojenie

Bezdrôtový rozširovač pokrytie RP-N12 nevyžaduje disk CD a zaobídete sa dokonca aj bez myši a klávesnice. Stačí stlačiť tlačidlo WPS a nastavenie je dokončené. Zásluhou optimalizovaného výkonu bude práca s internetom úplne plynulá a bezproblémová. Ak chcete vykonať rozšírené nastavenia, môžete pomocou ethernetového kábla pripojiť RP-N12 k počítaču a priamo zobraziť ponuku pre konfiguráciu cez webové rozhranie, bez toho by bol vyžadovaný akýkoľvek disk či aplikácie. Dokonca môžete vykonať nastavenie bezdrôtovo z tabletu alebo smartphonu.

Vyhľadanie najlepšieho umiestnenia zariadení RP-N12 pomocou indikátora sily signálu

Aby ste dosiahli najlepšie výsledky, musí byť zariadenie RP-N12 v dosahu stabilného signálu z routera a malo by sa nachádzať medzi routerom a miestom, u ktorého vyžadujete lepšie pokrytie bezdrôtovým signálom. RP-N12 pracuje najlepšie, ak prijíma silný bezdrôtový signál z routeru – kvalitu signálu môžete skontrolovať pomocou indikátora sily signálu na prednom paneli.

Zariadenie 3 v 1 ponúkajúce režim rozširovače pokrytie, prístupového bodu a multimediálneho mosta

RP-N12 disponuje ďalšími dvoma praktickými režimami, vďaka ktorým je ešte flexibilnejší. Okrem režimu rozširovače pokrytie môže toto zariadenie tiež pracovať ako bezdrôtový prístupový bod (AP) alebo ako multimediálne most. V režime AP ho možno pripojiť k akejkoľvek káblovej sieti LAN – napríklad v prípade internetového pripojenia v hoteli – a vytvoriť osobné Wi-Fi hotspot poskytujúce pripojenie k internetu pre notebooky, telefóny alebo iné Wi-Fi zariadenia. V režime multimediálneho mosta môžete pripojiť akékoľvek zariadenie vybavené ethernetovým rozhraním, ako je šikovný televízor, multimediálny prehrávač, herné konzoly alebo počítač, a rozšíriť ho o funkcii Wi-Fi. Jedná sa o skvelý spôsob, ako sa zbaviť nevzhľadných káblov!

Funkcia Roaming Assist neustále zabezpečuje maximálne stabilné pripojenie

Zásluhou našej praktické funkcie Roaming Assist už nikdy nebudete musieť pri pohybe po domácnosti ručne prepínať pripojenie medzi zariadením RP-N12 a routerom ASUS. Po zapnutí tejto funkcie sa zariadenie automaticky pripojí k najsilnejšiemu bezdrôtovému signálu bez ohľadu na to, či je vysielaný z routeru alebo rozširovače pokrytie. Výsledkom je vždy maximálne spoľahlivé pripojenie kdekoľvek v domácnosti.

Podrobná špecifikácia:

Standard siete:
 • IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n
Anténa:
 • 2 × 2 dBi pevná anténa
Tlačítka:
 • WPS, Reset, Hlavní vypínač
Porty:
 • 1 x RJ45 pro 10/100 BaseT pro LAN
Zabezpečenie:
 • 64bitové WEP, 128bitové WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, podpora WPS
Prevádzková frekvencia:
 • 2.4 GHz
Rozmery:
 • 81 × 55 × 34 ~ mm
Hmotnosť:
 • 110 g
P/N:
 • RP-N12

Užitočné odkazy: